Şimdi Ara

HUKUK FAKÜLTESİ HAKKINDA TÜM MERAK EDİLENLER (Sadece gerçekçi yanıtlar) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
28
Favori
29.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşin içinde olan biri değilim ancak paraya ihtiyacın yoksa seni köle olarak kullanmak istemişler. Orada geçireceğin vakti kendine geliştirmeye ayır, ya da gez toz. Paraya ihtiyacım var diyorsan veya canım sıkılıyor dersen gidebilirsin.
  • hukuk bitirdikten sonra olabilecek en iyi şey noterliktir. Onda da ömür yeterli olursa :))

• kararsızadam123 K kullanıcısına yanıt
    Ben de vaktimi daha iyi değerlendireceğimi düşündüğüm için reddettim
  • ayctx A kullanıcısına yanıt

Yeditepe > Ticaret.

• Çöp

• bilemiyorumaltanb kullanıcısına yanıt

Haftalık 150 mi? Ulan Allah belasını versin bu adamların ya. Ne diyeyim ki. Ben senin yerinde olsam git anana ver 150'yi derdim.

• *sharku* kullanıcısına yanıt

Evet noterlik. Ancak noter başvurularının sonuçlanması 150 yılı buluyor.

• Det.Harvey Bullock kullanıcısına yanıt
    Sizce gazi mi daha iyidir deu mu ?
    akademik kadrosunda galatasaray ve istanbul hukuk çıkışlı hocalar var, aşırı kararsız kaldım yazıp yazmama konusunda
  • onur2021 kullanıcısına yanıt

Bir farklarının olduğunu düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A35AF8C39

akademik kadrosunda galatasaray ve istanbul hukuk çıkışlı hocalar var, aşırı kararsız kaldım yazıp yazmama konusunda

Prof mu? Proflar derse girmiyor. Dr'lar da basamak olarak kullanıyor bu tip tırıvırı okulları

doçentler diye hatırlıyorum. prof olup ders açan görmedim ben de
    Gazide 20 prof 11 doç
    Deu de 12 prof 6 doç var
    Bunun önemi yok mudur ?
    Gazide ceza hariç bütün derslere proflar giriyormuş o yüzden cezbetti ama genelde de sizin gibi fark yok diyorlar.
  • onur2021 kullanıcısına yanıt

Profların derse girdiği yok ya. Kim diyorsa sallamış

Deüde okuyorum, birinci sınıfta girdiler hocam. Asistanlardan pratikler hariç hiç ders almadık.
    Ahahahah. Benim için şu anlık sorun değil staj yapmasam da olur ne de olsa ama zorunlu stajyerler için bile bu tarifeyi uyguluyormuş. Mesleğin geldiği durum çok üzücü hocam.
  • Hocam İstanbul hukuk yazdım muhtemelen gelecek İngilizcem sıfır nasıl geliştirebilirim ömeriniz var mı?
  • Abbrahham A kullanıcısına yanıt

Galatasaray veya Boğaziçi İngilizce kursları. Üzerine de yurtdışında Dil Okulu. Üzerine de Hukuk İngilizcesi eğitimleri.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.