Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google fit ile senkronizasyon yapılırsa bir nevi yedekliyor. Her ne kadar tamamen yedek olmasa da şimdilik kısmi yedeklemeyi bununla yapmayı düşünüyorum. Mi marka tartıda yine aynı şekilde Google fitte yedekleniyor. Şimdilik böyle yapacağım ama cloud olayı mutlaka olması lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • keremalp kullanıcısına yanıt
    çin hesabında da , birleşik krallık hesabında da veriler cloud a yukleniyor huawei cloud da maalesef ülkemize henuz açık değil
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Evet belli açılarda daha çok belirgin . Ama saat ekranını renkli bir temaya geçirdiğinizde o bölgedeki renkler daha koyu geliyor belli açılarda! Yetkililerin sensör diye açıkladığı link varsa gönderir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • intiveydemila kullanıcısına yanıt
    Ben dikkatlice baktım bende öyle bir iz leke vs. Yok . İade hakkınız varsa iade edip yeni sipariş vermekte fayda var . İnsan ister istemez takılıyor o küçük detaylara

• uykusuzfil kullanıcısına yanıt
    Pil göstergesinin altındaki stres ölçer
    32 yazanda o günki yaktığın kalori

• Samsung note 10 plus kullaniyorum. Ne yaparsam yapayim bir turlu upload face sekmesine ulasamadim. Eksiksiz yaptim defalarca ama olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrbuji

Arkadaşlar samsung da yaptıgım bir yüzü gt2 içinde yaptım linkler aşağıda.

İngilizce https://drive.google.com/open?id=1IkYYGtxAwxf7_b_IOz8N2zVjcyNmY8DF

Turkçe https://drive.google.com/open?id=1975Xz5MZSbnMN4OSAlYjyi24FjSVvGE7
    Yükledim çok güzel olmuş elinize sağlık. Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

• Semih arkadaşın dediği yöntemi yaptım. Şu an 130'dan fazla saat arayüzü var. Giderek de artıyor. Fazlasıyla yeterli...

Bunlardan paralı olanları almayı becerebilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: uykusuzfil

Arkadaşlar merhaba en sağ alt tarafta 32 yazan ile sol alt taraftaki pil göstergesinin altındaki neyi gösteriyor ?

Sağda ki kalori, soldaki V02 maks.
    Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saint1 -- 8 Aralık 2019; 17:34:51 >

• semihsahin45 S kullanıcısına yanıt
    Bende Xiaominin tartısı var , bütün veriler Google fit 'e gönderiliyor ve oradan da takip sağlanabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Alafosra

Semih arkadaşın dediği yöntemi yaptım. Şu an 130'dan fazla saat arayüzü var. Giderek de artıyor. Fazlasıyla yeterli...

Bunlardan paralı olanları almayı becerebilen var mı?
    İçindekiler çince yazınca insanın hevesi kaçıyor.ingilizce olsa neyse.130 taneden 7 tane beğendim çince falan yazmayan.gerisi çöp.

tam hesaplayamadım ama 20 tane filan yükleyince ikaz geliyor daha fazla yukleyemezsin diye.birkaç tane silince ozaman yukleniyor.

• saint1 kullanıcısına yanıt
    Şöyle birşey buldum ;

VO2 MAKS. TAM OLARAK NEDİR?

VO2 maks., egzersiz sırasında vücudunun tükettiği en yüksek oksijen miktarıdır ve
    genel aerobik fitness durumunu değerlendirmede kullanılır. Genellikle spor bilimleri
    laboratuvarında, koşu bandında maksimum efor harcayarak koşarken test edilir.
  • Ya arkadaşlar.Foruma mobil sürumden giriyorum.2 gündür zar zor açilıyor konular.sizde de boylemi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncayt

Bende Xiaominin tartısı var , bütün veriler Google fit 'e gönderiliyor ve oradan da takip sağlanabiliyor
    Google fit kurdum ama saattedeki diğer verileri google fite atamıyorum. Benim istedeğim şey aynı health gibi tüm verileri anlık görmek. ayrıca aldığım bluetooth tartıyıda o progreme bağlamak.
  • Google fit saatin nasıl bağlandığını bilen var mı bir türlü yapamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

İçindekiler çince yazınca insanın hevesi kaçıyor.ingilizce olsa neyse.130 taneden 7 tane beğendim çince falan yazmayan.gerisi çöp.

tam hesaplayamadım ama 20 tane filan yükleyince ikaz geliyor daha fazla yukleyemezsin diye.birkaç tane silince ozaman yukleniyor.

Alıntıları Göster
    hocam saate 20 tanemi yüklediniz ben 1 tane yükleyince diğeri siliniyor. si 1. yöntemlemi 20 tane yüklediniz. costum face olayından bahsediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hako7445 -- 8 Aralık 2019; 19:18:11 >
  • Bende hem mi hem de Huawei Google fit'e bağlı ve uyumlu . Mi ile tartı , Huawei ile uyku ve adım ölçer verilerini alıyor

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncayt

Bende hem mi hem de Huawei Google fit'e bağlı ve uyumlu . Mi ile tartı , Huawei ile uyku ve adım ölçer verilerini alıyor

Ben google fite huawei saatimi bağlayamadım nasıl bağlıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihsahin45

Google fit saatin nasıl bağlandığını bilen var mı bir türlü yapamadım.
    Healthi açın, en sağ altta ben var, ayarlar, veri paylaşımı, Google fit seçip bağla.

• hako7445 H kullanıcısına yanıt
    Yok hayır hatlar karışmış.
    Custom olunca 1 tane yükluyor.şimdilik sistem böyle.

Ben digerini soyledim.çin hesabı ile watchface kısmı aktif olunca çin için olan mağaza açilıyor.130 deyince ben onu zannettim.

Upload watchface ile ben telegram daki ispanyolların yuklediklerini kullaniyorum.onlar çince degil yarı ingilizce yarı ispanyolca..

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.