Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 PRO KULLANICI YORUMLARI (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.013
Cevap
86
Favori
164.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Henüz yok güncelleme

• quote:

Orijinalden alıntı: muratalagoz

Benim saati garantiye verdim arkadaşlar, sanırım yarın yenisi gelecek.

Sorun neydi?

• 6 aylık Samsung Active 2 44mm kullanıcısı olarak cumartesinden itibaren bu cihaza geçtim.Benim için önemli olan şıklık ve pil performansı bu kararı vermemde önemli etken oldu.Şunu söyleyebilirim bu alışverişten oldukça memnunum.

GT2 pro o kadar kaliteli ve şıkki kolumdan hiç çıkarmak istemiyorum.Cumartesinden beri her özellik açık ve sürekli kurcalamama rağmen %51 de şarj.

Active 2 de radyo yükleyebiliyordum ya da belli cümleleri cevap olarak gönderebiliyordum ama bunları o saatte bile hiç kullanma ihtiyacı duymadım.Kocaman güzel telefon ekranı varken bu özellikleri hiç kullanmadığımı farkettim.

Ancak 2 kere kampa gittim 3 cm lik saat için powerbank taşımak bana saçma geldi açıkçası.Ayrıca bu saatin uyku takibi ve spor takibi çok daha başarılı bana göre.

Alacak arkadaşlara öncelikleri eğer benimkine benziyorsa kesinlikle almalarını tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

Merhaba, benimde saatim 2 saat once geldi :)
    Birkac sey aklima takildi, cozmeye calisiyorum.
    Su cark olayini merak ettim, sadece internet sitesinden alanlar icin mi gecerli yoksa magazadan alanlar icinmi?
    Ben huawei internet sitesinden aldim? Carki nasil ceviricem 😊

https://shop.huawei.com/tr/kampanya-ozel-indirim.html#part-1

Bu linki kullanıp çevirip kupon kazanabilirsiniz , 3 kez çevriliyor günde.

• Iphone’da kullanimimin 2. Gunu. Sarjida iyi gidiyor.

Saatimde 5.50 dk uyudugum gozukuor fakat health uygulamasini actigimda 0 dk gozukuyor ve uyku raporum yok. Bu saati almamin en buyuk amaclarindan biride uyku raporlarini takip etmekti.

Basina gelen var mi? Uyku raporunu neden goremiyorum, diger veriler guncelleniyor bu arada.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dentist24 D kullanıcısına yanıt
    Saat kolumda takılı olmasına rağmen kalp atış hızını göremiyordum, böyle olunca da saate bildirim gelmiyordu sanki takılı değilmiş gibi algılıyordu bununla beraber yine uyuma takibini yapamıyordu, aynı problem burada başka bir arkadaşda da vardı o da garantiye verdi Huawei Watch GT2 PRO KULLANICI YORUMLARI

• quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

Iphone’da kullanimimin 2. Gunu. Sarjida iyi gidiyor.

Saatimde 5.50 dk uyudugum gozukuor fakat health uygulamasini actigimda 0 dk gozukuyor ve uyku raporum yok. Bu saati almamin en buyuk amaclarindan biride uyku raporlarini takip etmekti.

Basina gelen var mi? Uyku raporunu neden goremiyorum, diger veriler guncelleniyor bu arada.

Huawei Healt IOS uygulamasında Stress takibi ve SPO2 takibi çalışıyor mu?

Bu konuda çelişkili ifadeler var.. İPhone kullanıcısı olarak en doğru bilgi sende.

• muratalagoz kullanıcısına yanıt

Az önce store chat ile görüştüm;

Kupon kodunuz en geç cuma gününe kadar sizlere mail üzerinden iletilecektir. dediler. Ben saati 7 ekimde teslim aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sovrano07

Huawei Healt IOS uygulamasında Stress takibi ve SPO2 takibi çalışıyor mu?

Bu konuda çelişkili ifadeler var.. İPhone kullanıcısı olarak en doğru bilgi sende.

Alıntıları Göster

evet hem stress hem spo2 çalışıyor, şahsen denedim.

• muratalagoz kullanıcısına yanıt
    Sanırım bana da yeni cihaz gelicekmiş,

• Iphone kullanip uyku takibini uygulamada gorebilen var mi?
    Teknik servisle konustuk, iphonelarda boyle sorun var uyku takibi gostermiyor dedi, guncelleme ile duzelebilir dedi. Dogru mu bu?

• Arkadaşlar bu saatten almak istiyorum.
    Huawei store da 2.299 tl, bide 100 tl indirim kuponu veriyor sanırım.
    2.199 tl ye geliyor.

Daha uyguna alabileceğim öneriniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mokotow kullanıcısına yanıt

https://shop.huawei.com/tr/kampanya-ozel-indirim.html#part-1

Bu linki kullanıp çevirip 120 tl ye kadar kupon kazanabilirsiniz , 3 kez çevirme hakkınız var günde.

• Arkadaşlar bir sorunum var gelen mailleri saat üzerinde sadece başlık kısmını görebiliyorum , huawei canlı destek ile görüştüm maillerda sadece başlık okunabiliyor dedi , çözümü olan varmı ?

• sarıkanaryam kullanıcısına yanıt

Merhaba arkadaşlar, cihazı dün aldım.

iPhone 7 ile kullanmaya başladım.

Bilgileri uygulamaya geçte olsa aktardı.

Sürekli eşleşme olmuyor sanırım, saatide geri kalıyor.

Hava durumunu geç güncelliyor.

Onun haricinde iyi gibi.

Huawei Watch GT2 PRO KULLANICI YORUMLARI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeLTiK kullanıcısına yanıt

cevap için teşekkürler.

benimde ilk gün ağırdı ve yukarıda bahsettiğim gibi uyku raporunu göstermiyordu.

kullanımım dan tam 1 gün sonra program yerine oturdu ve ayrıca uyku raporumu da görmeye başladım.

il gün bende de güncellemeleri çok geç yapıyordu program.

1-2 güne daha stabil hale gelir diye düşünüyorum.

ama şu da gerçek ki, huawei health programına biraz iyileştirme yapılmalı, zamanla oda güncellenecektir.

bileğinize biraz gevşek bağladıysanız saat takılı değil gibi algılıyor olabilir

• sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    sen telefon mu kullanıyorsun saat mi? her yerde telefon yazmışsın kafam karıştı. menü geçişi hantallığını saat için demişler sen telefondan bahsediyorsun sanırım iyi diye

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayin saat demek istedim :)
    Telefon iphone x
    Saat gt 2 pro.
    Ayrica, esasinda hem saatten hem telefondan bahsettim soyleki; saat gt2 pro ama iphone telefondan uygulamasi var onda bi ara sorun yasadim onu anlatmaya calismistim.

Menu gecisi hizli, hantal kesinlikle degil. Saatten bahsediyorum. Iwatch kullanan biri olarak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarıkanaryam -- 22 Ekim 2020; 20:49:14 >
    saat geri kalıyorsa feci bir durum, şaka gibi

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.