Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (347. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
242
Favori
875.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana yolluyor telefonu almadan bisiklet sürmeye çıkıyorum hemen titretiyor
  • Şu çöpçüler bi bitmedi bana yetiyor herşeyi ile işimi görüyor açıkçası beğenmeyen gitsin diğer markaları alsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei telefonlara modlu APK'nin yöntemini anlaşan bir rehber var mı? Kadran değişikliği iyi gelecektir. :)

• nightwalker11 N kullanıcısına yanıt

RAHATSIZ ETME modunu aktif etmiş olabilir misiniz?

• siyamas kullanıcısına yanıt
    Telegram grubuna gelin
  • Bende Samsung Gear s2 den geçiş yaptım GT2ye ve başta yadırgadığım durumlardan biriydi bluetooth kesilince ekranda gözükmemesi.

Uzaklaşınca saat titriyor ve ekranda "bağlantı kesildi" gibi uyarı geliyor, şimdi denedim, zaten önceden de tecrübe etmiştim. Telefondan BT kapatılınca saat haber vermiyor. Muhtemelen özellikle kesildiğini anlıyor saat. Ancak uzaklaşınca uyarı geliyor, titreşim ve ekranda. Ayrıca üstten perdeyi indirince BT simgesi mavi olmuyor. Bağlı olunca mavi oluyor.

Ek olarak, herhangi mesaj gelince de ekranın sol tarafında sarı nokta olmuyor, Samsung'ta olduğu gibi.

• siyamas kullanıcısına yanıt

Huawei ve Honor telefonlarda modlu apk çalışmıyor.

• Maalesef hayır, ne yaptımsa olmadı
  • Arkadaşlar burada herkesin derdi başka tabi de... Bana göre en büyük sorun olan saatin ve telefonun adımsayarının toplam alması olayı. 7000 adım yürümüşken ve saat 7000 gösteriyorken sağlık uygulamasında 14000 yazmasından bahsediyorum.Bu sorun çözülebildi mi acaba?

Aşağıdakilerini, kontrol edin;

Sağlık uygulaması-> Cihazlar (sağ altta)-> Eşleşmiş sati seçin-> Cihaz ayarları ekranına ilerleyin. (alttan 3. seçenek)

Orda "uyandırmak için kaldır" ayarı var, orası aktif mi?

• serdarzero kullanıcısına yanıt

Sağlık uygulaması ana ekranda, Adım ve süre gözüken turuncu kutucuk sağ üst köşesinde yuvarlak içinde "i" harfi var. Orayı tıklayınca neler yazıyor bir bakabilir misiniz.

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levcho -- 24 Ocak 2021; 14:48:23 >
  • Levcho L kullanıcısına yanıt
    Evet 😓
    Şu an, o dediğin şeyi kapatıp tekrar açtım düzeldi 😇
  • Açıklayıcı bilgiler için teşekkür ederim.

Evet dediğiniz gibiymiş. BT kapatılınca uyarı vermiyor, telefondan uzaklaşınca uyarı verdi.

Yalnız şunuda tecrübe ettim, BT mesafesi bayağı etkiliymiş. Uyarı veresiye kadar telefondan bayağı uzaklaşmam gerekti :)

Bildirim konusuda dediğiniz gibi saçma olmuş. Bir bildirim olduğunda ekranda bir simge ile bildirmesi gerekirdi, fakat saate bakmak için ekran uyandığında direk bildirimi gösteriyor.

Yapacak son şey bence, saati fabrika ayarına geri alın, telefondaki uygulamayı kaldırın ve sonra telefona huawei app galery uygulamasını kurun (play store da yok, internetten bulun) app galery den sağlık uygulamasını indirin ve kurun. Saati telefonla eşleştirin ve deneyin.

Yine olmuyorsa sanırım servislik durum var.

• Evet. Mesafe epey uzun. Bende bazen ofisten çıkarken telefonumu unutuyorum. Yaklaşık 15-17 metre sonra nerdeyse alt kata inerken saat titreşince hatırlıyorum ve geri dönüp telefonu alıyorum. İşime yarıyor özellik. Ekranda görülmemesine alıştım.

Bir sorun daha soyleyim, uğraşmayın, şaşırmayın. Telefonunuz Huawei veya Honor değilse, telefona ayarlanmış alarmlar saate gelmiyor. Eskiden samsung akilli saat kullanırken, telefondaki alarm hatırlatmalar saate geliyordu ve saatten kapatabiliyordum. Ancak malesef Gt2 de olmuyor. Benim telefon Samsung.

İlginçmiş.

Bemim telefonda Oppo,

Artık bu değişik şeylere alışacağız bir şekilde. Ama dünyanın en büyük teknoloji üreticilerinden birisi olan bir markanın bu gibi basit sorunları güncelleme ile çözememesi tuhaf, tabi insanları Huawei-Honor marka cihaz almaları için bilinçli yapılmıyorsa.

Arayüzlerin çoğunda bildirim simgesi oluyor, iş görüyor aslında

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]
  • serdarzero kullanıcısına yanıt
    Öyle bir sorunla hiç karşılaşmadım hatta birkaç kez yürüyüş yaparken kendimde adım saydım hemen hemen aynı çıkıyor. Çalışırken saati kolumdan çıkardığım zamanlar oluyor o zaman telefonun saydığını baz alıyor, telefon yanımda değilken de saatin saydığını uygulamaya senkronize ediyor. Yani memnun olmayan arkadaşlar gördüm burada ama bence saat ve telefonun verilerini birleştirip düzgün bir veri çıkarıyor.

Uygulamayı ve saati sıfırlayıp tekrar deneyin.
  • Ben de çok ayıpladım aslında, ticari etik açısından büyük ayıp. Alarm yansımaması konusunu müşteri hizmetlerine ilettim, önce saati sıfırlayın dediler-onlar da bilmiyordu muhtemelen, sonra çözüm yok dediler, sadece huawei ve honor uyumlu dediler. Sonra huawei community forumlarına yazdım, ordan da aynı yanıt geldi. Bir çok farklı başka saçma eksik ve hatanın yaninda, alarm konusu en ciddi olanıdır bana göre. Kimi kullanıcıya gore problem yok, kimine göre var. Özellikli kullanmayan veya daha önce belirli özelliğe alışmış olmayan kullanıcılar sineye çekip kullanmaya devam ediyor, ben de şu anlık kullanmaya gayret ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.