Şimdi Ara

[HUKUK] Odokuz Mayıs mı Süleyman Demirel mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

[HUKUK] Odokuz Mayıs mı Süleyman Demirel mi?

(En Son Oy Tarihi: 13.7.2015)
Giriş
  • Soru başlıktaki gibi arkadaşlar lütfen bilgisi olan herkes katılsın.

• UP
  • UP
  • 19 mayıs çarşambada
  • quote:

Orijinalden alıntı: xqueir

19 mayıs çarşambada

Biliyorum kardeş bende o yüzden anket yapayım dedim.İnternette fakültenin yerinden dolayı pek olumlu yok Ondokuz Mayıs hakkında.Acaba bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?
  • UP
  • UP
  • Hukuk fakültesi çarşambada ama samsun merkezden günlük 10 liraya servisler varmış en fazla 1 saat sürer yol en kötü ihtimalle bence samsuna gitmek iyidir hem çarşamba da öyle herkesin dediği kadar kötü bir yer değil evet çabuk sıkılırsınız hemen biter gezecek yerler ama bence burda okunabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slvsncr

Hukuk fakültesi çarşambada ama samsun merkezden günlük 10 liraya servisler varmış en fazla 1 saat sürer yol en kötü ihtimalle bence samsuna gitmek iyidir hem çarşamba da öyle herkesin dediği kadar kötü bir yer değil evet çabuk sıkılırsınız hemen biter gezecek yerler ama bence burda okunabilir.

Peki onun yerine Çarşamba'da kalamam mı?Yurt olanakları falan nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkebora97

quote:

Orijinalden alıntı: slvsncr

Hukuk fakültesi çarşambada ama samsun merkezden günlük 10 liraya servisler varmış en fazla 1 saat sürer yol en kötü ihtimalle bence samsuna gitmek iyidir hem çarşamba da öyle herkesin dediği kadar kötü bir yer değil evet çabuk sıkılırsınız hemen biter gezecek yerler ama bence burda okunabilir.

Peki onun yerine Çarşamba'da kalamam mı?Yurt olanakları falan nasıldır?

Çarşambada bildiğim kadarıyla bi kyk yurdu var, onun dışında kiraya ev bulmada biraz zorluk çekebilirsiniz öğrenciye ev veren çok olmaz çarşambada. Ben de burda okumuyorum o yüzden yurtlarla alakalı pek ayrıntılı bilgim yok, yaşıyorum burda sadece

• Siralaman kac

• quote:

Orijinalden alıntı: lasenhayirdiir

Siralaman kac

29986
  • UP
  • Isparta'da öğrenci olmak cemaatçi değilsen hayatının en yanlış tercihlerinden biri olur. Uzun uzun anlatırdım ama biraz araştır kendin bulursun zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamsonasty

Isparta'da öğrenci olmak cemaatçi değilsen hayatının en yanlış tercihlerinden biri olur. Uzun uzun anlatırdım ama biraz araştır kendin bulursun zaten

Anladım,teşekkür ederim cevabınız için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.