Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (127. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün kaputu kaldırdım tam camın altındaki yerde plastik süngerli bi malzeme var. Onun plastiği erimiş yırtılmış sallanıyodu. Resmini çektim eve gidince ekliycem. Sizdede aynımı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: İ20_38

quote:

Orijinalden alıntı: mesut616

ha unutmadan develiyede gittim bu hafta zile de yol kenarında çok güzel bir restorant var çok güzel yemekleri genel ızgara tarzı ve cıvıklı

Evet çok güzel yer orada bende yemek yedim.

zile mi? nerede yediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendboxer

bugün kaputu kaldırdım tam camın altındaki yerde plastik süngerli bi malzeme var. Onun plastiği erimiş yırtılmış sallanıyodu. Resmini çektim eve gidince ekliycem. Sizdede aynımı acaba

HYUNDAİ i20  ANA KONU

hangi lastikten bahsediyorsun?
  • camın sileceğin altındaki lastiği sölüyor sanırım şerit gibi uzanan lastik....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

camın sileceğin altındaki lastiği sölüyor sanırım şerit gibi uzanan lastik....

orada zaten eğreti gibi duruyor. nasıl çürürki hemen
  • akşam resim ekliycem tam anlataadım. dizel motorda zor görünür biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

quote:

ha unutmadan develiyede gittim bu hafta zile de yol kenarında çok güzel bir restorant var çok güzel yemekleri genel ızgara tarzı ve cıvıklı

zile mi? nerede yediniz?

SAMET/ Kayseri nin Develi kazasına bağlı Zile isminde güzel bir beldesi var,bahsettiğimiz zile orası.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

quote:

zile mi? nerede yediniz?

SAMET/ Kayseri nin Develi kazasına bağlı Zile isminde güzel bir beldesi var,bahsettiğimiz zile orası.

öyle bir belde olduğunu bilmiyordum ben tokat zile ilçesindeyim o yüzden sordum.

• HYUNDAİ i20  ANA KONU

bahsettiğim kısım burası arkadaşlar. Motorun arkasında üstteki süngerli kısım.
  • darbe almış gibi görünüyor
  • samet abi ordan nasıl darbe alıcakki. Motor sıcağından olabilirmi acaba. Eğer sıcaktansa allah korusun uzun yolda yangında çıkartabilir
  • ısıdan dolayı metal parça renk değiştirmiş. bu ısı yapısını bozmuştur diye düşünüyorum. yangın çıkaracağını sanmam en fazla erir o kadar. servise göstermelisin
    HYUNDAİ i20  ANA KONU
  • abi yanlış yere baktın galiba. Sarı ile çizdiğim yer demek istedigim. oradaki beyazlık alttaki sünger.

HYUNDAİ i20  ANA KONU
  • dediğin yeri anladım benim işaretlediğim yer ısınan yer. oranın ısınması ile senin gösterdiğin yeri kavurmuşa benziyor.
  • ilginç bu kadar çabuk ısıdan etkilenen bi malzeme kullanmış olabilirlermiki?
  • Kayınçının Tusconu...

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 9 Ağustos 2009; 12:28:24 >
  • Uzaktan ZoOom

HYUNDAİ i20  ANA KONU
  • Kısa bir süre önce duyurusunu yaptığımız 1.6 TDI motorlu VW Golf, aslında yaklaşık 3 haftadan beri VW fiyat listelerinde yer almasına rağmen, resmi basın duyurusu dün yapıldı. Buna göre zaten yaklaşık 3 haftadan beri listelerde yer alan 1.6 TDI 90 HP motorlu Golf’ün başlangıç fiyatının 44.300 TL olduğu belirtildi. 1.6 TDI 105 HP’nin başlangıç fiyatı ise 45.700 TL. Basın duyurusunda ayrıca 1.6 TDI VW Jetta’nın Eylül 2009 ve 1.6 TDI motorlu yeni nesil Polo’nun da Ekim 2009’dan itibaren ülkemizde olacağı ifade edildi.

yuhh yani en baz versiyonu 44.300 o kadar paramı vercen şaşırmış bunlar bizi keklik görüyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 9 Ağustos 2009; 13:05:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Kısa bir süre önce duyurusunu yaptığımız 1.6 TDI motorlu VW Golf, aslında yaklaşık 3 haftadan beri VW fiyat listelerinde yer almasına rağmen, resmi basın duyurusu dün yapıldı. Buna göre zaten yaklaşık 3 haftadan beri listelerde yer alan 1.6 TDI 90 HP motorlu Golf’ün başlangıç fiyatının 44.300 TL olduğu belirtildi. 1.6 TDI 105 HP’nin başlangıç fiyatı ise 45.700 TL. Basın duyurusunda ayrıca 1.6 TDI VW Jetta’nın Eylül 2009 ve 1.6 TDI motorlu yeni nesil Polo’nun da Ekim 2009’dan itibaren ülkemizde olacağı ifade edildi.

yuhh yani en baz versiyonu 44.300 o kadar para vercen arka camlar elle cevircen şaşırmış bunlar bizi keklik görüyorlar...

golf başlangıç modeli yani trendline arka camlar elektrikli. ayrıca başlangıç modelinde güvenlikte ödün vermemişler tavan hava yastığı bile var baz modelinde. ben vw o parayı hak ettiğini düşünüyorum gerçekten kaliteli araç yapıyorlar bizde 2000 model vw 2.5 TDI city van var yolculuk yapması ayrı bir zevk veriyor konfor kendini gösteriyor torkları çok fazla motorları dört dörtlük. bu aracı alırken mitsubishi ve hyundai minibüs düşünüyorduk ama iyiki vw almışız dedik. hyundai yeni çıkardığı h1 ile kaliteyi oda yeni yeni sunmaya başladı. hyundai tek eksiği caravelle gibi bir araç çıkarırsa o zaman hyundai vazgeçilmez marka olur.
    polo yeni kasa çıkmış olsaydı kesin alacaktım ama ekimde geleceğini öğrenince hiç akılda olmayan i20 yönelmiş oldum. daha fazla özelliğe daha az para vermiş oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 9 Ağustos 2009; 13:13:33 >

• valla ben hayatta o kadar para vermem wv golfe sağlam yapabilirler ama yinede çok fazla baz model için...
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.