Şimdi Ara

Hulk'ın yenemeyeceği düşman yoktur. Net. (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.506
Cevap
9
Favori
51.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam eğer ki görürsek bur thor fanı olarak cosarim

Ama pek mümkün değil. ....

Sebeb leri ise ;

Ragnarok Cr sinde thor un güçlerinin bir başka seride bulunmaması

Rkt nin thanos a tek atabilmek güçte olması (ig siz hali )

Vede infinity war in resimlerinden birinde thor un elinde mjonir değilde savaş baltalı yada ultimate thor un mjonir i olması ... (son söylediğim madde filme gitmeden önce adlı kanalının attığı son infinity war videosun da geçiyor )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ben1905

Hocam eğer ki görürsek bur thor fanı olarak cosarim

Ama pek mümkün değil. ....

Sebeb leri ise ;

Ragnarok Cr sinde thor un güçlerinin bir başka seride bulunmaması

Rkt nin thanos a tek atabilmek güçte olması (ig siz hali )

Vede infinity war in resimlerinden birinde thor un elinde mjonir değilde savaş baltalı yada ultimate thor un mjonir i olması ... (son söylediğim madde filme gitmeden önce adlı kanalının attığı son infinity war videosun da geçiyor )

Bence görücez ya

Onlar bağlarlar ragnaroktan sonra bi şekilde ya bağlasınlar yani çok istiyorum görmeyi

IG'li thanosla kapışırmı sence rkt Film dünyası olabilir bence olursada çok abartılı birşey olmaz yani

• pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Valla olsa ne bileyim bende çok istiyorum yav

Hem ig ile de teke tek vs atabilir

Düşünün hocam ;

Thanos geliyor herkesi dövüyor. ..

Sonra gökyüzünden thor bir anda yeryüzüne firliyor ...

Arkaya bir arka plan müziği de oldu mu......

Hocam infinity war da ANA KARAKTER (ANA DÜŞMAN DEĞİL ANA KARAKTER ) THANOS OLACAKMIŞ

KAYNAK : ÇİZGİ KAFE

• quote:

Orijinalden alıntı: ben1905

Hocam infinity war da ANA KARAKTER (ANA DÜŞMAN DEĞİL ANA KARAKTER ) THANOS OLACAKMIŞ

KAYNAK : ÇİZGİ KAFE

Thanosu nasıl durdurabilirlerki birde ig varken elinde

Rkt olmazsa onun dengi hangi karakter olabilir acaba

Saçma sapan bir senaryo yoktur umarım thanosun elinden igyi alıp hepsi bi anda saldırıp yenerse falan bidaha marvel filmi izlemem yani
    Adamlar thanos u ana karakter yapacaklar. ..

Okadar büyük bir keklik yapmazlar herhalde

Tanı inşAllah yapmazlar

Belki odin i felan salarlar thanos un üstüne

Ama fimler de Odin çok gücsuz gösteriliyor. ...

Thanos u hulk a yendirmesinlerde natasha tyense bile laf yok

• Justice League part 1 bekliyorum DC umarim adam olmustur bu kez de rezillik cikarmaz .

• quote:

Orijinalden alıntı: ComicsCİ

Justice League part 1 bekliyorum DC umarim adam olmustur bu kez de rezillik cikarmaz .

DC Marvelin çok gerisinde kaldı sinema dünyasında

Justice League ilede patlama yapamazsa daha film çıkarmasın zaten
    Aynen sinemada dc batirdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar burası yeri değil ama adamlar sinema evrenini batırmadı daha yeni girdi adamlar bu arada hulku yenecek onlarca karakter var amalgam serisinde süperman yenmişti başka bi ortak seride batman yenmişti kendi evreninde de thanos, thorun ileri versiyonu ve daha onlarca karakter

• Hulkun en güçlü hali wwh değil kluhtur takım arkadaşının ona vurmasından dolayı üzülüp siyah dev bir hale gelmiştir wbh ve wwh den kat kat güçlüdür

