Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
245
Favori
873.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndirdim ama hata veriyor taichi ye devam
  • Nasıl bir hata veriyor? Ben indirdim sıkıntı yok

Edit: Benim telefon xiaomi, huawei de çalışmıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre1498 -- 25 Kasım 2020; 23:12:31 >
  • Emre1498 kullanıcısına yanıt
    Login fln yazıyor
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B07YXXYRFD/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabt1_VBSVFbKE2KX66?_encoding=UTF8&psc=1

Huawei watch gt2 ipg koruyucu 18 lira. İhtiyacı olan alsın arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

https://www.amazon.com.tr/dp/B07YXXYRFD/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabt1_VBSVFbKE2KX66?_encoding=UTF8&psc=1

Huawei watch gt2 ipg koruyucu 18 lira. İhtiyacı olan alsın arkadaşlar.

Honor Magic Watch 2 ile de uyumlu mudur bu ürün?

• Vatanda hangi garantiye ait?
  • LoungeST kullanıcısına yanıt
    Ben aldım honor magic watch 2 ile birebir uyumlu. Arkadaşlar iki saatin herşeyi aynı.
  • ultrAslanOzZzY kullanıcısına yanıt
    evet saatler aynı ama honor huawei den ayrıldığı için ilerde guncelleme gelmeyebilir honor a
  • ibrahimyz İ kullanıcısına yanıt
    O da huaweinin ayıbı olsun be hocam. Honor da kendi saatine güncelleme yapmayacak değil ya.
    hocam şöyle bir durum var. gt 2 lere harmonyos gelecek miş. burada honora gelir mi Bilinmez .honor un elinde bir işletim sistemi yok diye biliyorum. eger gelmezse honor a ayıp etmiş olurlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimyz -- 26 Kasım 2020; 16:23:5 >
    Mesajı görüntülemek çok güzel fakat en azndan sesle cevap yazabilme ozelligi olsa çok hoş olurdu. Belki güncelleme ile düzeltirler. Belki Huawei ye nazire yapıp ondan daha donanımlı hale getirirler 😂
  • Emre1498 kullanıcısına yanıt
    Olmuyor. Telegram kurmadan indirilmiyor. İnat ettim kurmayacam :)
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt

2 dakikada bilgisayarda hallettim, buradan indirin hocam, silerim bir kaç güne :)

https://drive.google.com/file/d/1bvZ8Mjjdbjdezjb3348njUIem7oEwqSr/view?usp=sharing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zopheal -- 26 Kasım 2020; 17:18:25 >
  • zopheal kullanıcısına yanıt

tam olarak nasıl kullanıyoruz? normal uygulamayı kaldırıp bunu mu kuruyoruz biraz ayrıntılı anlata bilir misiniz adım adım?

bence her türlü honor a dışardan destek verecekler... honor da çalışan ekip zaten satıldığı halde değişmedi aynı ekip devam ediyor haber olarak okudum bunları...

İnşallah dedikleriniz olur hocam. rekabet İyidir bu şekilde kazanan daima biz oluruz
  • Jimmy77 J kullanıcısına yanıt
    Destek niye versinler hocam Honor calisanlarida bebe değiller sonuçta. Hepsi yetişmiş insanlar. Huawei paraya sıkıştığı için honoru sattı oraya destek verip de maddi külfetin altına girmez diye düşünüyorum.
    Teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Gt 2e kullananlar farkli kordon aldiniz mi? Gt 2e nin kordonu Gt 2 ye gore biraz farkli. Hangisi uyar hangisi uymaz bilemiyorum.

Aliexpresten almıştım ben artık alamıyorum çunkü her parça için 30-40 tl kargo parası istiyor.

Kurdum bunu ama yeni arayüzlere ulaşamadım ya.
  • 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.