Şimdi Ara

Hukuk Ögrencileri #AvukatlıkSınavıBizleriKapsamasın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu yakın zamanda Avukatlık sınavı gelecekmiş bu uygulamanın bize vurmaması için sosyal medyada aynı anda hastag oluşturacağız Hukuk okuyup bizlere destek vermek isteyenler bana PM atabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerimseniDH -- 17 Ekim 2013; 20:49:18 >

• change org da kullanin. orasi kullanilip olmayan is gormedim daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Purone

change org da kullanin. orasi kullanilip olmayan is gormedim daha

Çok teşekkürler hocam bakıyorum :)
  • o uygulama yürürlüğe girdi zaten. avukatlık stajına giriş ve mesleğe kabul artık sınav ile olacak
  • Bence daha iyi oldu.Önüne gelen avukat olmaz bundan sonra.

Not:Hukuk 3.sınıf öğrencisiyim
  • Arkadaşlar imza atarsanız seviniriz :)

Tıkla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanyurt

o uygulama yürürlüğe girdi zaten. avukatlık stajına giriş ve mesleğe kabul artık sınav ile olacak

Hayır hocam sadece yönetmelik kabul edildi daha hiç bir şey bitmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: doğuştannicksiz

Bence daha iyi oldu.Önüne gelen avukat olmaz bundan sonra.

Not:Hukuk 3.sınıf öğrencisiyim

Hocam ben daha 1. Sınıfım ve ben Pdr ve başka bölümlere gidebilecekken Daha işim garanti diye Hukuk seçtim su anda sınav sisteminin nasıl oldugunu bilmekteyız ha kazanılmış hak yoktur o zaman tüm avukatlar o sınava girsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanyurt

o uygulama yürürlüğe girdi zaten. avukatlık stajına giriş ve mesleğe kabul artık sınav ile olacak

Resmi gazetede yayımlanmadan yürürlüğe giremez.O yüzden daha girmedi.
  • daha kaliteli olabilirdi
  • bizzat istanbul üniversitesinde hocalık yapan bir profösör hocamıza sorduk bu soruyu yürürlüğe girmeden önce fakülteye başlayanlara etki etmeyeceğini söyledi umarım yanılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: los pollos hermanos

bizzat istanbul üniversitesinde hocalık yapan bir profösör hocamıza sorduk bu soruyu yürürlüğe girmeden önce fakülteye başlayanlara etki etmeyeceğini söyledi umarım yanılmaz

Hocam yönetmelikde bizide kapsayacağı yazıyor :)

Bunu imza atıp paylaşsak :)

https://www.change.org/tr/kampanyalar/barolar-birli%C4%9Fi-avukatl%C4%B1k-s%C4%B1nav%C4%B1-bizleri-kapsamas%C4%B1n

• amerikada baro sinavi diye bir olay var ya avukat olmak icin gerekn. Onu mu getirmisler buraya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence faydalı bir uygulama olacak. Sınavlarda 100bine giremeyip baba parasıyla hukuk okuyanlar birazcık calismak zorunda kalıcaklar avukat olabilmek icin. Çokta secici bi sınav olacağını düsünmüyorum devlet üniversitelerinde okuyanlar icin. Tahminimce o söylediğim kesim etkilenir bundan
  • #AvukatlıkSınavıBizleriKapsamasın

Twitterda bunla paylaşım yaparsanız sevinirim..
  • haklısınız arkadaşlar, şu an gündemde olan hali tasarı aşaması. aklımda onaylandı gibi bir haber kaldı. eksik bilgi için kusura bakmayın. böyle bir yönetmeliği çıkartılar mı orası da belli değil. sonuçta kendi adamları da bundan zarar görecektir. meclis de avukatlık mesleğini yapan milletvekilleri var. kendi ayaklarına sıkmazlar herhalde

@doğuştannicksiz @yerimseniDH
  • #AvukatlıkSınavıBizleriKapsamasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.