Şimdi Ara

Hugo Efsanesini Bilmeyen Yok Heralde (Canlı Yayında Rezillik) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
972
Cevap
12
Favori
95.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok üstüme alınmadım zaten şu aralar gülmeye ihtiyacım var, komik bişey varsa ben de güleyim diye sordum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sandman

Aydının dişinin düştüğü A Takımı programı, mehmet alinin arayan kadının oğluna küfür ettiği program ve daha niceleri internette geziyorsa bununda şimdiye kadar düşmesi gerekirdi.. Madem düşmedi bana göre uydurma bu benim görüşüm.. Ayrıca programı arayıp küfür edecek kadar aşağalık bir insan değilim kendine yakıştırıyosan sen aç küfür et bizzat ben capture yapıcam hemde ne kadar mukaddes bi iş yapmış olursun şehir efsanesini gerçeğe dönüştürerek..

@Beyazorkide komik olan ne?..

msjını şimdi daha net olkudum abi adam espri yapmış ya sen küfür edecek kadar aşağılık bi insan değilim diyorsun şimdide san gülüyom

• quote:

Orjinalden alıntı: beyazorkide
    msjını şimdi daha net olkudum abi adam espri yapmış ya sen küfür edecek kadar aşağılık bi insan değilim diyorsun şimdide san gülüyom

Bende senin ağlanıcak haline gülüyorum..
  • Arkadaşlar, Tolga GAripoğlu bir röportajında böyle bir şeyin hiç bir şekilde olmadığını söyledi..Kendisi de bu tür haberlerin nereden kaynaklandığını merak ediyormuş..Benden sölemesi, boşuna beklemeyin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: beyazorkide

quote:

Orjinalden alıntı: Sandman

Aydının dişinin düştüğü A Takımı programı, mehmet alinin arayan kadının oğluna küfür ettiği program ve daha niceleri internette geziyorsa bununda şimdiye kadar düşmesi gerekirdi.. Madem düşmedi bana göre uydurma bu benim görüşüm.. Ayrıca programı arayıp küfür edecek kadar aşağalık bir insan değilim kendine yakıştırıyosan sen aç küfür et bizzat ben capture yapıcam hemde ne kadar mukaddes bi iş yapmış olursun şehir efsanesini gerçeğe dönüştürerek..

@Beyazorkide komik olan ne?..

bırak beyazorkide ya.... millet günlük hayatının sıkıntısını burda atıo heralde espiri yaptık hemen tartışma ortamı yaratıo adam...

sen ona uyma seviyeyi düşürme beyazorkide bırakınız konuşsunlar komedi komedi...

forum boyle güsel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuhi -- 13 Haziran 2006; 17:10:34 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Idontknow

Arkadaşlar, Tolga GAripoğlu bir röportajında böyle bir şeyin hiç bir şekilde olmadığını söyledi..Kendisi de bu tür haberlerin nereden kaynaklandığını merak ediyormuş..Benden sölemesi, boşuna beklemeyin..

70 Milyon kişi izledi diyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zuhi

sen ona uyma seviyeyi düşürme beyazorkide bırakınız konuşsunlar komedi komedi...

Evet bana uymayın siz, mazallah seviyeniz falan düşer..
  • quote:

Orjinalden alıntı: TunctH

şahsen seerettim

sandman seni sükunete davet ediorm arkadasım ciddiyetini boz biraz sinirliysen de cık dısarı hava al biras

tunctH de izlemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuhi -- 13 Haziran 2006; 17:22:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zuhi

quote:

Orjinalden alıntı: TunctH

şahsen seerettim

sandman seni sükunete davet ediorm arkadasım ciddiyetini boz biraz sinirliysen de cık dısarı hava al biras

tunctH de izlemiş

onun herzamanki hali
  • çok konusuluyor ama ortada birşey yok. uydurma gibi gelmeye başladı çünkü gercekten olsaydı mutlaka videoyu bulan birileri çıkardı.
  • Dur arkadaşım daha yeni geldik..
    Sen beni görmezden gel ki seviyen düşmesin.. Orkide sana gelince bi ara benim açığımı kolluyodun şikayet etmek için bu konuşmalarını kuyruk acına bağlıyorum.. Saygılar..

Zaten benim için konu çoktan kapanmıştı ama bana alıntı yapıldığı için geldim bi daha alıntı yapmayın ki gelmiyim..
  • Şaştım kaldım.. Forumun en sağlam üyelerinden sandman ve beyazorkide arasındaki gerilim.. Enteresan ya.. Birbirinizi yanlış anlamışsınız siz.. Yazdıklarınızı bir daha okuyun..
  • Programin ismi neydi bende Ariyim belki buluRum
  • abi bulunamayabilir,sonuçta 7-8 sene önceki olay ve canlı yayın,kim nerden düşünüpde kaydetçek,kanalın kendi kayıtları vardır ama böle ortalıkta yayınlayacaklarını sanmam..

tekrarlıyorum ben seerettim o programı
  • hatırlarsanız bir de melih gokcek ve bir hayat kadının kanal A da bir sohbeti vardı genelevlerin kapatılması konusunda Hepimiz birlessek senin gibi bir o...c..... doguramayız. tarzı birseydi.
  • İşte bulduum!!! Hugo'ya küfüreden çocuğun videosu aşağıda

Hugo Efsanesini Bilmeyen Yok Heralde (Canlı Yayında Rezillik)

Not: Bu bayat espriyle çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim. Kendime hakim olamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokum -- 13 Haziran 2006; 20:09:06 >

• @Yokum.. De get yauuvv.. Kimin söylediğini biliyorsundur umarım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

@Yokum.. De get yauuvv.. Kimin söylediğini biliyorsundur umarım..

Bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: yokum

quote:

Bilmiyorum

Bu geyik için tüm forumdan özür diliyorum şimdiden.. Hatta bu iğrenç laftan sonra ban yemem umarım.. Ama ne yapayım arkadaş bilmiyormuş.. Sean Paul - De Get Yauww..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAVIAR -- 13 Haziran 2006; 20:13:24 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: yokum

quote:

Bilmiyorum

Bu geyik için tüm forumdan özür diliyorum şimdiden.. Hatta bu iğrenç laftan sonra ban yemem umarım.. Ama ne yapayım arkadaş bilmiyormuş.. Sean Paul - De Get Yauww..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.