Şimdi Ara

Huawei Watch Gt2E Sporcu Saati Bilgi Paylaşımı. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
4
Favori
6.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-9CBE59604

mi 9t ile bildirimleri almama, eksik alma veya baska sorunlar yasiyor musunuz?

Alıntıları Göster
    Huawei health uygulamasını Playstore üzerinden değil de Huaweinin kendi AppGalerysi üzerinden indirdiğiniz zaman bildirim sorunu olmuyor. Yeter ki ayarlardan uygulama bildirim izinlerini seçin. Hangi uygulamalardan bildirim almak istiyorsanız aktif edin sorunsuz şekilde çalışıyor. 9T Pro mevcut bende de 5 aydır bir kez sorun yaşamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• EuroAsia E kullanıcısına yanıt
    Hocam adım sayarı nasıl doğru verileri veriyor mu,uyku takibi nasıl uygulamadan detaylı görebiliyormusun?
    Birde bisiklet modu nasıl kullandın mı?
  • radko kullanıcısına yanıt
    Birebir adım verisinin doğru olması zaten imkansız ama en yakın şekilde doğru veriyi sunuyor.

Uyku takibi çok güzel. Gerekli puanlandırmalari veriyor. Kaçta uyuduğunu kaçta uyandığını neredeyse dakika olarak birebir doğru veriyor.

Bisikleti denemedim yalan olmasın. Ben çok memnunum.

Uyku takibinin detayının programdan Ss alıp atarmısın hocam merak ettim.
    Birde koşu,yürüyüş gibi aktivite yaptığında gps açık kullandın mı hiç uygulamada nasıl gösteriyor klasik harita üzerinden mi?
  • radko kullanıcısına yanıt
    Buyur hocam.
    Huawei Watch Gt2E Sporcu Saati Bilgi Paylaşımı.

Çok teşekkür ederim.
  • toplam 40 dakika yurumenıze ragmen neden sadece 22 dakka ısınma gosterıyor anlamıs deılım .Dıer 18 dakıka nerede

• Gt2 ile bu saat arasında gidip geldim ama 1 ay icinde telefonla saatten gorusmeyi en fazla 1 kere kullanabilirim yada hic kullanmam onun icin hem goruntu bakimindan daha iyi gt2e modeli hemde ortalama 400 tl ucuz. Bu gun siparisini verrim 740 liradan aliyorum yesil renk olani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MasteR

Gt2 ile bu saat arasında gidip geldim ama 1 ay icinde telefonla saatten gorusmeyi en fazla 1 kere kullanabilirim yada hic kullanmam onun icin hem goruntu bakimindan daha iyi gt2e modeli hemde ortalama 400 tl ucuz. Bu gun siparisini verrim 740 liradan aliyorum yesil renk olani.

yarın bende alıyorum...Siyah kırmızıda karar kıldım...Düz siyah kordon alırsam oylede kullanırım:) Mint Green rengi hakkında ne dusunuyorsunuz ..

• Bence yeşil renk en güzeli. Burdan sormuştum kullananların yorumlarını ama herhangi bir cevap gelmedi. Yeşil de kadran çevresindeki şerit boş. Rakam yok yani. Saat fiyat performans olarak beklentimi karşıladı. Geçişlerde takılma oluyor. Pek rahatsız etmiyor ama. Hergün yeni kadranlar ekleniyor. Kendi galerinizden resim ekleyerek kadranı kisisellestirebiliyorsunuz. GPS açık alanda 10-15 sn de görmeye başlıyor. Saati alalı 5 gün oldu. Telefonuma gelen tüm bildirimler (mesajlar, sosyal medya, mail..vs) açık. Nabız stres ve uyku takibi tam zamanlı açık. Su an %60 şarjım var olarak görünüyor. 10 bildirim tutabiliyor sonrasında en eski bildirimi siliyor. Kan oksijen miktarı parmağa takılan aletlerden %1 fazla ölçüyor. Kordonu esnek ve rahat.
  • Fiyatı hala yüksek inidirime girer diye düşündüm fakat indirim olmadı.
  • gunesindostu G kullanıcısına yanıt

Ben biraz degisik olsun digerlerinden diye yesil rengini aldim iste. Birde aşığı resimde ekledigim kordonu alacagim buyuk ihtimal ile

• Arkadaslar sizden ricam mint green rengine siyah veya baska renk taktıgınızda nasıl duruyor saat..

fotoğrafını cekebilirmisinizz

• quote:

Orijinalden alıntı: bgrbr

Bence yeşil renk en güzeli. Burdan sormuştum kullananların yorumlarını ama herhangi bir cevap gelmedi. Yeşil de kadran çevresindeki şerit boş. Rakam yok yani. Saat fiyat performans olarak beklentimi karşıladı. Geçişlerde takılma oluyor. Pek rahatsız etmiyor ama. Hergün yeni kadranlar ekleniyor. Kendi galerinizden resim ekleyerek kadranı kisisellestirebiliyorsunuz. GPS açık alanda 10-15 sn de görmeye başlıyor. Saati alalı 5 gün oldu. Telefonuma gelen tüm bildirimler (mesajlar, sosyal medya, mail..vs) açık. Nabız stres ve uyku takibi tam zamanlı açık. Su an %60 şarjım var olarak görünüyor. 10 bildirim tutabiliyor sonrasında en eski bildirimi siliyor. Kan oksijen miktarı parmağa takılan aletlerden %1 fazla ölçüyor. Kordonu esnek ve rahat.

bak yine aklım karıstı.)))

Yeşil rengin guzel yanı kadrajda rakam olmaması

saatın sıyah değil gumus olması nasıl durur bılemıyorum

bu saate siyah kordon takınca nasıl olur

• Duz siyah kordon oyle pek fazla siratacak sekilde durmuyor ama desenli siyahlar benim yukarida ekledigim resimdeki kordon vs super durur. Aşağıda videoda 45 inci sn de hem kahve hem siyah kordonla nasil durdugu var.

• Bununla abisi olan gt2 arasında kaldım çok kafa karıştırıcı bu işler

• Huawei Watch Gt2E Sporcu Saati Bilgi Paylaşımı.

• internetten bulduğum kordon fotograflarını sizler icin derledim....Videolardan ekran goruntusu aldım.Emek içerir:)))

Sizce hangi renk neden:)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunesindostu -- 2 Ocak 2021; 23:15:22 >
  • Kahverengi kordon ile klasik tarzda da kullanılabilir demek.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.