Şimdi Ara

HyperX Revolver S inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir cok basligin aksine ben bu baslikta ürünün ne kadar kötü olduğundan bahsedicem.
    Öncelikli olarak mevcut kulaklığım Razer Kraken 7.1dir.

Test süreci:
    Herkes gibi ben de kulaklığı alır almaz ses ve mikrafon ses seviyesini test etmek istedim. Her iki ürünün de teknik özellikleri aşağıdaki gibidir

HyperX Revolver S

Razer Kraken 7.1

Şimdi Revolver S hakkındaki karşılaştırmalara geçeyim.

Öncelikle ses seviyesi Kraken 7.1'e oranla inanılmaz düşük. Kraken ile Windows sesi %50-60 larda oyun oynar, arkadaşlarımla konuşurdum. Revolver S'te ise sesin %100 hali bile Krakenin %50-60lık seviyesinden çok daha düşük.
    Aynı şekilde sesimi kaydederek mikrafon kalitesini de test ettim. Aynı şekilde Revolver S çok düşük performans gösterdi. Discord'da konuştuğum arkadaşlarım aradaki farkı çok net anladılar zaten ve sesimin düşük olduğunu söylediler.

Bu iki kulaklıktan birini kullanmış olanların düşüncelerini merak ediyorum. Ayrıca Revolver S'i olup çok memnun olanlarla da görüşmek isterim. Belki benim bilmediğim bir ayarı vardır.

Not: Tüm bu kontrol/karşılaştırmaları yaparken bir hata yapmadığıma emin oldum. Özellikle kulaklığın maksimum sesini denerken, Windows ses seviyesi, kulaklığın üzerindeki ses düzeyi ayarlayıcıyı maksimuma getirdim.

• Tam da bu kulaklığı almak üzereydim, ama direkten döndü sayende.
  • kulaklığı ses kartı ile mi kullanıyorsun yoksa ses kartı olmadan mı?
    bende bu kulaklığı almayı düşüyorum pc deki ses kartında sorun var o yüzden bunu alacağım gibi dsp ses kartı iyi deniliyor. yoksa "alpha" alırdım ve 7.1 için kötü yorumlar var ses ayalarından 7.1 seçtin mi?
    7.1 i devre dışı bırakında ses hala kötü mü?

bir türlü kara veremedim alpha yı övende çok ama o zaman ses kartı almam gerek yoksa razer mi alsam :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.