Şimdi Ara

Huawei Watch GT1 [ANA KONU] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
22
Favori
125.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar Whatsap,sms veya uygulama bildirimleri sadece simge olarak mı geliyor. Yoksa whatsapp,sms içerikleri de görüntülenebiliyor mu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kan_mahmut

Arkadaslar Whatsap,sms veya uygulama bildirimleri sadece simge olarak mı geliyor. Yoksa whatsapp,sms içerikleri de görüntülenebiliyor mu.
    gelen tüm bildirimlerin içeriği görüntülenebiliyor. en üstte de simgesi çıkıyor uygulamanın nereden geldiğinin anlaşılması için. sms,whatsap,face,instagram mailler. hepsi.
  • RouL R kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canerio

Saatine yeni yüzler eklemek isteyenler bu adimlari eksiksiz yerine getirmeniz gerekiyor.•••DİKKAATTT•••1.maddedeki ülkeyi ^^ÇİN^^seçiyoruz.••6.maddedeki ••BETA 301••olan saglik uygulamasi indirilecek.Sağlık uygulaması indirdikten sonra actiginizda ''güncelleme sakın yapmayın sakınnn!!!!

Telefonunuzdaki Huawei Sağlık uygulamasını kaldırın.

1. İlk önce aşağıdaki linkten Huawei Clouda üye oluyoruz fakat ülke olarak - ÇİN - kayıt oluyoruz.
    https://cloud.huawei.com/

2. Telefonu Huawei marka olanlar bu noktada yeni üyelikleriyle telefon içinden oturum açabilirler. Diğer marka telefonlar bu linkten Huawei App Gallery ugulamasını yüklüyoruz.
    https://huaweimobileservices.com/appgallery_9.0.0.303.apk

3. Uygulamayı açıp Huawei Mobile Services app'ı telefonumuza yüklüyoruz.

4. Huawei Mobile Services app'i açıp Huawei Cloud kullanıcı adı ve şifremiz ile giriş yapıyoruz.

5. Burası çokomelli Telefonu uçak moduna alıyoruz, Wifi'ye bağlanın bu noktada.

6.Huawei Health Beta 301https://drive.google.com/file/d/1-BFVFIgsxbPLt6BJXS_Pu-nu8ZIvYAO1/view indiriyouruz.

7. Eğer bir hata yapmadıysanız Sağlık uygulamasını açtığınızda bir kaç şeyi kabul etmenizi isteyecek ardından normalde görmediğiniz bir bölge seçme menüsü karşınıza çıkacak. Burada bölgeyi ÇİN olarak seçiyoruz.Güncelleme yapmıyoruz!!!

8. Sağlik uygulamasinda saat yüzleri bölümünde + işareti olacak sağ üst köşede ona basip indirdiğiniz saat yüzlerini ekleyin.

9.Telegram indirin playstorede var.Sonra Huawei watch dials diye grup var oraya giriş yapın bir cok saat yüzü ekleyebilirsiniz.

10.Önceden yüklediğiniz saat yüzleri varsa onları silin.Saat yüzleri telefon hafizamda istediğimi sağlık uygulamasini acip yüklüyorum.
    merhabalar. uçak moduna alıp health yüklüyorum. uygulama açılınca güncelleyin çıkıyor. geçemiyorum exit ya da update var... buayı nasıl geçeceğiz? teşekkürler.

• yok geçmiyor. güncelleyin ya da çıkın diye sayfa geliyor..!
  • ugacomtr U kullanıcısına yanıt
    merhaba,güncelleme gelmemesi için telefonun internet bağlantısını kesmeniz gerekiyor.Ondan sonra uygulamayı kullanabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilavery

merhaba,güncelleme gelmemesi için telefonun internet bağlantısını kesmeniz gerekiyor.Ondan sonra uygulamayı kullanabiliyorsunuz.
    merhabalar uçak moduna alıp wifi açıyorum. wifiyide mi açmayacağız? videoda ve anlatımda açık diye hatırlıyorum.
  • ugacomtr U kullanıcısına yanıt
    wifi nin kapalı olması gerekiyor. telefonla saatin eşleşmiş olması gerekli saat arayüzü yükleyeceğiniz zaman wifi ye gerek duymuyor.
  • Ben Uk ya da Çin hesabı yüklemeye çalıştım ama SMS onay aşamasını geçemedim.
    Var mıdır kolay bir yolu bunun?
  • congman kullanıcısına yanıt
    Ben SMS olayını kendi numaramı yazdım oldu..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba herkese,

Ben de Haziran ayından beri Watch GT Sport kullanıyorum. Tek eksik kalan kısmı Watch face yetersizliğiydi ama şu Çin ID'siyle giriş yapıp custom face yükleme olayını becerebildim, şu an çok daha iyi oldu. Eğer takılan yapamayan varsa yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇandıR

Merhaba herkese,

Ben de Haziran ayından beri Watch GT Sport kullanıyorum. Tek eksik kalan kısmı Watch face yetersizliğiydi ama şu Çin ID'siyle giriş yapıp custom face yükleme olayını becerebildim, şu an çok daha iyi oldu. Eğer takılan yapamayan varsa yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince.
    Merhaba

Hocam bana yardımcı olabilir misiniz ? Nasıl bir yol izlediniz ben yapamadım.
  • Herhangi bir şey yaptın mı, yoksa sıfırdan nasıl yapılacağını mı merak ediyorsun?

Şu videodakileri harfiyen uygulayın, takıldığınız yer olursa yardımcı olayım.
    https://www.youtube.com/watch?v=KGBld3qlXL4
  • Hayret, daha önceleri uçak modunda beta versiyonu kurup çin i seçerek saatime bağlanıp arayüzleri yükleyebiliyordum. Güncelleme aldığı için uygulamada saat arayüzü ekleme butonu kalkmıştı. Dün 3 4 kez tekrar silip beta ilk versiyonu kurdum ve hiçbirinde saat ekleme kısmında saatimi görmedi. Uygulamayı güncelleyinde sorun yok, saati ekleyebiliyorum. Bu sorunla karşılaşan oldu mu aranızda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 799 tl den alınırmı bu saat trcell satıyor

• ÇandıR kullanıcısına yanıt
    Daha önce denedim ama Çin hesabı kısmını halledememiştim. Bir de interneti kesmek gerekiyor sanırım onları filan hesaba katmadım. Tekrar bir android telefon bulunca deneyeceğim. Ben iPhone ile kullanıyorum çünkü.

• Merhaba arkadaşlar. telefonu samsung s5 cihazdan silip iphone cihaza eşleştirmek istiyorum ama samsungdan cihaz unutmuyor birtürlü...
    saati kendi üzerinden ilk alındığı haline döndürme ayarları yapabiliyor muyuz? Not: saatin kendi sıfırlamasından vs yaptım. uygulama içinden health tan sıfırlama yaptım gene de saat samsung marka telefondan kendini ayırmıyor
  • Uygulamaya güncelleme geldi ama en ufak bir değişiklik göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi congman -- 12 Kasım 2019; 10:32:31 >
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.