Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu yöntemde telefonun robotlu olmasi gerekiyor. Rootsuz arayüz ekleyebileceğiniz bir yöntem yok mudur?
  • Anladım hocam. Benim düşündüğüm gibi olsaydı acımasız olurdu gerçekten. Ben bi 50 sayfa yukarı çıktım ilk karşılaştığım zaman ama geçici çözüm olmanın ötesine geçmedi malesef.

• ultrAslanOzZzY kullanıcısına yanıt
    Rootlu olmasına hiç gerek yok. Benim telefonumda rootsuz
  • Evet ben kutudan çıkan tema ile kullanıyorum. Simgelere müdahale ettiğimde sorun olmuyor ama sistem ve kilit ekranını değiştirdigim anda bildirimler çift olmaya başlıyor.
  • yunus.kiran Y kullanıcısına yanıt

İlginçmiş hocam. MIUI ile alakalı sanırım. Ben EMUI kullanıyorum.

• merhaba arkadaşlar bugun itibari ile aranızdayım sport modeli ile.. fakat bu saate deri kordon takmak istiyorum.. deri seçenekli 40 50 bandında deri seçenek var mı? bir de sürekli ekran açık çok seçenek yok... sürekli açıktaki ekran sayısını artırmanın yolu var mı? çok kotu default olanlar.... arkadaşların telegram grubuna akşam bakacağım bir kaç güzel tema gördüm... keşke sürekli ekran yapılabilseler...

• yunus.kiran Y kullanıcısına yanıt
    Hocam sağlık uygulamasında gelenden bahsetmiyorum telegram grubundan bahsediyorum.
  • mi 9t kullaniyorum, almaya korkuyorum uyumsuz cikacak diye. Son yorumlardan sonra vazgecme noktasina geldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk kadran denemem
  • ilk kadran denemem
    Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 8 Aralık 2020; 14:1:4 >
  • Ben vazgeçtim alıcak iken,aktiviteler hiç biri doğru verileri vermiyor,kadran olayı sıkıntı.

Mi band 5 verileri kat kat daha doğru veriyormuş
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    guzel olmuş hocam elinize sağlık
  • ibrahimyz İ kullanıcısına yanıt
    şimdi daha iyi oldu :)

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    evet sarı rakamlar daha güzel göstermiş
  • Arkadaşlar,

Her gün yeni arayüzler paylaştığımız, paylaşım ve destek Telegram grubumuza aşağıdaki linkten katılabilirsiniz.

https://t.me/huaweiGT2Turkey

• Paralı kadranlar geldi diğer android cihazlar için top kısmından populer yeni temalar dan bakabilirsiniz ödemede yapılıyor izinleri verdikten sonra Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 9 Aralık 2020; 8:29:47 >
  • temaların kaçar kez indirildigini biz gorebiliyormuyuz acaba
  • ibrahimyz İ kullanıcısına yanıt
    Yukarıda en popüler kadranlar duşında göremiyoruz
  • 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.