Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.790.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • jantların fiyatlarını diyorsan sorarım, satıyormu satandan mı alıp satıyor bilmiyorum.

ama jant olayında büyük ebat lastiklerle değiştirirsen şimdikini, servis müdürü kılsa garantiden çıkıyor yürüyen aksam.

ben 16 düşünüyorum, servis müdürü çok iyi biri yani muhabbeti falan gayet iyi sıcak bi insan, sordum ona, servis müdürü kılsa çıkar dedi ama seni görmem ben dedi. Kısaca servis müdürüyle bir konuş son karar onun, kıllık çıkarmak isterse çıkarır.

1500-2000 bakımı yoktu, 10.000 var direk.

Babamı hiç göndermedim işin şakası o ama ayda 1 kere servise gider oldum buda rahatsız ediyor beni ama aracı öyle kullanmakta rahatsız ediyor, her zaman karşı tarafı düşünmekten kendimi düşünmeye fırsat bulamadım, o yüzden diğer yanım git ya nolcak ne tip adamlar vardır her hafta giden falan diyor, adamlar aha geldi gene desin istemiyorum açıkçası çekinir hale geldim

• quote:

Orjinalden alıntı: royartar

jant olayını sorarım kuzene...

bu arada ona benzer bi yoldan gittim jackdaniels, ama arabanın sol kapı ve arkadan takırtılar geliyo gene, dünden beri kararsızım gidimmi gitmimmi kovulcam artık ciddi ama takıorum yani.. benim gibisi varmıdır bu konuda acaba

roy kormetalin bu jantnı istiyom hyper black

burda bi yer geçen ay tek ödeme 440 lira fiyat berdi 4 tanesine

çelik bijonlar felan dahil ama şimdi o kampanya yok galiba

http://www.kormetal.com/dizayn/jantdetay.asp?wheel_ID=56&renk=hb&secenek=5

bu arada dediğim gibi otobandanmı gittin oraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackDaniels -- 7 Mart 2006; 9:18:43 >

• çok güzelmiş jantlar
  • tamamdir abi arastiricam janti 14 olarak.

Bu arada, servise gidicem dedim bagaji bosaltim yangin sondurucuyu stepnenin ordaki cantalari vs cikardim arka koltuga koydum sesler kesildi dedim ya dun altima edene kadar saatlerce ugrastirip son saniye eve yetismem icin pustluk yapti ya ben salagim yada araba servisten korkuyor cozemedim pfft.
  • bu arada baktimda jantlar gercekten guzel. Ebat degistirme fikri olmasa bende bunu isteyebilirim de bakalim
  • Trafik polisinin olası bir kontrolünde, "yeter" seviyedeki "trafik seti"ni nereden alabilirim?
    Bazı sitelerde 30-40 YTL'ye trafik seti satılıyor. Bunun yeter seviyesi nedir?
    Mesela yangın söndürücüde bir ebat arayışı var mı?

Bu konuda bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler!
  • bende o civarda bir fiyata trafik seti aldim, yeterli. Yangin sondurucu ise, bu evlerde buzdolaplarinin yaninda minik koyarlar o tip ufak boy sondurucu yeterli, parmak ucundan dirsege kadar birsey asagi yukari
  • quote:

Orjinalden alıntı: royartar

bu arada baktimda jantlar gercekten guzel. Ebat degistirme fikri olmasa bende bunu isteyebilirim de bakalim

geçenlerde bi getzin üzerinde bu modelin grisini gördüm gayet güzel duruyodu

ama bu hyper black renk daha güzel duruyo lastik üzerinden şöyle bi bakmıştım bayide
  • bence de guzel durur arastiricam sonucu alirsam satiyormu satmiyormu satiyorsa ne kdr vs pm msg atarim.

