Şimdi Ara

Hunter x Hunter [MANGA] ->Spoiler Serbest<- (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
9
Favori
8.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar mangayı takip edenler spoiler vermeden yorum yapabilir mi bana? Nasıl ilerliyor? Facebookta hxh sayfası var orada paylaşımlar görüyorumda sanırım baya değişik şeyler, karakterler girmiş olaya. Pek manga okumayı seven biride değilim ama merak ediyorum baya hxhi

edit: birde animenin bitişi mangada 340.bölüme denk geliyormuş sanırım doğru mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 22 Mart 2018; 1:15:27 >
  • Güncele geldim. Kara kıta konusu çok iyi, çok malzeme var. Ama mangakanin zırt pırt ara vermesi çok can sıkıcı. Düzenli şekilde yazsa şuan anime devam edebilirdi belki çünkü çok malzeme var elinde. İnşallah ara vermeden devam eder bı süre.

Kara kıta konusu çok heyecan verici, başkanın çocuğu çıkması, ging in aktif olarak görecek olmamız, 12 burç, ve kimera lar kadar güçlü yaratıklarin olması. Ama okurken taht kavgasi kısımları canımı çok sıktı sürekli kurapikayi görmek 🤣. Biran önce grcseler su kısmı keşke. Örümcek ve diğer kısımlarda akıyor manga ama kurapikali bölümlerde canım sıkılıyor maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Abi manga beklemek daha betermis yav bi çırpıda bitiveriyor.

379

-----

-----

-------

Bu yeni karakterlerin güç seviyelerini çok merak ediyorum. Mesela örümcekleri biliyoruz, şimdi bu mafyadaki elemanlar, korumalar falan ilk izlenim güçlüler gibi geliyor ama bı vs olsa örümcek elemanları tek atar gibime geliyor. Nen kullannayi bilmeyenleri saymiyorum bile. Ama geçen bölümde görünen diğerlerini öpüp güç veren karakter baya tehlikeli. Bu 21. Seviye elemanın gücünü bı ogrensek daha belirtici olur 100 seviye kadar yolu var bu seviyelerin baya belirtici olur. Ama örümceklere kafa tutabilecegini pek sanmıyorum

• Manga 380den sonra sınırsız araya girecekmis geçmiş olsun.

• Animeden sonra kac bolum ilerledi manga

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

Animeden sonra kac bolum ilerledi manga

Anime finali 339-340 a denk geliyor. Manga şuanda 379 bolumde

• Tekrar araya giriyormuş

• Vay yüzsüze bak. Togashi'nin ömrü yetmez şu mangaya. Senaryoyu Togashi, çizimi ise başkası halletse ne güzel olurdu.
  • Akone kullanıcısına yanıt
    Manga zaten bitmeyecek bari hikayeyi yazsın da okuyalım değil mi
  • Ben bir kaç ara önce okumayı bırakmıştım, hala umudu olanlara sabır diliyorum. Adamın hem kendi serisine hemde hayranlarına saygısı yok. Hatta hatta utanması bile yok. Aynı zamanlarda çıkmış One Piece şu an 900. sayıyı görürken HxH nerede malum. Yazık, çok yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Ben bir kaç ara önce okumayı bırakmıştım, hala umudu olanlara sabır diliyorum. Adamın hem kendi serisine hemde hayranlarına saygısı yok. Hatta hatta utanması bile yok. Aynı zamanlarda çıkmış One Piece şu an 900. sayıyı görürken HxH nerede malum. Yazık, çok yazık.

Aynen.. Devamlılığını sürdürebilse efsaneler arasında lider olabilecek bi seri. Şuan bile efsane zaten bana göre. İnanılmaz bi potansiyel var ama bu şekilde yürümez malesef.

Benim merak ettiğim kafasına göre nasıl yazmayı bırakabiliyor? Yani sözleşme tarzı yada benzeri bişey yok mu acaba yayınevleriyle? Nasıl işliyor bu sistem
  • Kendini kanıtlamış bir yazar olduğundandır diye düşünüyorum. Sanırım eşi de Sailor Moon serisinin mangakasıydı. Sektörde köklü yerleri ve sarsılmaz bütçeleri olmalı.
  • WSJ'de çıkmaya başlamamış mıydı hakikaten nasıl yine ara verebiliyor
  • manga 9 nisanda geri dönecekmiş Fazla beklemedik iyi bari
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Nereden okudunuz bilmiyorum ama yanlış bilgi.
    https://www.animenewsnetwork.com/news/2018-04-01/hunter-x-hunter-manga-goes-back-on-hiatus/.129767
    Burada yeniden araya giriyor anlamında araya dönüyor gibi bir tabir kullanılmış. Haberi çevirenler de yanlış çevirmişler büyük ihtimal. Herif yıl bitmeden dönmeyi planladığını söylemiş. Ara kısa olmayacak yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tilqi_Gin

Nereden okudunuz bilmiyorum ama yanlış bilgi.
    https://www.animenewsnetwork.com/news/2018-04-01/hunter-x-hunter-manga-goes-back-on-hiatus/.129767
    Burada yeniden araya giriyor anlamında araya dönüyor gibi bir tabir kullanılmış. Haberi çevirenler de yanlış çevirmişler büyük ihtimal. Herif yıl bitmeden dönmeyi planladığını söylemiş. Ara kısa olmayacak yani.

Geçmiş olsun o zaman Büyük ihtimal yanlış çeviri yapmışlar aynen hocam.

• Yeni manga bölümü dün çıktı arkadaşlar.
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    keşke yazmasaydın kardeş şimdi okuyacam 1 sene daha bekleyecem.nedir bu mangakadan çektiğimiz ölsede beklemesek bari.
  • nemesis71421 N kullanıcısına yanıt
    WSJ'nin torpilli elemanı resmen Togashi

Yapıcak bir şey yok valla bu adam da böyle biri işte.
  • Haklisin valla adam karnim agriyor deyip seriye ara veriyor.sayinin son sayfalarinda ara veriyoruz yazısını goremeyince 2 gun kendime gelemedim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.