Şimdi Ara

Huawei Watch Gt2E Sporcu Saati Bilgi Paylaşımı. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
4
Favori
6.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Huawei Watch Gt2E Sporcu Saati Bilgi Paylaşımı.
  • Huawei watch gt 2e tam uyumlu kayışlar. Saat ile birebir uyumludur orjinali ile aynıdır. İnternette satılan uyumsuz 50 TL lik kayışlar ile kıyaslanamaz. Birebir uyumludur. Burdan gelen mesajları göremiyorum isteyen whatsapp dan ulaşabilir adet fiyatı 100 tl dir.
    05357067806

Huawei Watch Gt2E Sporcu Saati Bilgi Paylaşımı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spor modele kırmızı kordon iyi.

• Herkese merhaba,

GT2e ile ilgili iki sorum olacaktı. Öncelikle telefonum huawei değil.

Birincisi, saatte görülen hava durumu lokasyonu hatalı görünüyor. Ben Ankara, Çankaya'da iken Maltepe görülüyor. Lokasyon verisini health uygulamasından, telefondan aldığı söyleniyor. Bu programa her türlü konum iznini verdim, bir sorun görünmüyor. bu tip bir sorun ile karşılaşan oldu mu acaba? Bu arada, telefon yeni elime geçti ve dışarıya çıkma şansım henüz olmadı, yani kapalı alan içerisindeyim. Ancak telefonda bulunan tüm programlar mevcut konumumu doğru tespit edebiliyor.

2nci konu ise bu saati eşim ile beraber kullanmak istiyoruz. O da yürüyüşe çıkarken yada kısa süreli spor yaparken takmak istiyor. Bu nedenle onun telefonuna da gerekli programları kurduk, onu bilgilerine göre huawei health üzerinde profil oluşturduk. Bir telefon ile bağlantıyı koparıp diğerine bağlayabiliyoruz ancak profiller ayrı olmasına rağmen aktiviteler ortak kayıt oluyor, üzerine eklenmeye devam ediyor. Ben atıyorum 500 adım atıp bağlantıyı koparıp saati eşimin telefonu ile eşleştirip onun koluna taktığımızda benim attığım adım sayıları onun profilinde görülüyor, diğer test sonuçları da onun telefonunda görülüyor. Burada sanırım sorun telefonun verileri kendi bünyesinde saklaması, telefon ile senkronize ederken verileri telefondan almayıp mevcut telefonda olan verileri göndermesi. bunun ile ilgili bir bilgisi olan var mıdır?

Teşekkürler.

• her seferinde fabrika ayarlarına geri donmeniz gerektiğini düşünüyorum... verileri kaydettikten sonra program eski verileri hafızasında tutarsa sorun olmaz....

sen kullanacaksın...kendi telefonla eşleştireceksin . Cihazı 0 esin kullanacak. Sonra sen kullanacağın zaman fabrikaya donceceksin /-) fabrikaya donmek kolayım bilmiyorum. Ama ancak bu şekilde mümkün gibi

• bilegim cok ince beyler acaba buyuk durur mu , ince bilekli olupta kullanan var mi acaba

• Bence ince bilekle daha şık duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: feylezof77

Bence ince bilekle daha şık duruyor

dışarda bakacağım biyerde bulamadım hocam vallahi , gt2e ile amazfit gts arasında kaldım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: UçanZebra

dışarda bakacağım biyerde bulamadım hocam vallahi , gt2e ile amazfit gts arasında kaldım :)

Alıntıları Göster

benim bilekte cok kalın değil ama cok guzel duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gunesindostu

benim bilekte cok kalın değil ama cok guzel duruyor

Alıntıları Göster

bi fotoğraf atma şansiniz var mi hocam :)

• Arkadaşlar bu saate acayip tavım internette çok uyguna var bi hevesle alsam pişman olurmuyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygzsomuncu

Arkadaşlar bu saate acayip tavım internette çok uyguna var bi hevesle alsam pişman olurmuyum?

link alalım hocam :)

• Hocam malum sarı sitede mevcut 1,2 aylık cihazlar
  • quote:

Arkadaşlar bu saate acayip tavım internette çok uyguna var bi hevesle alsam pişman olurmuyum?

hocam niçin kullanacağınızı soylerseniz yardımcı olurum .Gerci Ben alalı 1 ay olmadı

• gunesindostu G kullanıcısına yanıt
    Hocam herhangi bir sporla ilgilenmiyorum günlük kullanacağım saati galiba biraz heves ettim özelleşen kadranlar çok hoşuma gidiyor
  • quote:

Hocam herhangi bir sporla ilgilenmiyorum günlük kullanacağım saati galiba biraz heves ettim özelleşen kadranlar çok hoşuma gidiyor

fiyatına göre şık bir saat.Hangi rengi alacağınızı bilmiyorum ama güzel. saat...Sadece uygulama yuklenmıyor.Bi apple gibi fotograf acamazsın...Çok fazla bir şey bekleme saatten.Kordonu değiştirir ekran arayuzunu değiştir şarjı bitmeden uzun zaman kullanırsın.Kolda guzel duruyor.Ben saat hiç takmam ama beni bilşe rahatsız etmedi .Tavsiye ederim

• Gt2 e için teendyol kupon var önereceğiniz model var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erg0606

Gt2 e için teendyol kupon var önereceğiniz model var mı

hocam renk acısındanmı gt2e hepsi aynı tek model

• gunesindostu G kullanıcısına yanıt
    Kalite olarak orjinale yakın olursa iyi olur . Çok fazla ilan var nette hangileri kaliteli kırmızı delikli olandan belki başka renkde düşünüyorum .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.