Bu arada bugun servisi arayip orj kol dayama soracagim, alirken sordugumda koltugun yeni getz le degismesi lazim demislerdi ama bel ayari iptal olucak denmisti bunu da sizle paylasmistim ama ustune 6 ay civari bir zaman gecti belki artik koltugu sokmeden takmanin bir yolu vardir daha aramadim ogleden sonra aramayi dusunuyorum servise bu konuda soru soran vs varmi bilgi alan varsa bizle paylasirsa cok makbule gecer en azindan benim icin bu konuda bilgi arayan biri olarak, msglarinizi bekliyorum.
  • ben arabayı alırken sormuştum sadece yenilerde var demişlerdi,ama adam bana hiç takılmaz demişti sana yine iyimser yaklaşmışlar.
  • cok sacma ama bir caresi olmali tamam sehir icinde vitesliyse birde yok da, ben simdi kopruye cikiorum ondan sonra 40 50 km hep 5. vites insani yoruyor, bir care dusunmek lazim aricam bugun olmazsa servis mudurune soracagim, burdan tecrubeli bi arkadas yoksa varsa ona gore konusurum
  • Kol dayama artık standart gaiba. Benim yeni aldığım Getz'de de var. Sabit hızda giderken sağ kol için iyi oluyor. Sol kolu (dirsek tarafını) zaten pencere tarafına koyuyorum
  • bendeki makyajsiz, onda yok. Koymak icin koltuk degismemiz lazim demislerdi yeni getzdeki standart kolduklar ayniymis ama o zaman da bel ayari olmuyor ki benim belim agrir o ayara ihtiyacim var. Bir care olmali ama tecrubeli arkadaslardan msg lari hala bekliyorum ilgilenip atanlara da ayrica tesekkurler
  • kusura bakma birikim kardeş, kötu bı amacım yoktu ,ben şaşırdıgımı belırmek ıstedım. ama arkadasın arabasının dizel oldugunu bılmıyordum.dızelde tamam 4.9 olabılır.ama ben benzinli zannetmiştim.
    quote:

Orjinalden alıntı: birikim

Selam Osman arkadaş burada bir yanlış anlaşılma olmasın ben benzinlide 5.5 lt / 100 km ye kadar sarfiyatın düştüğünden bahsetmiştim tabi kasarak dedikleri tarzda kullanılırsa. dikkat etmezseniz bu değere ulaşamazsınız benzinlide. Enjoy arkadaşın arabası dizel elbetteki o da dikkatli kullanırsa 4.5 lt / 100 km civarında tüketecektir yakıtı.
  • benim yeni getzin(1.5 dizel) yakıt ibresi ilk çeyrek çizgisi ile yarım depo çizgisinin oratalarında bir yerde duruyor. ful yaptıktan sonra (pompa attıktan sonra rakamı yuvarlamak için yarım litre daha koydurttum) ibrenin şimdi gösterdiği noktaya kadar toplam 385 km yol yaptım. yol bilgi ekranı 4.7 km/100 gösteriyor. yapılabilecek toplam mesafe 524 km olarak gösteriyor.

ya araba gerçekten süper az yakıyor ya da ben çok ekonomik kullanıyorum
  • Harbi az yakıyor benimki yine hafta sonu dur kalk yapa yapa 8 litrelere çıktı
  • Suadiye 10 lt'lerden 8'e indin. Tebrikler!

* Bu arada aracımın üstündeki bir reklam metni, "Super Economy Yakıt Tasarruf Cihazları" yüzde 30 yakıt tasarrufu sloganı yapmış.
    İddiaya göre aracın garantisini etkilemeden küçük bir cihaz takılıyormuş. Benzin, dizel ya da LPG fark etmiyor yakıtın daha iyi yanmasını sağlıyormuş. Böylece yüzde 30 tasarruf ve daha iyi performans sağlandığı iddia ediliyor.

Ancak bu konularda üretilen cihazların işe yaramadığını duymuştum. Bu konuda bilgisi olan var mı?
  • kol dayama bende de vardı aldığımda, hakkaten çok işe yarıyor uzun yolda
    quote:

Orjinalden alıntı: ihg70

Kol dayama artık standart gaiba. Benim yeni aldığım Getz'de de var. Sabit hızda giderken sağ kol için iyi oluyor. Sol kolu (dirsek tarafını) zaten pencere tarafına koyuyorum
  • transittr, sendeki makyajli versionmuydu?
  • JATLAR İYİ DURUR GİBİ SANKİ.ORADAKİ FİYATLAR ADET FİYATIMI??
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.