Şimdi Ara

Hunter x Hunter [MANGA] ->Spoiler Serbest<- (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
9
Favori
8.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu manganin Hisoka vs Gon'dan sonra nasil geçeceğini bilmiyorum. Hisoka'yi geride birakacak bir bas kötü cikabilir mi sizce ? O kadar bolume ragmen Merium bile Hisoka karizmasinda olamadi bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Açayım şöyle arc başından okuyayım diyeceğim geçen sefer yaptığım gibi ama tekrar araya girmemesinin garantisi yok. Neyse böyle yarım yamalak okuyacağız artık yapacak bir şey yok. Şu yarışma umarım hemen biter de kara kıtaya çabucak ulaşırlar fakat hiç zannetmiyorum.
  • ben bu gemi hikayesinin en az 30-40 sayı daha süreceğini düşünüyorum.oda 3-4 yıla tekabül

• 362 Çok iddialı oldu be

Hunter x Hunter [MANGA] ->Spoiler Serbest<-

• Güzel sayıydı sonu değişikti kurapika olmayınca prens tayfasının tahminleri okumak zorunda kaldık kurapika şıp diye çakardı

Haftaya kurapika takımını okusakta heyecanlansak

• Mangaka 2 yıl ara vermesine rağmen şu gizemsel olayları, havası, senaryoyu yoğun işleme yeteneği gram bile azalmamış. Bu mangayı ne kadar özlemişim böyle
  • 364

Güzeldi kurapika nın zayıflığını öğrendik

Adamlara cahil dedik şıp diye teori ürettiler

365

Efsane olaylar başlayacak hadi togashi san yatışa geçme yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elric. -- 22 Temmuz 2017; 0:18:4 >
  • Spoiler içeren bir soru;

Benim anlamadığım bir konu var kurapikanın şuanda imparator vakti açıkken ömründen azalması durumu neye göre işliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza53 -- 22 Temmuz 2017; 23:4:42 >
  • Beyler anime finalini baz alirsak kac bolum ilerledi manga,birde anime ne zaman geri gelir haber varmi hic

• Nicomedia66 N kullanıcısına yanıt
    25 bölüm

339da bitti 365 yayınlandı

Şuan zor hiç aralıksız çıkarsa mangası 3-4seneye gelir en geç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elric. -- 24 Temmuz 2017; 2:12:59 >
  • Manga iyi gidiyor. Şuanda herkes ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Savaş başladığında işler kontrolden çıkacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine isimler birbirine girdi

Chrollo gemiye binmiş kurapika vs Chrollo için erken bakalım nolacak

• Merak ediyorum bu prensleri, prensesleri karşıtırmadan okuyabilen var mı? Aradan dolayı mı bilmiyorum ama bir şey anlamıyorum bu konuşmaların çoğundan. Çok fazla kişi var. Çok fazla detay var.

Chrollo reyiz.

Kara kıta şimdi daha güzel oldu işte.
  • Kurapika'yı, Uvogin gibi güçlü bir karakteri çok basit bir şekilde öldürdüğünden beri sevmem. Şimdi aynısını Chrollo içinde görürsem fena olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Kurapika'yı, Uvogin gibi güçlü bir karakteri çok basit bir şekilde öldürdüğünden beri sevmem. Şimdi aynısını Chrollo içinde görürsem fena olur.

Aynen hocam şu son arca kadar sevmezdim ama bu gemide biraz ısındım

Bana dışarıdaki örümcekleri hisokanın öldüreceği, chrolloyu da kurapikanın öldüreceği gibi bir sonuca bağlanacak gibi geliyor. umarım olmaz

• Kurapika'nin olayi örümcek cetesinden intikam almak. Hisoka cete lideri ile dovustu ve zevkini aldi. Kurapika'nin Chrollo'yu oldurmesi cok da sürpriz olmaz.

Hisoka gemide olabilir mi acaba ben bunu merak ediyorum.

• Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Kurapika da takıldığım nokta gücü. Doping gibi birden çok güçlü oldu da benim gözümde olamadı işte. Mangaka hernekadar açıklasa da bu kadar güçlü ve tecrübeli karakterlerin böyle birisi tarafından öldürülmesi beni tatmin etmez.

Hisoka yoktur bence. Daha yeni karşılaştılar Chrollo ile tekrar görüşmeleri uzun sürer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 29 Temmuz 2017; 23:17:51 >
  • Eğitim is coming

• Kaynak doğruysa manga tekrar araya giriyormuş.....

• Şu tanıtılan yan karakterler balon çıkarsa söverim 1000tane tanıttı bakalım nolcak

Araya girmez inş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.