Şimdi Ara

HY 1000 DK 1000 SMS 1GB 19 TL VODAFONE(25 YAŞ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
4
Favori
12.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: d3likanLI

quote:

Orijinalden alıntı: sinless34

Yeğen 6 yaşında kullanıcı olarak tanımlatabilirmiyim?

tanımlarsın da işe yaramaz 12 taban 25 tavan

İşte taban ı öğrenmek istedim eyvallah sağolasın.
  • Bu tarifeye geçince mevcut paket bakiyeleri sıfırlanıyor mu? Benim hâlâ internet, dk, SMS hakkım var. Pirince giderken bulgurdan olmayalım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesaj attım freezoneluyum bu pakete sadece bireysel faturalı aboneler yararlanabilir diye msj geldi.İyide şirket hattı değil bişi değil faturalı hat normal bireysel kullanıyorum.Bitti mi acaba tarife.
  • Bu tarifeye numara taşıma ile geçmek isteyen arkadaşlar,
    ben aveadan Double 1000 tarifesine geçiş yaptım..Hattım bu gün açıldı.
    Önce Ramazan kampanyası kapsamında KAZAN yazıp 4455 e gönderdim ve bana 20 tl yükleyin 5 gün geçerli heryöne 200 dk kazanın diye msj geldi. 20 tl yükledim Heryöne 200 dakika geldi ayrıca 19 lira kesilip Heryöne 1000 dk+1 GB internet geldi... Hattımı taşıdığım için 24 saat geçerli vodafone içi 500dk verdi....Sonra aynı soyadı taşıyan yeğenimi kullanıcı diye kaydettim. FREEZONE yazıp 1525 e gönderdim freezone üyesi oldum. Bu Komple 1000 tarifesine geçiş için msj attım bana "Değerli abonemiz yeni bir paket değişiklik işlemini en son yaptığınız paket değişikliğinden en az 30 gün sonra yapabilirsiniz." diye msj geldi...Şimdi 1 ay sonra bu tarife üye olunur mu? son tarih 31 Temmuz deniyordu...Ama ben tarife değiştirmedim ben operatör değiştirdim.. Bunu nasıl çözerim...

• Bu yakını kullanıcı olarak kayıt ettirme olayı sadece şubelerde mi oluyor? Sms'le vs yapamaz mıyız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hat babamın üstüne fakat kullanıcısı benim. Ben yararlanamaz mıyım bu tarifeden?
  • Ben bugün bu tarifeye geçtim. 25 yaş altı kullanıcı tanımlatmıştım Cep merkezinden. 19 TL'ye hy1000 dk+1000sms+1gb internet. Bundan iyisi şamda kayısı.
  • 31 Temmuz olan son katılım tarihi 21 Temmuz olarak güncellenmiş. Geçiş yapacak varsa acele etsin yarın son gün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunewiki

Yeni mesaj geldi. HY 1000 dk 1000 sms 1gb net 19 tl KOMPLE1000 YAZ 7000E gönder

25 YAŞ SINIRI VAR***

Hala devam ediyor mu hocam ?
  • bugün geçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kedi Yiyen Fare

bugün geçtim

Hocam nasıl geçtiniz hattınızi başka operatörler den taşıyarak geçilebilir mi ?

• Turkcell'den geçtim bugün hocam bu tarifeye geçirdiler beni hattım daha açılmadı bekliyorum
  • quote:

Turkcell'den geçtim bugün hocam bu tarifeye geçirdiler beni hattım daha açılmadı bekliyorum

Hocam ben sordum telefoncuya o özel olarak mesaj gelenlere oluyor dedi. Size olmaz dedi. Ben de denesem olur mu acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

quote:

Turkcell'den geçtim bugün hocam bu tarifeye geçirdiler beni hattım daha açılmadı bekliyorum

Hocam ben sordum telefoncuya o özel olarak mesaj gelenlere oluyor dedi. Size olmaz dedi. Ben de denesem olur mu acaba ?

denemekten zarar gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: tunewiki

quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

quote:

denemekten zarar gelmez

Denedim hocam şöyle dedi. Böyle bir kampanya bulunmamaktadır dedi.

nasıl iş anlamadım?
  • Mevcut Freezonelular da geçebiliyorsa ben de geçebilir miyim acaba? Çünkü Freezone kullanıcısıyım falat 25'i doldurdum ve 26'dan gün alıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben dün numaramı taşıdım bu tarifeye geçiriyorum dedi..hat açılınca bakıcaz artık
  • Hat taşırken vodafone bayisine ne dememiz gerekiyor?
    HY 1000 dk 1000 sms 1gb net 19 tl hangi tarife kapsamında? KOMPLE 1000 mi? 19 TL lik için ayrı bir kod mu var.
  • Hala geçerli mi bu kampanya ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alanındauzman

Hala geçerli mi bu kampanya ?

sanırım geçerli değil ben denedim az önce hatalı mesaj yolladınız diyor...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.