Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 PRO KULLANICI YORUMLARI (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.013
Cevap
86
Favori
164.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    GT2 PRO da gelen aramalara cevap verilebiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onekiss O kullanıcısına yanıt
    Gelen aramaya cevap vermede sıkıntı yok. Fakat arkadas whatsap mesaj vs bildirimlerine cvp verilebiliyormu diye sormus.. Ona cvp vermisdim..

• bayxbey B kullanıcısına yanıt
    Evet yanlis anlamisim kusura bakma.

• Merhaba arkadaşlar ıphone cep telefonu kullanıpta gt2 pro alan kullanan arkadaşlar yazabilirmi. Olumlu veya olumsuz sonuçlarını.

• quote:

Orijinalden alıntı: bllgrgn

Merhaba arkadaşlar ıphone cep telefonu kullanıpta gt2 pro alan kullanan arkadaşlar yazabilirmi. Olumlu veya olumsuz sonuçlarını.

sürekli aynı şeyler soruluyor.

biraz üste baksanız cevabı defalarca kez verilmiş durumda.

ben şahsen bilerek, yardımcı olmak adına aynı mesajı 2 kere bile yazmışlığım var bu başlıkta.

• Selamlar, hediye verilen kablosuz şarj cihazını satmayı düşünen var ise ilgileniyorum.

• Deri kordonla havuza girince kötü oluyordur tahminimce. Deri alınca silikon kordon da çıkmıyor dimi kutudan?

• Çıkmıyormuş ama size tavsiyem deri kordunlu olan modeli alın. Silikon kordonu sonradan da alabilirsiniz.
    Gt2 uyumlu kordonlar 25-30 liraya satılıyor ama deri kordon pek yok. Ben alırken silikon kordonu aldım ama keşke deri alsaydım.

• kymelria kullanıcısına yanıt
    Deri kordonun rengi de epey güzel gözüküyor ayrıca. Tamam hocam teşekkür ederim.

• Merhaba,

Saati alma niyetim var, şuan Huawie sitesinde 2.200-TL ye Power Bank ve Kulaklık hediyeli olarak satmakta, sizce 11.11 indirimlerinde daha iyi bir fiyata alabilir miyiz ?

• mehmetgs1111 kullanıcısına yanıt

100 TL de indirim yapıyor ekstra olarak benimde alma niyetim var

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgs1111

Merhaba,

Saati alma niyetim var, şuan Huawie sitesinde 2.200-TL ye Power Bank ve Kulaklık hediyeli olarak satmakta, sizce 11.11 indirimlerinde daha iyi bir fiyata alabilir miyiz ?

Eğer indirimler akşamki hepsibrda indirimleri gibi olursa bir anlamı olacağını düşünmüyorum. Keşke bir kaç gün önce kendi sitesinden alsaydınız. Zira kablosuz şark aleti çok başarılı bir ürün. 100,00 TL indirim kendi sitesinde hala devam ediyor.

• Arkadaşlar saate yeni güncelleme alan oldu mu hiç? Bende 10.1.1.18 yüklü ilk aldığımda yaptı sonra herhangi bir güncelleme gelmedi.

Aşağıdaki linkte yeni güncelleme geldiği yazıyor fakat daha öncede yazmalarına rağmen gelmemişti.

https://www.huaweicentral.com/huawei-watch-gt-2-pro-receiving-november-update-1//

• quote:

Orijinalden alıntı: firetox

Arkadaşlar saate yeni güncelleme alan oldu mu hiç? Bende 10.1.1.18 yüklü ilk aldığımda yaptı sonra herhangi bir güncelleme gelmedi.

Aşağıdaki linkte yeni güncelleme geldiği yazıyor fakat daha öncede yazmalarına rağmen gelmemişti.

https://www.huaweicentral.com/huawei-watch-gt-2-pro-receiving-november-update-1//

Akşam bu versiyondaki değişiklikleri içeren bir güncelleme eşimin watch fit saatine geldi.

• firetox F kullanıcısına yanıt
    Bende de hala 10.1.1.18 yüklü

• firetox F kullanıcısına yanıt
    2 adet guncelleme alinmasi gerekiyor ama hala turkiye ye bu guncellemeler gelmedi. ne zaman gelecegi de belli degilmis

• Arkadaşlar daha önce iki kere sordum ama cevap alamadım şansımı tekrar deneyeyim. Messenger vb. uygulamalar üzerinden sesli arama alırsak onları da saat üzerinden yanıtlayabiliyor muyuz yoksa sadece şebeke üzerinden gelenleri mi yanıtlayabiliyoruz?

• Deniyorum sizin için

• Edit- sadece bildirim olarak kalıyor whatsapp araması

• BendingGM B kullanıcısına yanıt
    Görüşme yapılmıyor yani anladım hocam teşekkür ederim sağolun.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.