Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (564. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.791.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2006 Mayıs ayında 2006 model Dizel Getz aldım.4 Airbag-ABS-EBD-Klima-Elektrikli açılır tavan-88Hp-1180kg ağırlığıyla bence son derece ideal bi otomobil.Üstelik 25000YTL.Gerçi şu anda 30000YTL civarında olduğu söyleniyor ama genede ideal bi araba.Rakipleriyle fiyat-performans-donanım olarak kıyaslandığında cazip olduğu kolayca gözlemlenebilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mytrax79

2006 Mayıs ayında 2006 model Dizel Getz aldım.4 Airbag-ABS-EBD-Klima-Elektrikli açılır tavan-88Hp-1180kg ağırlığıyla bence son derece ideal bi otomobil.Üstelik 25000YTL.Gerçi şu anda 30000YTL civarında olduğu söyleniyor ama genede ideal bi araba.Rakipleriyle fiyat-performans-donanım olarak kıyaslandığında cazip olduğu kolayca gözlemlenebilir.

Katiliyorum sana arabalarımız süper :P ( fiyatina gore )
  • y
  • yurt dışından birkaç modifiyeli getz resmi.sizlerinde hoşuna gidebilir diye düşündüm.
  • tekrar gönderdim.heralde az önce beceremedim...

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ  ██

• buda resimdeki beyz getzin içi dekorasyonu.ve bir ilginç kırmızı dekorasyon.benim cantlar hoşuma gitti.

• quote:

Orjinalden alıntı: JETDEVRİYE

arkadaşlar 30.000 bakımını yaptıran varmı bu aralar.seçimden sonra yaptırmayı düşünüyorum.neler değişti vede kaça maloldu.birde indirim günleri bitti mi?

KARDEŞ, İNDİRİM *AYAK*TI, ODA BİTTİ. İNDİRİMSİZ FİYATI YUKARI ÇEKİP SONRADA GEL BAK ŞU FİYATA İNDİRDİK PARDON KISACA BİNDİRDİK GÜNLERİYDİ..

SEN İNDİRİMİ FALAN BOŞVER TAKMA KAFANA ARABANIN İHTİYACI VARSA GİT YAPTIR NE GEREKİYORSA DERİM, HA BİRDE PAZARLIK YAPMAYI İHMAL ETME, NELERİN DEĞİŞECEĞİNİ DE SOR, ÖZELLİKLE DE ARABANIN YAĞINI HANGİ MARKA VE KAÇBİNLİK KOYACAKLARINI DA SOR, ADİ BİŞEY KOYMASINLAR, SONRA BENİM GİBİ 15BİNLİK YAĞ 4BİNDE YANIP KÜL OLMASIN MOTORDA.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mytrax79

2006 Mayıs ayında 2006 model Dizel Getz aldım.4 Airbag-ABS-EBD-Klima-Elektrikli açılır tavan-88Hp-1180kg ağırlığıyla bence son derece ideal bi otomobil.Üstelik 25000YTL.Gerçi şu anda 30000YTL civarında olduğu söyleniyor ama genede ideal bi araba.Rakipleriyle fiyat-performans-donanım olarak kıyaslandığında cazip olduğu kolayca gözlemlenebilir.

BEN DE AYNI ARABAYI SENİNKİNDEN 2 AIRBAG EKSİK VE TAVANLI VE ABSSİZ 22.200E ALDIM..FİYAT PERFORMANS AÇISINDAN İDEAL OLDUĞUNA KATILIYORUM.HAKKINI VERDİ HELAL OLSUN HER KURUŞUN
  • quote:

BUNLARA BAYILDIM

•  ██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ  ██

ADAMLARA BAK, DİREKSİYONA KUMANDA KOYMUŞLAR.. GEÇEN SENEDEN BERİ BEKLİYORUZ GÜYA YURTDIŞINDAN DİREKSİYONDAN KUMANDA GELECEK BİZİM GETZLERE,,,, NERDEEE...

ADAMLAR GETZ ÜRETMEKTEN FIRSAT BULUP DİREKSİYONDAN KUMANDA ÜRETEMİYORLAR HERALDE.
  • çelik griler çok şık duruyor değilmi ffm şahin.benimde çok hoşuma gitti.çok kibar ve orjinal yapmış herifler.yaww bu tampon ve karlıkları nerelerde yapıyorlar bilen varmı.ve kaça maloluyor.hani bizde yaptırsak fena olmaz gibi..
  • getz crdi motor ömrü ve ya 150-300 bin km arası kulanan var mı...motor ne zaman ister merak ediyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hbilgi02

getz crdi motor ömrü ve ya 150-300 bin km arası kulanan var mı...motor ne zaman ister merak ediyorum...

