Şimdi Ara

Hunter x Hunter [MANGA] ->Spoiler Serbest<- (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
9
Favori
8.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araya girdi. Yıl sonu devam edecekmiş ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Araya girdi. Yıl sonu devam edecekmiş ama.

Yıl sonu geri gelecek olmasını normal karşılar olduk

Yeni manga felan çıkacak diyorlardı ayrıntıları biliyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 ay araya seviniyoruz. Sahiden iyi değiliz

• Bir bilgim yok ama kısa seri olacak diye duymuştum sanırım. Zaten bunu doğru düzgün çıkaramıyorken yeni seri ne alaka onu da anlamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaktın bizi Togashi. İyi ki bir seriyi begendik...

• Önümüzdeki dergi sayısında geriye dönüyormuş sanırım.
  • 2-3 cildi tamamladıktan sonra ara versin. Mümkünse Kara Kıta'yı gösterene kadar
  • sanırım togashi yüzünden verem olacağız bir düzelemedi gitti. ya hasta olur ya başı ağrır canı sıkılır vs... bitir artık şu bahaneleri seriyi devam ettirrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis71421 -- 14 Aralık 2017; 21:41:40 >

• Togashi'den bir cacık olmaz

• Ve hayırlı olsun Türkçesi çıkmış 371 in bakalım bu seferde 10 bölüm verip araya girecek mi

• İyi başladı ama bence birkaç aya tekrar araya gireceği için hiç umudum yok artık.
  • Arkadaşlar sizden bir şey rica edebilir miyim?

Serinin ana karakteri Gon nerede ve kısaca özet geçebilecek var mı animenin bittiği yerden itibaren?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Arkadaşlar sizden bir şey rica edebilir miyim?

Serinin ana karakteri Gon nerede ve kısaca özet geçebilecek var mı animenin bittiği yerden itibaren?

Merak edilecek bir durum olmadı aslında.

Babasıyla görüştükten sonra Mito-san için adaya dönüyordu diye hatırlıyorum. Nen güçleri kayboldu ve tekrar göstermediler. Kara kıta yolculuğu ile Kurapika ön plana çıkmaya başladı.

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Bir gelişme yok hocam togashi sürekli ara verdiğinden yerinde sayıyor

• damn2u kullanıcısına yanıt

Adaya dönüşünü biliyorum. Nen güçlerini kaybedip gitmişti.

Ancak oradan itibaren hiç gözükmemesi garip geliyor. Takip etmediğim için en azından bir bölümde bile olsa gösterilmiştir sanıyordum.

Neden sadece Kurapika ön planda peki? Kimeralardan sonra aşırı durağanlaştı gibi geliyor HxH. Yanlış mı düşünüyorum?

• Vay arkadaş OP ile aynı yaşta bir de HxH.

Kimeralar arc zirve olarak kalmasın, kara kıtayı göstersin bari orada bıraksın Togashi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Adaya dönüşünü biliyorum. Nen güçlerini kaybedip gitmişti.

Ancak oradan itibaren hiç gözükmemesi garip geliyor. Takip etmediğim için en azından bir bölümde bile olsa gösterilmiştir sanıyordum.

Neden sadece Kurapika ön planda peki? Kimeralardan sonra aşırı durağanlaştı gibi geliyor HxH. Yanlış mı düşünüyorum?

Hocam şimdi o kadar zaman oldu ve bu mangaka o kadar çok ara veriyor ki ben bile unuttum neden olduğunu. Hatırladığım kadarıyla Kurapika kara kıtaya giderken önemli rol oynuyordu 12. burç ile birlikte çalışarak. Sonrasında başka iş mi bulmuştu, nasıl oldu da taht kavgası gibi bir şeyin ortasında kaldı ben bile hatırlayamadım fakat koruma olarak bulduğu iş yüzünden epey zor bir durumun içine düşmüştü. Bunun yanında Kurapika ile Chrollo aynı gemiye binmişlerdi birbirlerinden habersiz şekilde. Arada yanlış yada kopuk yerler olabilir. Ben artık en son verdiği aradan sonra okumayı bırakmıştım. Şu an güncel bölümleri okumuyorum. Bu mangakaya zerre kadar itimadım kalmadı. Bugün bir HxH sosyal medya grubunda paylaşılan görsele göre Genei Ryodan tekrar toplanmış ve yeni üye olarak aralarına İllumi de katılmış gözüküyordu. Demek ki ilerleyen zamanlarda Kurapika vs Genei Ryodan görme ihtimalimiz söz konusu.

• damn2u kullanıcısına yanıt
    Son bölümü gördüm şöyle bir bakayım dedim oradan aklıma geldi sormak

Heyecanı pek yok anladığım kadarıyla. Muhtemelen yılda 5-10 bölüm anca görürüz yine. O bile çok gerçi Togashi için

• Bende böyle ara vermeden devam ederse yaza doğru anime nin bittiği yerde baştan okumayı planlıyorum.

Bu arada aşağısı spoiler

İllumi örümceğe katılmış chrollo da hisokanın kellesini istemiş ara vermeden güzel bir vs yayınlasada coşsak

• Okuduğumu anlamamaya başlamıştım artık ve dün şu yeni arcın başından itibaren tekrar başlamaya karar verdim. Adam arcı başlatmış ardından 2 sene, sonra da 1 sene ara vermiş bizim bildiklerimiz uçmuş gitmiş tabi. Arc başında öyle güzel sayılar varmı? ki hepsini unutmuşum. Şimdi tekrar okuyunca vay be dedim. Güncele gelince anlarım umarım artık herşeyi. Keza inanılmaz detaylı yazıyor herşeyi. Ama iyi oldu bir süre idare eder beni bu sayılar 1 tanesini bitirmek bile bayağı zaman alıyor söz konusu HxH olunca 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 20 Mart 2018; 19:0:18 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.