Şimdi Ara

HYUNDAI ELANTRA ANA KONU (343. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.072
Cevap
68
Favori
811.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Durotan35

Megane ve Astra da aklımda ama karar veremedim. Makyajlı elantra 2017 mi oluyor ?
    Megane da güzel araç oldu ama astra sedanın yüzü artık çok eskidi. Megane ve elantra arasında benim tercihim motor verimliliği açısından(benzinli için) elantra olurdu. Yine de tercih sizin. İkisi ile de test sürüşü yapmanızı öneririm.
  • Severek kullandığım 2011 model elantra prime plus aracımın yaklaşık 1 aydır fabrikasyon olarak takılı orjinal geri vites kamerası görüntüsünde parazit siyah beyaz ekran ve kimi zamanda görüntü yok oluyor.Öyle birşey ki sabah ilk çalıştırdığımda çok güzel çalışıyor 10 saniye sonra parazitlenme oluyor ve ekran kayboluyor.Akşamları ise hiç göstermiyor ve dikiz aynasındaki ışık yanıp sönüyor.forumları okudum geri vites lambasından alıyor elektriği sanırsam araya bir role yada yükseltici falan koyuyorlarmış.Nasıl yapılıyor bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ada0679 kullanıcısına yanıt
    Hocam koltuk döşeme yaptırmışsınız Face grubunda gördüm bize paylaşım yokmu Şaka bir yana memnun musunuz?
  • deniz_86 kullanıcısına yanıt
    Döşemelerden çok memnunum iyikide yaptırmışım orj. gibi duruyor döşeme olduğu belibile olmuyor. Tavsiye ederim.

HYUNDAI ELANTRA ANA KONU

HYUNDAI ELANTRA ANA KONU

Face grubunda gormustum cidden o fiyata cok iyi olmus hocam.

Lpg isini ne yaptiniz ?

Cevap için teşekkür ederim. Bu hafta içinde arayacağım yaptırdığınız yeri. Gerçekten orjinal döşeme gibi duruyor. Güle güle kullanın inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: CEHENNEMTR1

Face grubunda gormustum cidden o fiyata cok iyi olmus hocam.

Lpg isini ne yaptiniz ?
    lpg yi atiker granda karar verdik. hayırlısıyla cumaya takacaklar.

Simdiden hayirli olsun. Ben subat basinda brc taktirdim simdilik cok memnunum. Montaj isi cok onemli.

• 2017 kasa benzinli manuel Elantra bakıyorum. 70-75 arasında İzmir fiyatları. Sadece boş paket var mode versiyon diye geçiyor. Benzinli de başka paket yok sanırım. Bu paket yeterli olur mu sizce? Ön sis farı ve gündüz ledleri yok mesela sis olsa daha şık dururdu araç sonradan taktirabiliyor muyuz acaba

• Pardon style paketmiş.

• Bir araç buldum 950 km şuan beyaz renk 2017 elentra. Değişen boyanan bir parça yok araç daha 15 günlük. Benzinli ve manuel vites olan style paket. Ekstra olarak çelik jant ve geri görüş kameralı Multimedya ekranı takılmış. Fiyat olarak 73 bin istiyor alayım mı arkadaşlar bu fiyata daha uygun bir araç bulamadım açıkçası.

• Fiyat konusunda birsey diyemem ama 950km de sifir diyebilirsiniz.

Benzinlilerse ön sis fari yok ama sis fari gibi gorunen yerde gunduz fari var.

• Satma nedeni nedir? Satacağı araca o ekstraları neden yaptırmış. Bayilerin elinde 2017 model kaldıysa o fiyatlara bayiden 0 km çıkarmak daha iyi olurdu. O takılan ekstraları kafaya takmayın sonradan kendiniz alırsınız. Yine de fiyat fena değil içinize sinerse alabilirsiniz. Bende 1.6 style manuel aracımı 20.000 km'dir kullanıyorum çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz_86 -- 20 Nisan 2018; 11:40:25 >
  • Araçtan iki tane almışlar aynı donanım ile fazlalık geldiği için satıyormuş. 2017 model bayilerde 82-83 civarında tavsiye edilen satış fiyatı. Bu arabanın şehir içi yakıt tüketimi nasıldır acaba ? Tüp taktırmayı düşünmüyorum çünkü. Ayrıca aracı almadan tabiki de ekspertize sokacağım ne var ne yok çıkar orada.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-acil-satilik-yeni-15-gunluk-arac-553043936/detay

İlan budur 73 e bırakıyor biraz sıkı pazarlık ile 72 inerim diye düşünüyorum.

• Ben Ankara'da sıkışık olmayan trafikte 6.3 lt ortalama ile geziyorum. Şehirlerarası genelde 110 km hızla 5-5,5 lt/100 km tüketiyor. Yakıtı hiç düşünmeyin çok tutumlu araç ELANTRA. Sizin için hayırlısı olur inşallah.
  • Özel mesajda sıkıntı var size cevap veremedim kusura bakmayın. Verdiğiniz yakıt değerleri tüp ile mı? Eğer benzin ise çok iyi

• Evet benzinli değerler.

• Haftaya kismetse bende 16 jant lastik alacagim.

Benim aracim lpg li 8 litre yakiyor Ankarada.

İlandaki eksta multimedya muhtemelen bayinin hesiyesi olabilir bayiler arac satarken cok indirim yapamiyor ama boyle hesldiyeler fln verebiliyor. Bnm aractada ses yalitimi var ekstra olarak.

• 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.