Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 PRO KULLANICI YORUMLARI (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.013
Cevap
85
Favori
164.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    App storeda ki huawei sağlık uygulamasında ki yorumlarda yazıyor hocam memnun olan bir yorum okumadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Puani dusuktu programi ben kurarkende.
    Yorumlar eski yorumlar sanirim eski saatler icin olabilir.
    Ben hic yorum yazmadim oraya yazmamda.
    Ama tekrarliyorum telefonum iphone x, saatim gt2 pro. Sorun yasayan varmi bilemem ama sorun yasamadim.
    Gt2 pro icin yada yeni ciktigi icin son 2 haftadaki sorumlari kaale alabilirsiniz.

• sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    Son yorumlara baktım bu tarz yorumlar hep

Huawei Watch GT2 PRO KULLANICI YORUMLARI

• radko kullanıcısına yanıt
    Demekki kisiden kisiye degisiyor.
    Burda da ben sahsen birebir kullanan biri olarak bu sekilde ve olumlu yanit veriyorum.
    Ne yalan soyleyim bu kadar memnun olacagimi tahmin etmezdim.
    Goren herkeste inanilmaz begeniyor saati.

Ama yorum sizde tabi, sanirim siz kullanici degilsiniz ve telefonunuz sizinde iphone.
    Illa bu saati olmak zorunda degilsiniz tabi.
    Apple storedeki yorumlarda dogru olabilir, burasida donanimhaberin birebir kullanan ve acik acik yorum yapan kisilerin sitesi.
    Baska saatlere yonelebilirsin ben youtubedeki butun videolari izleyerek karar verdim ve cok memnunum.

• tunjaii T kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, mesajı yazdıktan bir saat sonra kargolandı mesajı geldi.

• Yeni güncelleme ile Ios için spO2 ve stress ölçümünün gt2'de geldiğini belirten video yayınlandı vidstube kanalında.

https://www.youtube.com/watch?v=zRnqE1tS4xE&feature=youtu.be

• Eposta ile gönderilen kupon kodu ile 1 TL ye Huawei Band 3e siparişi verebilen oldumu veya teslim alan...?!!

Sanırım bu bileklik piyada ki en işlevsiz ürün.. Keşke bu kupon değerince başka ürünlerde kullanılabilse...

• bayxbey B kullanıcısına yanıt
    Bana dun geldi. uyku takibi adim sayisi var baska da bir olayi yok. kuc7k coxuklar icin. gereksiz bence de :)

• Yani akilli saat alip yaninda bunun verilmesi gercekten sacma, bu saati alip bunu kullanma sansimiz yok zaten ancak birisine verebiliriz, keske ise yarayacak birsey verselerdi powerbank gibi

• GT2 Pro ile aranıza katıldım.. Ancak watch face i belirtilen yollarla değiştirmeye çalışıyorum bir türlü beceremedim.. Var mı sağlıklı bir yol anlatacak ?

• Huawei Watch GT2 PRO KULLANICI YORUMLARI

Böyle bir senaryo ile araniza katıldım. İnşallah devamında yorum yazarak, Watch Fit için powerbank, Gt2 Pro içinde band 3e alacağım. 11 kasım indirimlerini beklemeyi gözüm yemedi. İnşallah yanlış bir tercih yapmamışımdır. Sonuç ta 6 ürünü bu fiyata almış oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aranizda gt2 pro guncellemesi alan var mi? Surum nedir?

• 10.1.1.18

• kymelria kullanıcısına yanıt
    Yeni gincelleme yayinlandi spzde 1 hafta once hala gelmedi. Bendeki surumde aynisi

• Bir sitede Şöyle bir bilgi var;

quote:

Huawei Watch GT 2 Pro firmware update [10.1.2.12]

The Huawei Watch GT 2 Pro gets the next firmware update. The 10.1.2.12 update is now available.

The latest smartwatch from Huawei is getting its second update. The SpO2 sensor for measuring the oxygen content now gets an update, the measurement is now possible continuously for 24 hours.

The update turned out to be extremely large at 202 MB. The scope of the update is rather small according to the changelog:

Huawei Watch GT 2 Pro 10.1.2.12 Changelog

Wait a few minutes after the update is fully applied to the watch to ensure that it is fully installed.

The clock must have at least 20% battery in order to be updated.

Make sure the Bluetooth connection is stable during the update. Try again if the update fails.

[Updates]

Adds a new feature that allows the watch to continuously monitor your SpO2. Connect the watch to an Android phone and update Huawei Health to the latest version to have a try.

Adds support for Korean, Burmese, Bengali, and Persian.

[Optimizations]

Optimizes the weather display.

Adds a feature that allows you to adjust the pool length.

• Oğluma hediye ettim

• Bugün gt2pro siparişim geldi. Hemen iphone 8+ ile huawei sağlık uygulaması üzerinden eşleştirdim ve 15 dk süren güncellemeyi yaptım.

İlk izlenimlerim herkesin belirttiği gibi saat çok şık ve çok hafif. Yıllardır klasik ağır saatler kullandığım için çok hoşuma gitti hafifliği. Bileğim ince olmasına rağmen bileğime tam oturuyor, kesinlikle büyük değil. Sanırım 50 civarı değişik kadran var huawei sağlık uygulamasında oradan indirebiliyorsunuz. Şimdilik kadranlar güzel, ama daha fazla kadrana erişmek güzel olacaktır.

Nabız ölçme konusunda başarılı, uykuyu henüz denemedim.

Bildirimleri ise maalesef alamıyorum. Huawei sağlık üzerinden bildirimleri açın uyarısı var ama uygulamada bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Şimdilik ilk izlenimlerim bunlar, sanırım ilk akıllı saatim olduğundan dolayı ben oldukça memnun kaldım.

• musso2006 M kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun,
    Telefondan uygulamayi acin, oradan cihazlara gelin.
    Cihazi tiklayin. Asagida bildirimler var. orda istediginiz aktif ediyorsunuz ve aninda saatinizde gorebiliyorsunuz.

• Bende merak ediyordum yeni güncelleme gelmedi en güncel versiyon 10.1.2.8 gordum sitede fakat 19 ekimden buyana gelmedi guncelleme

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.