Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Huawei Watch GT2 [ANA KONU] bu işaretlediğim yere basınca uygulamaları arka planda kapatma yeri geliyor Huawei Watch GT2 [ANA KONU] sonra da kilite tıkla tanamdır
    Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

• ibrahimyz İ kullanıcısına yanıt

Hocam, Huawei Honor'u para için satmadı. Hazır Honor satışları bu kadar artmışken Amerika ambargolarından Honor'u kurtarıp Honor satışlarını Amerika pazarı ve cihazlarında mutlaka Google servisleri isteyen kullanıcılara yönlendirmek için satış yapıldı.

HarmonyOs Honor cihazlara bu isimle gelmeyecektir ancak farklı bir isimle bir yan versiyonu gelecek diye tahmin ediyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: suleymanisbkn

bu işaretlediğim yere basınca uygulamaları arka planda kapatma yeri geliyor sonra da kilite tıkla tanamdır
    Tamam hocam oldu, cok teşekkür ederim yardımların için

• Jimmy77 J kullanıcısına yanıt

Fikrim yok hocam, ben indirebilin diye yükledim yoksa kullandığım bir uygulama değil :)

• Boeing747 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim yardımcı olabildiysek ne mutlu 😊 mümkün olabildiğince bağlantıyı koparmayın 👍
  • Arkadaşlar hayırlı Cumalar cümleten, bugün kısmetse bir Honor Magic Watch 2 almayı düşünüyorum. Yorumlardan takip ettim ama son durumu nedir kadran yüklemenin sadece Taichi denen yolla mi yükleniyor? Youtube ya da apk yükleme umrumda değil ama kadran bolluğu ve kolay yüklenebilir olması önemli. Bilgi verecek kişiye şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali.Cevik -- 27 Kasım 2020; 9:52:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ali.Cevik kullanıcısına yanıt
    Taichi zor bir yöntem değil hocam ama huawei cihazlarda çalışmaz
  • Arkadaşlar,

Basit şekilde çoklu kadran yükleme için modlanmış sağlık uygulamasına telegram grubumuzdan ulaşabilirsiniz. Hiçbir ekstra uygulamaya gerek yok. Uygulama ve her gün yeni kadranlar için grubumuza katılabilirsiniz.

Bağlantı aşağıdadır.

t.me/huaweiGT2Turkey

• Ali.Cevik kullanıcısına yanıt
    Modlu APK uygulaması ile çok basit olarak yükleniyor. Bende honor kullanıyorum. Hem uygulama hem de seçilmiş arayüzler aşağıdaki telegram grubunda mevcut.

Hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

https://t.me/HonorMW2
  • Arkadaşlar Huawei watch gt 2e modelini dün aldım. Saate bildirimler sorunsuz geliyor ama bir türlü gelen aramaları saat üzerinde göremiyorum. Nasıl bir ayar yapmam gerekli? Telefon xiaomi

• shadowmexo kullanıcısına yanıt
    Ne kadara aldınız?
  • yunus.kiran Y kullanıcısına yanıt

Samsung Active 2 mi bu saat mi peki sizce?

• radko kullanıcısına yanıt

750 TL ye aldım. Brightstar garantili.

Garanti sıkıntı umarım bozulmaz
  • radko kullanıcısına yanıt

Inşallah üstad. Brightstar da çok kötü firma değil ama saatler genelde zaten sorunsuz aletler. Bekle bekle indirim olmadı en sonunda aldım işte.

Garanti kırmızı çizgim şahsen ithalatçı garantili ürün ne kadar ucuz olsada almam.
  • Active2 hiç kullanmadim. Ancak bu saat hem arayuzlerinin özelleştirilmesi hem de şarj süresi ile beklentimi fazlası ile karşılıyor. Sürekli güncelleme geliyor. Bence bir akıllı saatin yapılması gereken herşeyi yapıyor.

Uygulama yok diyen arkadaşları anlıyorum ancak bunun için zaten telefonum var. Saatten bir uygulamayı kontrol etmek istemezdim.
  • Yeni ara yüzler yüklemek istiyorum. İlk sayfadaki anlatımda olan ve 2. madde olan beta hearth uygulamasını yükleyemedim. Linkler ölmüş sanırım.

• Arkadaşlar geçmiş sayfaları okumadım ama 2 sorum olacaktı satch gt2 aldım1. bekleme kadranı (aod) yükleyemiyormuyuz 2.bir bildirim geldiğinde saatin ekranı açılıp bildirimi göstermesini istiyorum örneğin whatsapp bildirimi,bu mümkünmü?

• Arkadaşlar saate gelen son güncellemeden sonra arabada sıkıntı yaşıyorum. Telefon bluetooth cihazı seçerken önceden arabaya otomatik bağlanırdı. Şimdi arama gelince seçenek sunuyor ve ben seçene kadar hiç birine bağlanmıyor. Varsayılan cihaz ayarlama gibi bir seçenek var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.