Şimdi Ara

HUKUK TERCİH LİSTESİ YARDIM EDEBİLİR MİSİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hacettepe - Hukuk
    Marmara - Hukuk
    Gazi - Hukuk
    Bu şekilde yazdım arkadaşlar 9k sıralamam var, ne diyorsunuz ? (hepsi birinci öğretim, ikinci öğretime ailem izin vermiyor.)

• Hocam bence ikna et i.ö de yaz yazık etme hiçbir farkları yok iyi düşün derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ailene bir sey diyemezsin ki ben öyleyim mesela.. umarım marmara hukuk gelir harika bir okul kesinlikle
  • akşam vakti İstanbul gibi bi yerde kız başına napıcaksın diyorlar. birinci öğretim tutma ihtimali hiç yok mu gerçekten
  • muhalifrüzgar. M kullanıcısına yanıt
    Marmara kesin...

• EmekliKomiser E kullanıcısına yanıt
    hacettepeyi de mi atlar
    Kesin derken %100 olanı söyledim.Aslında bu açıklamayı yapıcaktım ama yapmam gerekiyomuş . Hacettepenin gelme ihtimalide yüksek tabii %85. İstanbul yazdıysan onun ihtimali olarak %60 filan olur diye tahmin ediyorum.Ben sadece kesin olanı yazdım ama onlarda gelir yani şaşırma...

• EmekliKomiser E kullanıcısına yanıt
    ben o şekilde anladım zaten. en kötü marmaranın tutacağı zaten belli de İstanbul hukuk asıl isteğimdi. onu atlayıp bir de hacettepeyi de atlarsa artık ......
    Moral bozmak istemem yanlış anlamayın tabiikide gelebilir.Yani istanbula kesin gelir demek istemedim sadece.Anlayışınız için teşekkürler...

• yorumlarınız için ben teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.