Şimdi Ara

HYUNDAİ ACCENT BLUE DİZEL OTOMATİK YARDIMM LÜTFEN. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
1
Favori
89.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BLUE555

S.A 2013 model blue prime crdi otomatik yaklaşık 6 ay oldu alalı, genelde istanbulda şehir içi 4000 km yeni oldu. 1 defa ankaraya gidip geldim. 120-180 km hız ile gidişte toplamda 460 km- 155 tl, dönüşte 450 km-105 tl yakıt harcadım. şehir içinde anlık gösterge 8-9,5 arası göstermekte ve fazlaca yakmakta. 2 defa randevu alıp altunizade hyundayi servise bu nedenle gösterdim. tüm ölçümler normal 5 bin km den sonra yakıt oturur dediler. en son şehir içi genelde kısa mesafe 235 km/ 135 tl yani km=0,6 tl. arabanın yakıt hariç herşeyinden memnunum. çok yakar diye ix35 almadım, ama yakıt 5 binden sonrada aynı olursa hemen değiştirecem. uzun mesafede ve sabit hızla kullanımda anlık tüketim 4-5 lt arasına düşüyor, ancak araç ısınana kadar ve dur kalkta gösterge sürekli artış gösteriyor.Soğuk havalarda ısınma daha uzun sürüyor. Kitapçık değerlerini otobanda, ekranda ve cüzdanda görmek mümkün, sanırım şehir içi dizel otomatik değerleri bilerek çarpıtılmış. ben değil 5 bin km de 50 binde bile çok farkedeceğini düşünmüyorum. Hatta tüketici haklarına dava açmayı düşünüyorum.

Aratan memnunmusunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• abars kullanıcısına yanıt
    lpgli bi araca göre neredeyse iki kat yakan araçtan pek memnun olacağını sanmıyorum.muhtemelen de satmıştır.dizel araç bu düşün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe80 -- 8 Mart 2016; 19:39:42 >
  • Hem otomatik hem dizel olsun diye accent blue ya bakiyordum masallah o nasil yakıt clio ya sinir oluyordum satmakta. Vaz gectim :) ist-ankara 70 TL yakıyor 440km/LpG DE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artik 7 ileri si yapildi. Hem donanim hemde daha az yakiyor.
    Ayrica yeni clio yani su domates kasasi gibi kucuk yapilan varyya iste o . Ona binecegime cok yakan bluya binerim .cok daha iyi.
    Hatta clionun en eskisinden en yenisine hepsi fiyasko.z segmenti mi ne😆😆😆

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 1.6 dizel 4 ileri ov kullanıyorum
    Çok dikkat ettiğim zaman motoru zorlamadığım zaman ortalama 9 litrenin altına düşmüyor (şehir içi)
    Bakımları zamanında yaptırıyorum yakıtı shell bp opetten alıyorum
    çooook uğraştım ama düşmüyor
    Dikkat etmediğim zaman 10u buluyor hatta geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HalimARSLAN -- 3 Mart 2019; 11:39:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.