Şimdi Ara

Hurdalık Savaşı Gibi Maden Niyetine Ucuz Malzemeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bodrumda sakladığım ürünleri temizliyorum birçok ürün çıktı tek başlık altında satmak istedim.

1- Muhtelif Bilgisayar Ürünleri

Hepsini toplu veriyorum kutu içerisinde

Pikatel ComboMax Modem
    Airties RT-104 kablolu modem
    2 adet bilgisayar güç kablosu
    PCI Firewire kart
    Bir adet spliter ve telefon kablosu
    CAT5 kablo
    Merttuğ Tv için akıllı kutu
    İş görecek bir webcam
    AM3 amd stok fan
    Bir de Çanakkale Destanı adlı animasyon VCD

antika niyetine verilecek şeyler bile var içerisinde.
    Fiyat: işte hepsine 35 tl istiyorum

Hurdalık Savaşı Gibi Maden Niyetine Ucuz MalzemelerHurdalık Savaşı Gibi Maden Niyetine Ucuz MalzemelerHurdalık Savaşı Gibi Maden Niyetine Ucuz MalzemelerHurdalık Savaşı Gibi Maden Niyetine Ucuz MalzemelerHurdalık Savaşı Gibi Maden Niyetine Ucuz Malzemeler

2- 2 Adet akıllı led avize

2 sinin de motorları herşeyi sağlam güzel ışık veriyorlar. Belki bir iki ledi yanmıyor oalbilir. Onlarda 5-10 lira tutar. Temiz ve az kullanılmıştır. Fiyat: 2sine birden 50 tl istiyorum

Hurdalık Savaşı Gibi Maden Niyetine Ucuz MalzemelerHurdalık Savaşı Gibi Maden Niyetine Ucuz MalzemelerHurdalık Savaşı Gibi Maden Niyetine Ucuz MalzemelerHurdalık Savaşı Gibi Maden Niyetine Ucuz MalzemelerHurdalık Savaşı Gibi Maden Niyetine Ucuz Malzemeler

3- Pilsan Marka Kaydırak

Çok temiz ve az kullanılmıştır. Evde yer olmadığı için boş bekliyordu. Fiyat: 90 TL

Hurdalık Savaşı Gibi Maden Niyetine Ucuz MalzemelerHurdalık Savaşı Gibi Maden Niyetine Ucuz Malzemeler

4- Çocuk Oto Koltuğu Yükseltici

İş görür bir üründür. Çocuklar için oto koltuğu küçük kalmaya başladığında kullanılan ürün. Kumaşı çıkarılıp yıkanabiliyor. Fiyat: 15 tl

5- Crystal Baby Oto Koltuğu

Kaliteli bir oto koltuğu. 3 kademeli ayarlaması var. Her şeyi sağlamdır. Fiyat: 90 tl

Hurdalık Savaşı Gibi Maden Niyetine Ucuz MalzemelerHurdalık Savaşı Gibi Maden Niyetine Ucuz Malzemeler

6- Üç tekerli çocuk bisikleti

Güzel ve kullanışlı birşeydi. Kardeşim büyüdüğü için boşuna bekliyor. Fiyat: 30 tl

7- Fire-X 2500w Infrared Isıtıcı

Sıfır sayılır açılıp bakılmıştır sadece. Çiziği bile yok. Fiyat: 65tl

8- Sinbo 2000w Infrared Isıtıcı

Yıllarca sapasağlam kulandık doğalgaza geçince ihtiyaç dışı oldu. Fiyat: 50 tl

9- Felics Fanlı Isıtıcı

Uzun zamandır kullanılmıyor. 3 ısı ayarı var sağlam ve güzel çalışıyor. Fiyat: 20 tl

10- Metal Ayaklı Askılık

Vestiyeri olan eve geçince boşa çıkmıştır. Eski ve sağlam ürünlerdendir. Fiyat: 20tl

11- Felics Buhara Buharlı Temizleyici

İlk çıktığı zamanlar bir heves 170 tlye (2004 yılı olsa gerek) alınmış üç beş temizlikten sonra boşa çıkmıştır. Etkili temizliyor fakat benim üşengeçliğime tedavi olmadı. Fiyat: 90 tl

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.