Şimdi Ara

Hyundai Accent Era uzaktan kumanda ile bagaj açma yaptırılabilir mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2008 model Hyundai Accent Era aracıma uzaktan kumanda ile bagaj açma özelliği yaptırmak istiyorum. Böyle birşey mümkün mü? nasıl yapılır?

• Ben dacia logana yaptırdım. Sanayide işini bilen bir oto elektrikçiye rahatlıkla yaptırabilirsin. Ben bagaj açma özelliğide olan alarm taktırdım. Alarmın kumandasından bagajı da açabiliyorum. Bir de arabayanın torpido gözüne düğmede koydurdum. Böylece içerden de açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pikatel75

Ben dacia logana yaptırdım. Sanayide işini bilen bir oto elektrikçiye rahatlıkla yaptırabilirsin. Ben bagaj açma özelliğide olan alarm taktırdım. Alarmın kumandasından bagajı da açabiliyorum. Bir de arabayanın torpido gözüne düğmede koydurdum. Böylece içerden de açılıyor.

Teşekkür ederim. Ben de yaptırdım. Benim aracımın içerisinde bagaj açma mandalı vardı zaten ama kumandada yoktu. Sizin de söylediğiniz gibi yaptırdım fakat bir sorun var kumandadan kapıları açmadan ikinci kumandadan bagajı açmaya kalkınca alarm ötüyor. Bunu nasıl hallederim bilmem ama şimdilik işimi görüyor.
  • takdırdığınız yerle görüşün. Ayarlama yapılabilirse yaparlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.