• Hulkun yenemiyeceği kişi vardır fakat azdır yenemiyeceği düşmanlar belli düşünseniz bulursunuz thanosuda yener emin olun fakat yenmesi için thanosun sonsuzluk taşlarını kullanmaması lazım şimdi süperman konusuna gelelim süperman hulku dövmesi imkansızdır süpermanin zayıf noktalarını unutuyorsunuz süpermanin bir tarafına kripton sokunca bebek gibi ağlamaya başlar hulk ise belli bir zayıf noktası yoktur hatta dayak yedikçe güçlenir süpermani batman bile dövüyorsa hulk öğle yemeği olarak yer ayrıca süperman türünün tek örneği değil kripton yok olmadan önce süperman gibi hatta daha güçlü kriptonlular vardır ayrıca süpermanı hulktan önce dövecek kişiler tanıyorum ıron man gibi ıron man kriptondan yapılmış hulkbuster boyunda bir zırh yapsa süper man öyle bir dayak yerki stark kulesinde sergilenir ayrıca süper man gücünü güneşten alıyor yani asgartta kavga etseler süper man denilen kişinin hiç şansı olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Hulkun yenemiyeceği kişi vardır fakat azdır yenemiyeceği düşmanlar belli düşünseniz bulursunuz thanosuda yener emin olun fakat yenmesi için thanosun sonsuzluk taşlarını kullanmaması lazım şimdi süperman konusuna gelelim süperman hulku dövmesi imkansızdır süpermanin zayıf noktalarını unutuyorsunuz süpermanin bir tarafına kripton sokunca bebek gibi ağlamaya başlar hulk ise belli bir zayıf noktası yoktur hatta dayak yedikçe güçlenir süpermani batman bile dövüyorsa hulk öğle yemeği olarak yer ayrıca süperman türünün tek örneği değil kripton yok olmadan önce süperman gibi hatta daha güçlü kriptonlular vardır ayrıca süpermanı hulktan önce dövecek kişiler tanıyorum ıron man gibi ıron man kriptondan yapılmış hulkbuster boyunda bir zırh yapsa süper man öyle bir dayak yerki stark kulesinde sergilenir ayrıca süper man gücünü güneşten alıyor yani asgartta kavga etseler süper man denilen kişinin hiç şansı olmaz

Her şeye tamamda hulk thanos'u nasıl yenecekmiş o kısmı kaçırdım

• Hulk thanosu yenmesi zordur fakat thanos sonsuzluk taşlarını kullanmazsa hulkun yenmesi için bir ihtimal olur fakat sonsuzluk taşlarını kullanırsa hulk feci dayak yer yenilmezler 3 de thanos sonsuzluk tdşlarını kullanacak o yüzden marveli yenilmezlerden başka karekterleride bulunacak dr strange galaksinin koruyucuları gibi yani arkadaşlar thanos sonsuzluk taşlarını kullanırsa hulk kesin dayak yer eğer kullanmazsa yenme ihtimali var 😎

• quote:

Hulk thanosu yenmesi zordur fakat thanos sonsuzluk taşlarını kullanmazsa hulkun yenmesi için bir ihtimal olur fakat sonsuzluk taşlarını kullanırsa hulk feci dayak yer yenilmezler 3 de thanos sonsuzluk tdşlarını kullanacak o yüzden marveli yenilmezlerden başka karekterleride bulunacak dr strange galaksinin koruyucuları gibi yani arkadaşlar thanos sonsuzluk taşlarını kullanırsa hulk kesin dayak yer eğer kullanmazsa yenme ihtimali var 😎

Hayır neye göre yenme ihtimali var diyosun söylede bilelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 28 Ocak 2018; 21:5:55 >
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Ciddi olamazsın ..

• Kluh1 K kullanıcısına yanıt
    Space Punisher en guclu formu ..

şuna göre diyorum arkadaşım sonsuzluk taşlarını kullanmazsa yumruk yumruğa kavga edecekler ilk başta hulk feci dayak yiyecek fakat sonra öfkelenecek ve güçlenecek sonra da thanosu dövecek
  • quote:

şuna göre diyorum arkadaşım sonsuzluk taşlarını kullanmazsa yumruk yumruğa kavga edecekler ilk başta hulk feci dayak yiyecek fakat sonra öfkelenecek ve güçlenecek sonra da thanosu dövecek

Sabaha kadar öfkelensin thanos tek eli arkada bağlı şekilde hulk'u döver. Sonra dinlenir bidaha döver
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.