Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Of bir de bu ayrım mı var?! Neyse hocam teşekkürler.

• siyamas kullanıcısına yanıt
    Maalesef 46 nın kadranlarıda 42 mm de yok
  • Huawei gt2 pro da uygulama yükleme var hesap makinesi vs bizim saatlere gelirmi sizce...
  • bcakirr B kullanıcısına yanıt
    Harmony os ile bir ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcakirr

Huawei gt2 pro da uygulama yükleme var hesap makinesi vs bizim saatlere gelirmi sizce...

Bizim saatlere program yüklenmiyor. Saatte ne varsa onu kullaniyorsun (saat temaları hariç)

Pro modeline program yükleniyor, adamlar uygulamasını çıkartıp marketine koymuş. Ben sanmıyorum hesap makinesinin geleceğini.

Gelse bile telefon dururken saatinkini kullanam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadığım, pro da da aynı işletim sistemi yok mu ?

Ne den GT2 üvey evlat oluyor. Huawei, sende kaybettin bizi. Evdeki çoğu cihaz huawei. Bir daha alan namerddir.

Zaten paralı arayüzlere ayar oluyorum. Veremeyeceğimden değil de yaw arkadaş, 200 TL lik arayüz beğendim. Yani 1,400 TL saate verip bir de arayüz parası vermek. Pehh. Samsung almadığıma deliler gibi pişmanım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 6 Aralık 2020; 13:1:48 >
  • Zaten paralı arayüzlere ayar oluyorum. Veremeyeceğimden değil de yaw arkadaş, 200 TL lik arayüz beğendim. Yani 1,400 TL saate verip bir de arayüz parası vermek. Pehh. Samsung almadığıma deliler gibi pişmanım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 6 Aralık 2020; 13:14:8 >
  • asyagrafik kullanıcısına yanıt
    Adam pro yu nasıl satacak :) gayet normal vermemeleri. Ben verirlerse şaşırırım ve yanlış pazarlama stratejisi olarak nitelendiririm :) sürekli kanda oksijen ölçümü de verebilirler mesela isteseler.
  • huawei gibi bir firmanın bu tür ucuz ticari kaygılar güttüğünü düşünmüyorum. Ya da konduramıyorum diyelim.

Pro modelinin, tasarım ve cam oluşu tercihi değiştirmeli. Nasıl, çoğu eski düzen saate marka ve tasarıma para veriyorsak akıllı saatte de özellikler harici tasarıma da değer veriliyor. Anlatmak istediğimi anladınız. Telefonlar gibi benzer tasarım furyası henüz saate gelmedi :D Özgürler daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 6 Aralık 2020; 13:8:36 >
  • Bu bağlamda harmony os de gelmemeli. Fakat liste de var. Ne bileyim. Harmony os gibi bir pazarlama taktiğini kaçırmazlar mı diyelim?

İki türlü de Huawei cephesinde son cihazım bu oldu. Bir daha kısaca asla. Çekirdeğimi aldım izliyorum artık. Servisin

Telefondan ziyade, saat ile alakalı bir şey bildikleri yok TR servisinin.

https://forum.donanimhaber.com/huawei-watch-gt2-iade-edememe-ve-servisin-cozumsuzlugu--146692707#146692707

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 6 Aralık 2020; 13:22:37 >
    Harmony OS bambaşka bir dünya, adamlar Android işletim sistemini bırakıyorlar. Bu Pazarlamadan bağımsız bir süreç ve ne kadar çok cihazı gecirebilirlerse o sisteme, o kadar çok istedikleri gibi sekillendirebilecekler.

Servis konusuna birşey diyemeyeceğim. Benim bir kere isim düştü, memnuniyetim yüksek. Bu biraz deneyimle alakalı sanırım.
  • Bilmiyorum okudunuz mu ekran görüntülerini ama, gerçekten saçmalık bir süreç geçirdim.

1 iş günü sürmeyen tamir ve deneyim ile oldu denilip yollandı. Sadece format atıldı. Sorunum, deneyimleme gerektirirdi. Kaldı ki, tamir istemeyip doğrudan '' iade '' talebil ile yolladım 10 günlük saati. Tınlamayıp tamir edildi denmesi de ayrı bir saçmalık idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 6 Aralık 2020; 13:42:48 >
    Tabi tabi okudum, dediğim gibi sizin ki de oldukça olumsuz bir deneyim olmuş, ikinci kez belki aynı şikayetten verebilirsiniz, üçte değişim yapmaları gerekir diye biliyorum. Bu kadar ugrastirmamalilar gerçi.
  • Uğraşmak istemedim diyelim. Benimki, bu kadar para verip neden adım sayar saçma hesaplıyor mantığı idi. Büyük ihtimal ile de yazılımsal bir sorun.

Çok adım sayar bakan biri olmadığımdan 2. kez uğraşmadım. Veya, THHH'ye vermedim. Sadece servisi bir deneyimleme hamlesi oldu. O bile yetti.

• Arkadaşlar bıktım. Honor MW2 kullanıyorum. Aldığımdan beri Health uygulamam son sürüm, saat son sürüm. Hala gelen bildirimler tekrar ediyor. Bir ara 8 kere tekrar ettiği oldu. Şimdi 2 kere tekrar falan ediyor. Ben konuştum araştırdım çözemedim. Sizce ne yapmalıyım?

• Huawei gt 2 pro saatim var Benim telefonum xiaomi mi 10 android 11 kurulu üzerinde. Huawei healt kurdum ilk başlarda sorun yoktu. Bi hafta sonra bildirimler gelmeyeye başladı saati sıfırladım uygulamayı kurdum kaldırdım bildirimler bi gün bile sürmeden yeniden gekmemeye başladı. Müzikçalar telefonda açıyorm saatte gözükmüyor. Sadece gelen arama çalıyor saatte şu an başka hiçbişe yok
    Benzer durumla karşılaşan varmı?

• Huawei gt 2 pro saatim var Benim telefonum xiaomi mi 10 android 11 kurulu üzerinde. Huawei healt kurdum ilk başlarda sorun yoktu. Bi hafta sonra bildirimler gelmeyeye başladı saati sıfırladım uygulamayı kurdum kaldırdım bildirimler bi gün bile sürmeden yeniden gekmemeye başladı. Müzikçalar telefonda açıyorm saatte gözükmüyor. Sadece gelen arama çalıyor saatte şu an başka hiçbişe yok
    Benzer durumla karşılaşan varmı?

Telefonunuz Xiaomi ise eğer mutlaka orijinal temayı kullanmanizi öneririm. Ben böyle çözmüştüm.
  • yunus.kiran Y kullanıcısına yanıt

Merhaba, telefonum da Huawei. Orjinal temadan kastınız kutudan ilk çıktığında yüklü olan saat kadranı mı? Eğer oysa bu sorunu çözmenin bedeli ağır olmuş. Onu değiştiremeyeceksek işimiz yaş.

Hayır hocam ondan bahsetmemiş telefona yüklenen temalar var ya bir miui orijinal birde dışarıdan yüklenilen mesela iphone teması ondan bahsetmiş o sorunun çözümğ az yukarıda var
  • 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.