Şimdi Ara

Huawei Watch GT1 [ANA KONU] (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
22
Favori
125.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet bu özellik samsung saatlerde çok güzel işliyor, saat yüzü hafif kararıyor ve bir kaç temel özelliği haricinde bütünlüğünü koruyarak ekranda saat kendini göstermeye devam ediyor, bende samsung saatte var ve bu özelliğini çok seviyorum fakat huawei saatimde açık ekrana aldığımda samsung saatte olduğu gibi bilek hareketi ile ana ekran saati geri gelmiyor, gerçekten yazılım olarak odun gibi bir saat işlemcisi var huawei nin ne saat yüzü ekleyebiliyorsun doğru düzgün ne de always on ekran adam gibi, şimdi birde playstore da ki programları çalışmıyor ilginç bir firma Türkiye ye sanki inatları var saçma sapan saat yüzleri falan ekliyorlar Çin verisyonunda ücretli de olsa çok güzel saat yüzleri mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder3206

Evet bu özellik samsung saatlerde çok güzel işliyor, saat yüzü hafif kararıyor ve bir kaç temel özelliği haricinde bütünlüğünü koruyarak ekranda saat kendini göstermeye devam ediyor, bende samsung saatte var ve bu özelliğini çok seviyorum fakat huawei saatimde açık ekrana aldığımda samsung saatte olduğu gibi bilek hareketi ile ana ekran saati geri gelmiyor, gerçekten yazılım olarak odun gibi bir saat işlemcisi var huawei nin ne saat yüzü ekleyebiliyorsun doğru düzgün ne de always on ekran adam gibi, şimdi birde playstore da ki programları çalışmıyor ilginç bir firma Türkiye ye sanki inatları var saçma sapan saat yüzleri falan ekliyorlar Çin verisyonunda ücretli de olsa çok güzel saat yüzleri mevcut
    aynen sana katılıyorum hocam saatin yazılımına doğrudan koysana arayüz değiştirme için bir menü. isteyen istediğini yüklesin. şimdi marketteki uygulama da sorun çıkarıyor HMS 4 üzeri olacakmış bilmem ne. son kullanıcı neden bunlar ile uğraşsın. biraz anlamasak neyi nasıl yapacağımızı sap gibi kalacaz, always on için de neden sadece saat içindekini kullanmak zorundayız sen aç menüyü isteyen istediğini kullanır.saatin tipi güzel gerisi boş. yazılım olarak da sıkıntılar devam ederse kendi ayağına sıkmış olur.

• Watch gt saatime birlesik kirallik kayitli olarak programda verilen arayüzleri yukleyebiliyordum simdi programda yeni saat arayuzleri gelmis ama tikladigimda acilmiyor ekran bos gozukuyor saat arayuzu yukleyemiyorum sizdede ayni sorun varmi ne yapmam gerek
    Huawei Watch GT1 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gerek kalmadı arkadaşlar yeni bir yöntemle hafiza doluncaya kadar kadran yukleniyor

• rawcu R kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Bence Türkiye sürümüne geçin, çünkü Birleşik krallık ile arasında hiç bir fark yok. Aynı saat yüzleri, Aynı sağlık uygulaması...

hocam Birleşik Krallık hesabı yöntemi eskiden işe yarıyordu artık gerek kalmadı TR versiyon da aynı yeteneğe kavuştu zaten. ama hafıza dolana kadar harici (hwt uzantılı dosyalardan bahsediyorum) kadran yüklemek istiyorsanız taichi yöntemini denemeniz gerekiyor.

burada anlatılmış.https://www.youtube.com/watch?v=dD6iFf6ZH44&feature=youtu.be
    Türkiye kayıtlı programda da saat arayüzüne tıklayınca boş gözüküyor maalesef.
    Her zamanki gibi yazılım desteği çok çok kötü.
  • congman kullanıcısına yanıt
    Ben Türkiye kayıtlı program kullanıyorum. Saat arayüzleri var aylardır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • congman kullanıcısına yanıt
    Birkaç gün öncesine kadar bende de vardı ama ne olduysa bir süredir arayüze tıklayınca boş sayfa geliyor.
    Telefonum Samsung, uygulamayla ilgili bir sıkıntı olabilir. Malum Huawei Health uygulaması her marka telefonla aynı uyum seviyesinde çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi congman -- 2 Haziran 2020; 11:32:38 >
  • harici arayüzlerde seçenek daha fazla oluyor

işlemleri linkteki videoda anlatıldığı gibi taichi yöntemiyle sorunsuz olarak yapabildim.

https://www.youtube.com/watch?v=dD6iFf6ZH44&feature=youtu.be

• kordon almak istiyorum alan var mı tavsiye satıcı, site vs.
  • Arkadaslar merhaba , huawei health uygulamasindaki yuklenebilir arayuzler zaman zaman guncelleniyor ama kim seciyorsa bunları cidden cok kötü seçimler.

Buradaki guncelleme mantigini biliyor musunuz? Ben ara ara bakiyorum ama belli tarihlerde mi güncelleniyor ya da herkesin uygulamasinda aynı arayüzler mi mevcut?

• Birkaç gündür verileri göstermeme problemi var Huawei Health uygulamasında.

Sizde de aynı mı durum?

• Bu sabah 9 yeni saat yuzu eklendi

Ve yonetici diye bir sekme eklemisler, islevini henuz cozemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agorian -- 21 Haziran 2020; 8:46:1 >
  • bizim saatlere güncelleme ile müzik kontrolü gelir mi acaba? tamam müzik falan çalmıyor anladık da sadece başlatma durdurma,önceki sonraki parça falan değişse yeter???
  • Jimmy77 J kullanıcısına yanıt
    Mümkün değil. Donanımı düşük. Doğru düzgün egzersiz modları bile gelmedi

• honor band 5 de bile var bu özellik bizim saate gelmiyor.
  • şimdi akıllı saat alacak olsanız (gerçekten akıllı saat) aklınızda bir model var mı. huawei watch gt ile bir yılım olmadı daha ama yetenekleri az bir saat sonuçta. en iyi yanı pil süresi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat5555

kordon almak istiyorum alan var mı tavsiye satıcı, site vs.
    +1
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.