Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Modlu taichi ve düz modlu uygulama arasinda fark var mi?

Ben taichi olmayan uygulamayı kullanıyorum. çok kadran var çeşit çeşit.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyamas

WhatsApp bildirimleri eğer gruptan geliyor ise gönderen ismi grup ismi sebebiyle gözükmüyor. Yani şu grup ismini bile satıra bölmeyi düşünemeyen yazılım ekipleri var... Bilmiyorum analistcileri de hiç mi rapor vermiyor ekibe :)

Bence de yazılım ekipleri çok çok başarısız.

Bir kaç tane çok mantıksız eksik ve hata var yazilimda. Ayrıca geri dönüşlere hiç mi hiç dikkate almıyorlar. Bu ilk ve son Huawei markalı cihazım olacak.

• Levcho L kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bende modluya geçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizharflik

Hocam bende nedense gelen bildirimler 4 er tane filan gelmeye başladı saatte neden olabilir, sıfırlama filan yapsam düzelir mi

Kimse yok mu arkadaşlar yardımcı olabilecek

• Hocam bunların hwt dosyalarını atmanız mümkün mü?
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Bunalrı çok önceden indirmiştim sonra tel sıfırlandı her şey gitti ama çoğu samsung saat arayüzleri telegramda global watch gt grubuna sam yazarsan çıkar bazıları medyadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 23 Ocak 2021; 23:46:27 >
  • Saati kardeşime verdim. Size iyi forumlar. Önceden yazdım fakat gene yazayım. Şarj süresi ve tipi hariç bu saati almayın. Saçma sapan hataları ısrarla düzeltmemişler. Bunun yerine Fossil Sport-Ticwatch E2-Active 2 falan alın. Akıllı saat neymiş görürsünüz.

Bu saati almayın.

• Olur
  • Olur olur
  • Üçüncü paylaştığınızın adını istiyorum hocam ; size zahmet :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizharflik

Hocam bende nedense gelen bildirimler 4 er tane filan gelmeye başladı saatte neden olabilir, sıfırlama filan yapsam düzelir mi

Kimse yok mu arkadaşlar yardımcı olabilecek

Bir kez başıma geldi modlu healt sildim yeniden kurdum o zaman düzeldi.

• Modlu health nasıl oluyor

• sessizharflik kullanıcısına yanıt

Resmii olmayan, harici kadran yükleme imkani veren uygulama.

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    https://t.me/huawei_GT_watchface_Global/82731 bu telegram kanalında 250kb lık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 24 Ocak 2021; 10:0:31 >
  • Arkadaşlar saati kaldırınca uyanma özelliği çalışmıyor aynı sorunu yaşayan ve çözüm önerebilecek var mı? Ne yaptıysam düzelmedi.
  • Merhaba arkadaşlar.
    Samsung gear sport tan watch gt 2 ye geçtim. Şu ana kadar memnunum.
    Bir şey sormak istiyorum.
    Gear sportta bluetooth bağlantısı kopuğu zaman saat titrer ve saat kadranında simge ile bu belirtilirdi. Tekrar bağlanana kadar simge dururdu.
    Ayarlardan bluetooth devre dışı anımsatıcı açık olmasına rağmen, deneme amaçlı bluetooth kapatıyorum ama saat hiç bir uyarı vermiyor.
    Bluetooth bağlantısı koptuğunu saatten nasıl anlayacağız?
    Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NRCLK -- 24 Ocak 2021; 10:18:38 >

• Vermesi lazım ekrana uyarı gekiyor titreterek normalde telefonu kapattuktan sonra dalan çıkıyor bir deneyin
  • Denedim herhangi bir bildirim gelmiyor.

Telefondan bluetooth kapatıyorum tepki yok

Edıt: Telefonu komple kapatınca titreyerek uyarı veriyor, fakat cihazdan bayağı uzaklaşınca ve telefondan bluetooth kapatınca herhangi bir uyarı ve titreşim olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NRCLK -- 24 Ocak 2021; 12:46:34 >
  • 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.