Şimdi Ara

HYUNDAI ELANTRA ANA KONU (344. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.071
Cevap
68
Favori
811.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selamlar. Sizin tavsiyeniz ile döşemecioğlu İlker beyde bugün koltuk döşeme yaptırdım. İşçilik ve malzemeden memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Aslında orjinal döşeme renginden istiyordum ama en yakın bu vardı.

HYUNDAI ELANTRA ANA KONU

HYUNDAI ELANTRA ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz_86

Selamlar. Sizin tavsiyeniz ile döşemecioğlu İlker beyde bugün koltuk döşeme yaptırdım. İşçilik ve malzemeden memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Aslında orjinal döşeme renginden istiyordum ama en yakın bu vardı.

Guzel duruyor hocan masallah. Kol dayamalarada yapildimi kilif?

• CEHENNEMTR1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ön kol dayamaya yaptılar ama arka koltuktakine yok malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz_86

Hayırlı olsun. Ben çok memnunum 1 ay oldu hiç potluk yok aracı bilmeyen biri döşeme olduğunu zor anlar.

•  HYUNDAI ELANTRA ANA KONU

HYUNDAI ELANTRA ANA KONU

Arkadaşlar atiker grand taktırdım ve çok memnunum

HYUNDAI ELANTRA ANA KONU

• ada0679 kullanıcısına yanıt
    Lpg de hayirli olsun hocam face grubundada dedigim gibi hepimize kazasiz belasiz kullanmak nasip olsun insallah.

Benim hiz sabitlemede hala gelmedi :(

• quote:

Orijinalden alıntı: CEHENNEMTR1

Lpg de hayirli olsun hocam face grubundada dedigim gibi hepimize kazasiz belasiz kullanmak nasip olsun insallah.

Benim hiz sabitlemede hala gelmedi :(
    Teşekkürler. Facedeki isim nedir?

3 haftada geldi ban hız sabitleme. Zamlanmış zaten fiyatıda.

• Elentra uyumlu difüzör nereden temin edebilirim?

• Bayiler şuan 2017 elentra style manuel olanı kaça bırakıyorlar bilginiz var mı? 72-73 bandına yakın ise ikinci ele vereceğim paraya sıfır alabilirim.

• 2017 model style manüel 79bin nakit. Alınır mi karar veremedim?

• x_ir kullanıcısına yanıt
    79 istiyorlarsa 72-73 verip ikinci el az kullanılmış almak çok daha mantıklı duruyor.

• İzmir Yükseliş ile iletişime geçtim. 2017 Model Benzin Manuel Elantra nakit anahtar teslim 77.500 istediler. Multimedya navigasyon paketine 2.250 istediler. Çelik jant fiyatı alıp dönecekler. Araç 80 i geçmiş oluyor. Sanırım 1000-2000 km de çelik jantlı navigasyonlu 72-73 e almak daha mantıklı duruyor. İkinci eldekilerin hepsi beyaz İzmir çevresinde tek sinir olduğum nokta o. Keşke gri bulabilsem direk alacağım ama yapacak bir şey yok beyaz bineriz artık :)
  • CEHENNEMTR1 kullanıcısına yanıt
    Hız sabitleme için özelden link alabilir miyim:)
  • 5 6 bin için 2. El alınmaz. Çok mantıksız olur.

• x_ir kullanıcısına yanıt
    Multimedya ekranını hediye etseler direk alırım bu meblağlara aslında sıfırı ama 2.250 lira dedi adam telefonda anahtar teslim de 77.500 düşer mi sizce bu fiyat yüz yüze

• 5065005557

Metin Bozkurt bu arkadaş satıyor kargoyla gönderdi facebook

HYUNDAI ELANTRA ANA KONUelantra grubunda herkes ondan aldı fiyatı çok uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ada0679 -- 25 Nisan 2018; 11:26:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEHENNEMTR1

Haftaya kismetse bende 16 jant lastik alacagim.

Benim aracim lpg li 8 litre yakiyor Ankarada.

İlandaki eksta multimedya muhtemelen bayinin hesiyesi olabilir bayiler arac satarken cok indirim yapamiyor ama boyle hesldiyeler fln verebiliyor. Bnm aractada ses yalitimi var ekstra olarak.
    Sizin aracın altıda ziftlimi?

bendekinde ziftli geldi lpg taktırırken altına baktım aracın usta altınımı ziftletindedi bayabi zift var altında normalde olmaz ama.

Selamlar. Aracınıza yaptığınız eklemeler çok güzel ve yerinde Yalnız park sensörlerinizi boyamadan takmışlar.Servis mi taktı dışarıdan mı taktırdınız? Ben bununla ilgili Ata Hyundai'de baya sorun yaşadım sonunda aracın rengine boyattım. Size de tavsiye ederim.
    Teşekkür ederim. Facebook grubunu bulamadım bir türlü yardımcı olur musunuz?
  • İns.da cmbautodesing diye bakabilirsiniz. Gruba ozel kargo dahik 250 tl ye veriyor. Bizim arabalarinda resimleri mevcur sayfasinda.

Forum da paylasmak yasakmi bunlar bilmiyorum ama.

• 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.