Şimdi Ara

Hyundai Elantra'dan farksız Mercedes CLA'nın nesi beğeniliyor? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
6.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millet akıllanmaya başladı artık satışları kesiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roman İbrahimoviç

Millet akıllanmaya başladı artık satışları kesiliyor.

valla bizim okulda f458 italiaya binen cocuk bile gitti kirmizi amg paket cla aldi gunluk kullanim icin ona biniyor.

siz istediginiz kadar konusun malesef bir seyi degistirmeyecek. sahsen ben c180 yerine cla tercih ederim. c180 daha konforlu olabilir ama tasarim olarak cla nin yaninda sonuk kaliyor, cla nin cercevesiz camlari araca inerken binerken cok hos gozukuyor. ic tasarimini ben genelin aksine begeniyorum, arkasinin darligi zaten beni ilgilendirmiyor. yeni c serisini gordugumde fikrim degisebilir ama.

tek eksigi onden cekis olmasi ama cla250 cdi 4matic gelecek sanirim.

• Yav onden cekisli a serisi saseli bir arac ben kullandim ve hayal kirikligina ugradim aracin surus dinamiklerinyerlerde. Dizayn ise sadece arka farlar iyi arac cok kambur duruyor o parayi kesinlikle etmez ederi max 80 ... Mercedes kanpanyaya gidecek bir abimden duydum mengerlerdeki arac oyle cok satilmadi tr de

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Su adama prim yaptırmayın kendisi BMW yide beğenmiyor kendi daha iyi araba yapıyormuş roman ibra

Ne alakası var kardeşim, ben mercedesin veya bmwnin bütün modellerini mi beğenmiyorum?

Sadece çıkma mercedes bmw parçalarından toplanan modelleri beğenmiyorum

Asıl marka fanatikliği sizin gözünüzü kör etmiş, tamamen ticari amaçlı çıkarılan modellerin markası iyi diye yere göğe sığdıramıyorsunuz

Bana cla'yı tercih etmek için tek bir sebep söyle susayım.
    Çünkü daha ucuza satılan c klasseden daha iyi yaptığı hiçbir şey yok

Bana CLA yı tercih etmem için tek bir neden söyle susayım demişsiniz o halde cevap veriyorum. Tabi ki Tasarım

• parker48 kullanıcısına yanıt
    araç AMG paket mi?
  • Roman İbrahimoviç kullanıcısına yanıt
    Güldürmeyin beni... bu araç için 2014 Şubat ayına kadar sıra var. Şimdi almaya kalksanız bile 2014 Şubat ayından önce alamazsınız. ayrıca CLA satışlarının azaldığına dair elinizde ne tür bi belge var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aniil

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Su adama prim yaptırmayın kendisi BMW yide beğenmiyor kendi daha iyi araba yapıyormuş roman ibra

Ne alakası var kardeşim, ben mercedesin veya bmwnin bütün modellerini mi beğenmiyorum?

Sadece çıkma mercedes bmw parçalarından toplanan modelleri beğenmiyorum

Asıl marka fanatikliği sizin gözünüzü kör etmiş, tamamen ticari amaçlı çıkarılan modellerin markası iyi diye yere göğe sığdıramıyorsunuz

Bana cla'yı tercih etmek için tek bir sebep söyle susayım.
    Çünkü daha ucuza satılan c klasseden daha iyi yaptığı hiçbir şey yok

Bana CLA yı tercih etmem için tek bir neden söyle susayım demişsiniz o halde cevap veriyorum. Tabi ki Tasarım

o zaman size eşeği boyayıp türkmen atı diye satmak mübah

• c serısındem yakısıklı olmus.ama bır 3.16 edermı etmez tabıı
    Siz CLA yı hangi sınıfta görüyorsunuz. Bence sizde bir çok insan gibi CLA yı C sınıfı bir sedan olarak görüyorsunuz ve bütün sorun burada zaten. Madem ki CLA C sınıfı o halde C sınıfında yer alan CLA dan daha konforlu kaliteli ve donanımlı bir araç gösterin.
  • Şöyle başlıkları görünce soğuyorum arkadaş forumdan.
  • Mercedes alt segmentlere girmeye başladıktan sonra "yıldızı yeter" yetmiyor,bu sınıfın müşterileri parayı yoldan toplayan insanlar değil f/p onlar için önemli.bu gibi başlıklar artacak ve olmalı da

• bugün forum CLA başlıklarıyla dolu, nerede cla duyup, görsem aklıma bu konu geliyor
  • quote:

Siz CLA yı hangi sınıfta görüyorsunuz. Bence sizde bir çok insan gibi CLA yı C sınıfı bir sedan olarak görüyorsunuz ve bütün sorun burada zaten. Madem ki CLA C sınıfı o halde C sınıfında yer alan CLA dan daha konforlu kaliteli ve donanımlı bir araç gösterin.

tabi ki a3
    s line alma, gayet konforlu
    dizel ve otomatik aynı anda seçeneği var
    renonun yakınından bile geçmiyor, yok motor alma vs.
    şanzımanı yıllardır üretilen rüştünü ispatlamış çift kavrama
    içi hb'inin bile daha geniş ki sedanı da var, belki o daha geniştir
    daha sayayım mı cla'nın ezilmesi için

• quote:

quote:

tabi ki a3
    s line alma, gayet konforlu
    dizel ve otomatik aynı anda seçeneği var
    renonun yakınından bile geçmiyor, yok motor alma vs.
    şanzımanı yıllardır üretilen rüştünü ispatlamış çift kavrama
    içi hb'inin bile daha geniş ki sedanı da var, belki o daha geniştir
    daha sayayım mı cla'nın ezilmesi için

Biri dsg mi dedi?

• DON'T FEED THE TROLL!!!
  • Cla 10 numara 5 yildiz bir arac

• evet elantra ya çok benzemiş

• Valla taş gibi araba CLA. Ben çok çok beğeniyorum. Siz evinizde daha güzelini yaptınız herhalde.
    tamam derdiniz konforsa CLA Urban paket alın. amg almayın. ayrıca cla nın da dizel otomatik seçenekleri var sadece 1.6motor değil bu yüzden fiyatları yüksek. ayrıca CLA da reno motoru kullanılmıyor. iyice araştırmanızı tavsiye ederim. bana göre C sınıfının en kaliteli lüks konforlu donanımlı aracı CLA dır. CLA nın tek kusuru iç mekan hacmidir ama harkulade tasarım yüzünden buna katlanmak gerekiyor. duygulardan çok mantığa önem veriyorsanız Skoda Octavia tavsiyemdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aniil -- 29 Temmuz 2013; 23:30:58 >
  • madem bu arac bu kadar kötü neden sürekli konular acıp duruyorsunuz sırf yorum almak için,kıyaslamadıgınız arac kalmadı,varsa paranız ve begenmiyorsanız almazsınız yolda görüncede döner bakarsınız olur biter
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.