Şimdi Ara

Hulk'ın yenemeyeceği düşman yoktur. Net.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.506
Cevap
9
Favori
51.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hulk'ın karşısına kimse çıkamaz, net bu kadar. Thor dahil. Bana şimdi sentry falan demeyin sentry dediğiniz şizofrenin teki önce kendini yensin sonra Hulk Reyizi yener(lafın gelişi). Şimdi Red Hulk diyecekler çıkacaktır, red hulk gibi çakma karakterlerle gelmeyin. Dc karakterleri dahil kimse Hulkı yenemez, çünkü Hulkın bir sınırı ya da zayıf noktası yoktur.

Not: konu eğlencesine açılmıştır her türlü geyiği tartışmayı yapalım ama kırmayalım birbirimizi

Son olarak: Hulk, SMASHESSS!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayAdonis -- 31 Temmuz 2013; 23:57:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yazar kimi isterse o yener abi, şu vs. tartışmalarını bırakalım artık
  • arkadaş haklı tamamen yazarla alakalı bir durum.eğer izlemek isteyenler olursa youtube ınjustice gods amongs yazsın bilinen çoğu karakteri birbirleriyle kapıştırıyorlar.Finalde batman ve superman var.batman supermanı yeniyo.ne kadar şaçmada olsa böyle
  • süper kahraman olmamasına rahmen bu elemanı yenmeyi denesin bir

hayır tamamen yazara kalmış bir durum bırakın yenemeyeceği düşman falan yazar senaryoyu bir değiştirsin gör yeniliyormu
  • Ercan gelmis. Alin kiliclari elinize. 1. Boluk saldirinnn!

• Hulk yazmışlar bi kere fena oldum bide capon işi atmışlar abi sizin nesilleriniz yaşıyor mu daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi \mXm/ -- 5 Ağustos 2013; 19:51:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: \mXm/

Hulk yazmışlar bi kere fena oldum bide capon işi atmışlar abi sizin nesilleriniz yaşıyor mu daha

Şu mesajdan bir şey anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: BayAdonis

quote:

Hulk yazmışlar bi kere fena oldum bide capon işi atmışlar abi sizin nesilleriniz yaşıyor mu daha

Yukarda arkadaş anime karakerini atmış ona diyo

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

quote:

quote:

Yukarda arkadaş anime karakerini atmış ona diyo

Hee ben ona cevap bile vermedim

• Çok güldüm lan yav he he hulk yener herkesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomemre1907

Çok güldüm lan yav he he hulk yener herkesi

Kim yener Hulk'ı venom mu yener

• BayAdonis kullanıcısına yanıt
    Superman Prime desem
  • hulk mulk kriptonitsiz kimse süpermeni alamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hercule Poirot

hulk mulk kriptonitsiz kimse süpermeni alamaz

Kriptonite bagisiklik kazaniyo superman.

• Dr.Manhattan
  • Hulk mu :D Superman yenilmezki Krypton olmadan onuda Bruce Hulkken kullanamaz tam bilincinde değil çünkü Superman alır her türlü kıyaslarsak ama yazara bağlı tabi ki şöylede bişey var Marvel Comics karakterleri ABD eyaletlerinde yaşarken Superman Metropolis gibi bir uydurma şehirde yaşıyor. Biz sonuca varırsak Superman DC nin Hulk Marvel'in Kralı
  • quote:

Orijinalden alıntı: LIFPitbull

Hulk mu :D Superman yenilmezki Krypton olmadan onuda Bruce Hulkken kullanamaz tam bilincinde değil çünkü Superman alır her türlü kıyaslarsak ama yazara bağlı tabi ki şöylede bişey var Marvel Comics karakterleri ABD eyaletlerinde yaşarken Superman Metropolis gibi bir uydurma şehirde yaşıyor. Biz sonuca varırsak Superman DC nin Hulk Marvel'in Kralı

