Şimdi Ara

Hükümetin cep telefonları ile alıp veremediği ne? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
3
Favori
23.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
399 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sen o tip anketleri pek ciddiye alma. seçime kadar daha çok böyle anketler yayınlanır. algınızı korumaya devam ediniz. algı oyunlarını çok sever akp.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben destekliyorum bu kararlarını. En azından millet çorap değiştirir gibi telefon değiştirmez. Adam asgari ücret alıyor satıp satıp yeni telefon alıyor, baktı pahalıya geliyor yurt dışından alıyor. asgari ücret alıyor 120 ay taksitle iphone ın son modelini alıyor. sonra geçinemiyorum oluyor ismi..

• quote:

Orijinalden alıntı: yusayus00

Ben destekliyorum bu kararlarını. En azından millet çorap değiştirir gibi telefon değiştirmez. Adam asgari ücret alıyor satıp satıp yeni telefon alıyor, baktı pahalıya geliyor yurt dışından alıyor. asgari ücret alıyor 120 ay taksitle iphone ın son modelini alıyor. sonra geçinemiyorum oluyor ismi..

7 sene 5s ten sonra se2 64 gb aldım asgari ücretliyim,7 sene rahat kullanacam bunuda

Değiştirenler beni alakadar etmez, he bu telefona 5299₺ vermelimiydim eder mi etmez, ama reiste vergi alma hastalığı var veriyoruz parasını kürsüye çıkıp hamd ediyor.

• yusayus00 kullanıcısına yanıt
    asgari ücretli herkes sürekli cep telefonu alıyor, bu yüzden geçinemiyor diyorsun? raporun falan var mı ? kurula girdin mi? ceza-i ehliyetin var mı?

• herkes demedim dikkat edersen...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    geneli kasteden bir cümle yapısı kurmuşsun. onun bile farkında değilsin demek ki.

• Hocam Türkçe bilmiyorsun. Biraz kitap okumayı öneriyorum. Çevremde rast geldiğim birkaç örnekten bahsettim. "Adam asgari ücret alıyor..." diye başlamışım. Genelleme yok, zaten telefon alacak durumu da yok artık kimsenin.

arkadaş siz kurayla mı çıkıyorsunuz bana? benim okuduğum kitap sayısına, sen yedi ceddinle ulaşamazsın. eğer türkçe anadilin ise üzülürüm. bu yaşa kadar cümle yapısını öğrenemediğin için değil, kendi bilgisizliğini örtmek için, sana bilgi veren kişiyi suçladığın için. demek durumun bu kadar vahim. vah vah.

• Uzatma. Kitap falan okumamışsın. İlk mesaja bak. Herkes demişsin. Mesajımda genelleme yapmadım. Bak anlamadığın için tekrar ediyorum. Genelleme yok. İyi geceler

dil bilgisi öğretmenine sövdüm, ne yapayım. sana da blok koyuyorum ki, çevre temizliğine önem verdiğimi kendime hatırlatayım.

not: forum cahil ve cesaretlilerle doldu.

• Hakaret etmeden mesaj yazamıyorsun. Bu saatten sonra zaten seni muhattap alıp cevap vermem. Hadi işine

• kendi ülkemde kendi insanımın alın teri ile üretilen yerli ürünleri, elin conisi maykılı hem de kendi ülkesinde 3/1 4/1 fiyatına alıyorsa bana arabadan cep telefonundan bahsetmeyin. düzeltildiğimizin tam da resmi bu işte. varın bulmacayı siz tamamlayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

sen o tip anketleri pek ciddiye alma. seçime kadar daha çok böyle anketler yayınlanır. algınızı korumaya devam ediniz. algı oyunlarını çok sever akp.
    [DHTUBE=https://youtu.be/_pEGo_hPrVI]

Bunlara ne demeli

• "Götü boklu" diyorum sen bayıldığın diyorsun, ne alaka? Alım gücü zirvedeyse asgari ücretle b sınıfı sıfır bir araç al da görelim kardeşim :)

Fiyattan memnun değiliz diye temel ihtiyaçlarımızı mı karşılamayalım? Trollsen de komik değilsin bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.