Şimdi Ara

Hyundai BAYON Ana Konu (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
912
Cevap
54
Favori
111.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
90. Sırada  bugün en iyi #24
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bulabilen var mı
  • BallıBey kullanıcısına yanıt
    Çok geçmişolsun iyisinizdir umarım
  • arda_yaman kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim, iyiyim. Sağ ön kapıdan şiddetli çarptılar ama araç içine bir şey olmadı. Airbag de açılmadı.

Nedir peki son durum arabada?
    Bu arada çok alakasız olacak ama sizi bulmuşken sormak istedim. Geçen babam arabayı kullandıktan sonra yazdı “ya bu arabanın hoparlörleri ne kadar az ses çıkarıyor” diye. Benim de dikkatimi çekmişti ama üzerine gitmedm pek mevzunun. Arka kapılarda özellikle ses çok az değil mi? Acaba sizde de böyle mi yoksa bende mi böyle sadece?
  • kapı değişti, çamurluk boyandı.

Ben hoparlörlerden memnunum. Arkaya oturmadım hiç ama ses seviyesi yeterli geliyor bana ön koltukta.

• Sanırım üretilmeyebilir daha kaç tane bayi ile görüştüysem gelip gelmeyeceği belli değil diyor.
    Hangi anlamda söyleyip söylemediklerini bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozcxd -- 28 Nisan 2022; 15:44:46 >
  • 1.4 elite arıyorum hiçbir yerde yok :(

işin garibi, takasa araç verirseniz ayarlarız diyorlar. bunu nasıl yapıyorlar bilen var mı?

• ztar kullanıcısına yanıt

Yok diyen bayilerin otoparkları araç dolu. Takasta bulunan araç normalde nasıl bulunmuyor.

• ztar kullanıcısına yanıt

Acaba hangi bayi. takasta araç ayarlayabiliriz dedi.

• samsun kamer oto hyundai bayisi diyor bunu

• Hyundai navigasyon updater programına bizim bayonlar bir türlü gelmedi yahu. İ20 ile aynı multimedya halbuki ne zaman gelecek bilen var mı?
  • Full paket arac olan bayi var mi. Kisa surede almam gerekiyor
  • Gönüllü olan varsa konuyu devredebilirim. Ben aracımı sattım..

• Liste fiyatı 540 bin olan aracı bayinin 590 bine satması normal mi arkadaşlar.
  • lordc L kullanıcısına yanıt
    Tabi ki değil fırsatçılık yapıyorlar resmen. Bence arayın ve o bayiyi şikayet edin.
  • Herkese Merhaba,

Bayon Jump Otomatik almayı düşünüyorum. İlk aracım olacak. Aracın internet üzerindeki var olan tüm incelemelerini izledim neredeyse.

Her videoda daha çok kararsız kalıyorum. Araçtan uçsun kaçsın diye bir beklentim yok. Üzmesin, arıza vermesin yeterli. Evden işe, işten eve gidilecek.

Kırk yılda bir belki eşimin memleketine gideriz. O yüzden uzun yolda gitmiyor yorumlarını pek takmadım. Sağda solda aracın kronik sorunları olduğu yazıyor.

Kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi? Başlığı açan arkadaşta aracı 1 yıl içinde elinden çıkarmış acaba bir sorun mu yaşadı?

Eşe dosta kime sorsam o araç alınmaz diyor. Ancak onun yerine git şunu al dedikleri araçlarda Bayon'dan iki katı daha pahalı. Bütçem yetmiyor.

Ya bayon alacağım yada araç almayacağım öyle bir durumdayım.

• indiebindie İ kullanıcısına yanıt
    Hocam temmuz21 de satın aldığım 1.4 style paket bayon kullanıyorum. Araç o zamandan bu yana konya izmir ankara arasında gitti geldi. Ve şehirler arası yolda klima ile harcam 6,5-7 yi geçmedi. Evet hızlanması yavaş ama bu hiç bir sorun teşkil etmedi. 5 gün önce konya antep yolu yaptım şu an antepteyim ve otobanlarda 130-140 ların altına düşmedim ki zaten hız sınırlaması bu kadar fazlasına da ihtiyaç yok. 160-170 ile giden bmw ciler zaten 30km arkadan sellektör yapa yapa gelince yollarını veriyorum ki gitsinler belalarını bulsunlar. Şehir içinde de zaten maks 70-82 km hız yapılıyor , e daha fazlasına da ihtiyaç yok zaten.

Ben de alırken yok atmosferik alınmaz ay turbosuz araba mı aldın vs vs bir sürü eleştiri aldım ve araba teslim edilene kadar çok canımı sıktı bu yorumlar ama arabayı aldım kullandıkça gayet yeterli olduğuna karar verdim. Sonuçta formula yarışı yapmıyoruz. Üstelik arabayı sürme şansınız var ben alırken test aracı da yoktu. Gidin kullanın test edin. Kararınızı vermenize çok yardımcı olur.

Hayırlı olsun. Neden sattınız, ne aldınız hocam?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.