Superman kryptonite karsi bagisiklik kazaniyo. Marvelin kralida SENTRY

• hocam şaka maka burda ercan kompleksi yapmayın artık şakada mısınız gerçekte misiniz bilemiyeceğim tabi. Daha kendi kendini yenemeyen sentry bile world war hulk ı yeniyor siz ise elinizde bi şey olmadan Hulk alır bu kadar demişsiniz. Adam gibi dalgalar koyun tezinizi kanıtlayın.
  • quote:

hocam şaka maka burda ercan kompleksi yapmayın artık şakada mısınız gerçekte misiniz bilemiyeceğim tabi. Daha kendi kendini yenemeyen sentry bile world war hulk ı yeniyor siz ise elinizde bi şey olmadan Hulk alır bu kadar demişsiniz. Adam gibi dalgalar koyun tezinizi kanıtlayın.

abi yapma ya okudun mu sen o seriyi? Sentry mi yeniyor Hulk mu bir daha bak istersen.

Superman kriptonit olmasa yener falan demeyin. Kriptonit olursa? Bir kere DC'de Hulk'ın rakibi yok desem yeridir. Bir tek flash'ın şansı var o da zamanda sıçrama yaparak Bruce Banner deneyini iptal eder Hulk'tan kurtulur ki bu çok xor

Bir de Hulk'ı moron bellediniz yapmayın nolur ya, beyinsiz dediğiniz Hulk, tüm bir gezegeni ele geçirdi(Planet Hulk) ki bunu sadece kaba kuvvetle yapmadı, belirli stratejileri de kullandı. Hulk normalden az zeki olabilir ama asla aptal değil. Ve unutmayın Hulk'ın gücünün limiti yok, sinirlendikçe güçleniyor

• quote:

quote:

hocam şaka maka burda ercan kompleksi yapmayın artık şakada mısınız gerçekte misiniz bilemiyeceğim tabi. Daha kendi kendini yenemeyen sentry bile world war hulk ı yeniyor siz ise elinizde bi şey olmadan Hulk alır bu kadar demişsiniz. Adam gibi dalgalar koyun tezinizi kanıtlayın.

abi yapma ya okudun mu sen o seriyi? Sentry mi yeniyor Hulk mu bir daha bak istersen.

Superman kriptonit olmasa yener falan demeyin. Kriptonit olursa? Bir kere DC'de Hulk'ın rakibi yok desem yeridir. Bir tek flash'ın şansı var o da zamanda sıçrama yaparak Bruce Banner deneyini iptal eder Hulk'tan kurtulur ki bu çok xor

Bir de Hulk'ı moron bellediniz yapmayın nolur ya, beyinsiz dediğiniz Hulk, tüm bir gezegeni ele geçirdi(Planet Hulk) ki bunu sadece kaba kuvvetle yapmadı, belirli stratejileri de kullandı. Hulk normalden az zeki olabilir ama asla aptal değil. Ve unutmayın Hulk'ın gücünün limiti yok, sinirlendikçe güçleniyor

Hıııiii yok yok. Biz wwh yide biliriz. Ful gucunde olmayan sentry ile zar zor berabere kaldiginida iyi biliriz hulkun. Biz hulkun madem sinirsiz gucu var sentry nin paranoyak haliyle savasirken neden daha fazla guclenemeyip hulkun wwh halinin son noktasinin oldugunu da iyi biliriz.

Biz superman in gelmis gecmis en guclu ve en dayanikli karakterlerden oldugunu, Superman in kriptonite bagisiklik KAZANDİGİNİDA iyi biliriz.

Hulkun klasmanin cok daha dusuk seviyede oldugunu, dunyayi dedigin kismin sadece illuminati grubunu yendigini, hulku n normal sinirlenmesi ile wwh haline gelmeyip celestial silahiyla sinirlenmesine gerek kalmadan gucunun doruk noktasina cikarildigini DAHA İYİ biliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 7 Ağustos 2013; 2:58:51 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.