Şimdi Ara

Hyundai H100 , Kia Bongo , Hyundai Starex hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
19.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2004 - 2008 arası ortalama 13.000 TL - 18.000 TL arası bir kamyonet almayı düşünüyorum ;

Mecburen seçeneklerim ;

Hyundai H100
    Kia Bongo
    Hyundai Starex ..

Hyundai h100 ve starex kamyonetleri kullandım yakıt konusunda tabiki
    40 kuruş uzun yol
    50-60 kuruş şehir içi yakıyorlar ..

Bunlara alternatif kia bongo var ,
    haricinde sizlerin önerebileceği parçası ucuz ve yakıtı daha makul
    bir araç varmı , şimdiden teşekkürler herkese ..

• Bende şirkete ait 2004 bongo kullanmış biri olarak bongoyu tavsiye ederim. 2500 TCI olan motorları cok performanslıdır yanlız yakıtı da içer hızlanmalarda ama çekişi güzeldir. 2700 duz turbosuz olanlarının da yakıtı makul fakat çekişi 2500 e gore düşüktür.
    Starex yakıtı aşırı fazladır yüklü haliyle yaklaşık 13-14 arası yakar ama taksi gibi arabadır.
    Bu aracı ne konuda kullanacaksınız aslında önemli olan konu bu.
    Bu konuda bi açıklama yaparsanız daha net kesin öneride bulunabilirim.
  • h100 tavsiye ederim. 2006 model vardı bizde fazla yakmaz gidişide iyidir. içinde hiç şüphe olmadan yük vurabilirsin.
  • ticaret yapacaksanız ve ekonomik konforlu bir araç arayan herkesin alabileceği en uygun araç hyundai h100 dür başka araçlara fazladan mazot ve parça parası vermeyin aklın yolunu seçin
  • bende 380 bin km de 96 h 100 var daha motor açılmadı ve geçen hafta denedim 280 kuruş yaktı uzun yolda h 100 den daha az yakan varsa gelsin deneyelim
  • o segmentte, o boyutlarda en iyisi h100 gibi...
    ayrica bi h100un ruhsatini inceledim.max yuklu agirlik 3050kg yaziyor. galiba bu sinifta en iyisi o.
    banada damperli arac lazim. eger pto cikisi olsaydi sanzmanlarinda ciddi dusunrdum.
    elektrikli damperde yapiliyor ama bazisi randimansiz diyor elektrikli damper sistemine.
    starexi gec, minubus olarak belki ama kamyonet olarak hos degil...
    kia kalitesi beni korkutuyor ama fiyatlari makul hydaiye gore galiba...
    Kia nin ruhsatlarinda max agirlik ne yaziyor?
    H100 derim sonucta
  • maksimum yüküm 1000 Kg olur bizim işe istinaden olacaksa ,
    yük de problem yok problem yakıt , şuan starex panelvan kullanıyoruz
    uzun şasi ortalama 500 - 600 arası yakıyor , kısacası ocak söndürüyor .
    h100 tentesiz ortalama ne kadar yakıyor acaba 2000 - 2005 model arası ..
  • arkadasım bu aracların hepsı cok yakıyor bırde tci ıse uzun yolda bıle 10 lt dusuremezsın crdı ler bıraz daha az yakar veya duz motor turbo olmayan bende 2005 kıa bongo 2500tci vardı 6 sene bındım sattım ..

20 senem naklıyecılıkle gectı..

yok benımkı 280 yakıyor falan bunlara ıtıbar etme mazot 431 tl ona gore benım reno kango 250 300 yakıyor uzun yolda..

ama ucuz arabalar parcada ucuz 2005 sonraları cok guclu ve sesız motor sunu unutma fortdan fazla yakmazlar bu dedıgın arabalar,,
  • STAREX CRDİ almalısın. Uzun yolda 90-100 KM ile gidersen 30 kr. yakıyor. 140 BG motor var. 10 senedir kullanıyorum. Bu güne kadar periyodik olarak değişen parçalar (yağ, filitreler, fren balataları) dışında tek kuruş masrafım olmadı.
  • Arkadaşlar merhaba bende HyundaiH100 düşünüyorum kişisel eşyalarımı köyden şehire getirip götürmek için. Acaba sizce H100 alırken nelere dikkat etmeliyim? Lastikleri dublex olmaması, kasa çürüklüğü önemli konularmış galiba. Motorunun bitik olup olmadığını nasıl anlarız birde. Hepinize teşekkürler.
  • hunday h100 mü kia bangomu
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydia

hunday h100 mü kia bangomu

kia bango
  • Mitsubishi L300lere bak motorları çok sağlamdır.Bizde kullanıyoruz 120 binde tık yok.Ölene kadar kullanacağız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.