Eski sayflarada biri yazmıştı. Şirket aracı olarak kullanılan 2 Getz 400 bin'i devirmişler. Daha tık yokmuş.
  • arkadaslar beyaz getz de ön logosuz panjur var .. bu logosuz panjurlar tamondan ayrı satılıyor .. acaba yurt dışındaki getz lerde ön panjur tampondan ayrı mı ?? makyajsız(eski) kasalarda birleşik ama yurtdışında logosuz tampondan ayrık panjurlar satılıyor ??

quote:

tekrar gönderdim.heralde az önce beceremedim...

• mitsubishi lancer miş o araç .. kanalD bi vectra gösterdi 2007 model .. airbag siz dedi :O o arabalarda minimum 4 airbag var .. lancer miş ama

quote:

Orjinalden alıntı: getz_crdi88

quote:

Orjinalden alıntı: westbam

arkadaşlar barış akarsuyu biliyorsunuz bir kanalda dizi filmde oynuyordu geçen gün kaza geçirmiş yanındaki 2 kişi ölmüş kendiside agır yaralı durumuda çok ciddiymiş burdan kendisi için dua edip çabuk iyileşmesini diliyor ailesinede sabır diliyorum kaza herkesin başına gelebiyor allah herkesi trafikte olanları kazalardan korusun diyiyorum ;(

Allah acil şifa versin kaybedersek çok büyük kayıp olur.arkadaslar o haberi izleyenler arabanın ne marka ve model oldugunu anlayabıldılermı?? ben yenı kasa honda civic e benzettım arka stop ları ama tam çözemedım??

• plakayı sökebilirsin o zaman .. biraz yapıskan izi kalır ama sonuçta alan adam da üstüne plaka takcak

quote:

Orjinalden alıntı: Karacabeyli_16

beyler bir sürü mesaj okudum ve getz in kötü yanlarınında olduğunu biliyorum benim 2005 dizel CRDİyım var ve çok memnunum ama o bagaj kapağından gelen ses ve fren sesi beni de öldürüyor ama kim ne derse desin araba bastın mı giden ve motoru da iyi bi araba ayrıca şekli de çok hoş ben de plakayı yapıştırmayı düşünüyorum ama satış durumunda veya başka bi sebeple çıkartılması gerekirse nasıl olur bilgi verirseniaz sevinirim
  • quote:

çelik griler çok şık duruyor değilmi ffm şahin.benimde çok hoşuma gitti.çok kibar ve orjinal yapmış herifler.yaww bu tampon ve karlıkları nerelerde yapıyorlar bilen varmı.ve kaça maloluyor.hani bizde yaptırsak fena olmaz gibi..

İSTANBULDA BOSTANCIDA E-5 ÜSTÜNDE Bİ YERDE DİYE DUYDUM, BEN DE GÖRDÜM GEÇERKEN AMA TRAFİK YOĞUNDU TRAFİĞE DİKKAT ETMEKTEN DİKKATLİ BAKAMADIM TAM NERDE OLDUĞUNA...
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaLi_mnvgtmod.com

arkadaslar beyaz getz de ön logosuz panjur var .. bu logosuz panjurlar tamondan ayrı satılıyor .. acaba yurt dışındaki getz lerde ön panjur tampondan ayrı mı ?? makyajsız(eski) kasalarda birleşik ama yurtdışında logosuz tampondan ayrık panjurlar satılıyor ??

KONU HAKKINDA NET BİR BİLGİM YOK, AMA HYUNDAIN KOREDE DÜZENLEDİĞİ GETZ YARIŞLARININ VİDEOSUNU GÖRMÜŞTÜM YOUTUBE DA, BU KONUYA DA DİKKAT ETMEDİM AÇIKÇASI..

http://www.youtube.com/watch?v=bM340hjvZtw

İŞİNİ GÖRÜRMÜ ACABA? LİNKE TIKLA...

• slm arkadaşlar benim getzim 8000 km de ilk bakımı gelmeden 2 kez servise gittim. Lakalarda direksiyondan ses geliyor. İkisinde de serviste direksiyon ayarı yaptık diyip gönderdiler fakat ses artarak devam ediyor. Biligisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim. Bu arada servise İzmir de Yükselişe götürdüm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: levo008

slm arkadaşlar benim getzim 8000 km de ilk bakımı gelmeden 2 kez servise gittim. Lakalarda direksiyondan ses geliyor. İkisinde de serviste direksiyon ayarı yaptık diyip gönderdiler fakat ses artarak devam ediyor. Biligisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim. Bu arada servise İzmir de Yükselişe götürdüm.

Kardeşim benım arabada 14.000 e geldi ve 2000 kusur km de o ses benden de gelıyordu dıreksıyon kutusuna baktılar ses gıttı ama bu son zamanlarda gene aynı sıkayetım var yanı su yoldakı boya seklındekı tırtıklardan gecerken aşırı tıkırdıyor. 15.000 bakımında onuda solıcem işte onu beklıyorum ama normaldır TC de kı yollar sayesınde dıreksıyon kalmıo arabada :)
  • 
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.