Şimdi Ara

Hücresel Veri Ağı ayarları ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar geçen internetim bozulmuştu ve müşteri hizmetlerini arayarak sorunu hallettim fakat kafam bir şey takıldı iphone'da ios 6 ayarlar-genel-hücresel-hücresel veri ağı dediğimizde en altta İnternet Paylaşımı diye bir şey var bu nedir ne işe yarar merak ediyorum anlatabilir misiniz arkadaşlar? bir de orada internettvgg yazıyordu ben biraz takıntılıyımdır onu internet yaptım sanırım internetimde -mobil- sorun oldu yine ama sonra düzelttim

• quote:

Orijinalden alıntı: ChernobyL54

merhaba arkadaşlar geçen internetim bozulmuştu ve müşteri hizmetlerini arayarak sorunu hallettim fakat kafam bir şey takıldı iphone'da ios 6 ayarlar-genel-hücresel-hücresel veri ağı dediğimizde en altta İnternet Paylaşımı diye bir şey var bu nedir ne işe yarar merak ediyorum anlatabilir misiniz arkadaşlar? bir de orada internettvgg yazıyordu ben biraz takıntılıyımdır onu internet yaptım sanırım internetimde -mobil- sorun oldu yine ama sonra düzelttim

İnternet paylaşımı, telefonunda operatörün ile kullandığın internet datasını Wifi modem olarak yayar ve etrafındaki diğer Wifi alıcılı cihazlar telefonundaki internete bağlanabilir (Laptop,diğer telefonlar gibi vs vs.)

Yani telefonunu Wifi'lı modem yapmış oluyorsun. 3G' yi de açarsan operatörünün hızına bağlı olarak gayet hızlı bir internet yaymış olabilirsin, ama kotanı baştan düşün fazla gider

Şahsen bu özelliği sınıfımızda çok kullanıyoruz, interneti olmayan arkadaşlarımız oluyor hemen paylaşımı açıyoruz modem gibi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: nahege270

quote:

merhaba arkadaşlar geçen internetim bozulmuştu ve müşteri hizmetlerini arayarak sorunu hallettim fakat kafam bir şey takıldı iphone'da ios 6 ayarlar-genel-hücresel-hücresel veri ağı dediğimizde en altta İnternet Paylaşımı diye bir şey var bu nedir ne işe yarar merak ediyorum anlatabilir misiniz arkadaşlar? bir de orada internettvgg yazıyordu ben biraz takıntılıyımdır onu internet yaptım sanırım internetimde -mobil- sorun oldu yine ama sonra düzelttim

İnternet paylaşımı, telefonunda operatörün ile kullandığın internet datasını Wifi modem olarak yayar ve etrafındaki diğer Wifi alıcılı cihazlar telefonundaki internete bağlanabilir (Laptop,diğer telefonlar gibi vs vs.)

Yani telefonunu Wifi'lı modem yapmış oluyorsun. 3G' yi de açarsan operatörünün hızına bağlı olarak gayet hızlı bir internet yaymış olabilirsin, ama kotanı baştan düşün fazla gider

Şahsen bu özelliği sınıfımızda çok kullanıyoruz, interneti olmayan arkadaşlarımız oluyor hemen paylaşımı açıyoruz modem gibi oluyor

Kendi mobil internetimle ilgili degil yani, tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nahege270

quote:

Kendi mobil internetimle ilgili degil yani, tesekkur ederim

Tabi ki değil, internet paylaşımı sizin normal kullanımınızı engellemez ama kapalı tutun tabii ki :) Rica ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.