Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Versiyonlari karistiracak kadar beta denedim. Hicbirinde upload secenegi gelmedi. Ben bendeki gt-965 ile alakali oldugunu düşünüyorum. Cinli kadranlar geldi en fazla o kadar, sizde farketmissinizdir cinli kadranlardan da cogu kotu, iclerinde guzel bir kactane var. Cinli forumlardan kadran yukleyenlere baktim cok guzel kadranlar vardi, o kadranlar icinde bize upload ozelligi vermedikleri surece kisitli kalacaktir. Yuz veya uzerinde kadran indirdim hazirda bekliyor denemek icin de yuklemedigim betayi hatirlamiyorum. En son dun aptoideden gelen guncellemeyden umitliydim onda da upload malesef yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erman_ya -- 7 Aralık 2019; 17:22:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erman_ya E kullanıcısına yanıt
    Face grubunda biri custom face nasil yaptığını videoya çekmiş hocam. Pc ye geçince bulursam atayim videoyu. Kendi si bastan face yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar samsung da yaptıgım bir yüzü gt2 içinde yaptım linkler aşağıda.

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

İngilizce https://drive.google.com/open?id=1IkYYGtxAwxf7_b_IOz8N2zVjcyNmY8DF

Turkçe https://drive.google.com/open?id=1975Xz5MZSbnMN4OSAlYjyi24FjSVvGE7

• CanKartaL84 kullanıcısına yanıt
    Bence sorun hem saat hem uygulama yazılımı hem de saat arayüzlerinden kaynaklanıyor.

Apple ve Samsung bilmeden dava açıyor, Huawei de bilerek bazı istekleri karşılamıyor olamaz.

Kaldı ki, aşağıda bir arkadaş Samsung saat için yaptığı arayüzü Huawei için de yapmış ve paylaşmış. Bu arayüzleri yapılış yöntemleri ve formatları benziyor ise birileri Samsung saat arayüzlerini Huawei için de uyarlayabilir diye düşünüyorum.

Sorun da tam burada bence. Huawei bu şekilde yine hırsızlık damgası yiyerek patent ihlali söylemlerine yol açmış olmaktan çekiniyor olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: jrbuji

Arkadaşlar samsung da yaptıgım bir yüzü gt2 içinde yaptım linkler aşağıda.

İngilizce https://drive.google.com/open?id=1IkYYGtxAwxf7_b_IOz8N2zVjcyNmY8DF

Turkçe https://drive.google.com/open?id=1975Xz5MZSbnMN4OSAlYjyi24FjSVvGE7
    Ellerine emeğine sağlık. Acaba nasıl yaptığını anlatırmısın. Ben 2 tane program buldum biri ingilizce diğeri çince ama bir türlü yapamadım.

• jrbuji J kullanıcısına yanıt
    Hocam Yazıları Türkçe yapamıyormusunuz

• barisg B kullanıcısına yanıt
    Bence cuk oturuyor huaweinin neden böyle yaptığı

• Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

Kapalı alan/fitness calismasinda sporcu izlemesi tatmin edici. Nabız orjinale cok yakın/doğru. ( kendim manuel de takip ettim nabız i. Saatle tutuyor. Sadece saat cok oynarsa nabiz düşüyor gosteriyor)

Elastik bir kayış la harika sonuçlar verecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

Kapalı alan/fitness calismasinda sporcu izlemesi tatmin edici. Nabız orjinale cok yakın/doğru. ( kendim manuel de takip ettim nabız i. Saatle tutuyor. Sadece saat cok oynarsa nabiz düşüyor gosteriyor)

Elastik bir kayış la harika sonuçlar verecektir.
    Bu hangi program huawei watch gt 2 başka programlarla kullanabiliyormuyuz

• semihsahin45 S kullanıcısına yanıt
    Bu saatin içindeki egzersiz modlarindan birisi.

Ayrıntıları health uygulamasına yolluyor tipki uyku modu gibi. Sadece saatten antrenmanı başlatıp bitiriyorsunuz.

• quote:

Bu saatin içindeki egzersiz modlarindan birisi.

Ayrıntıları health uygulamasına yolluyor tipki uyku modu gibi. Sadece saatten antrenmanı başlatıp bitiriyorsunuz.
    Aslında benim merak ettiğim android de bu saatle eşletirme yapıp nabız uyku ve diğer tüm özelliklerini kullanacağım bir program lazım. Bunun sebebi ise ben xiaomi tartısını almayı düşünüyorum ama huawei health eşleştirme yapılmıyor sanırım. Huaweinin tartısı var ama onda da yağ ölçer özelliği yok.
  • quote:

telefon kamerasında bir ayar olabilir belki. başka cihazların erişi vs varsa
    Samsung watch active2 ye camera one diye bir uygulama yukledim.bu uygulama ile active2 den uzaktan kumandayla foto çektim.demekki telefonda bir kısıtlama yok.problem saatte olabilir.

Problem derken bu saatte parti parti uretimler arasında bir gariplik var.pazı saatlere custom watcface yüklenirken bazılarına yüklenmiyor.bazıları foto çekiyor bazıları çekmiyor.bazi ekranlarda leke var bazılarında yok.

• semihsahin45 S kullanıcısına yanıt
    Hocam yağ ölçümü konusunda epey arastirmistik zamanında. Tanita marka dışında ölçümler malesef fiyasko. Xiami veya baska markadan eminseniz tam model verin ben de inceleyeyim.

Tanitayi salona almaya kalktim ama 5000 euro civarinda fiyati var. Ev tipi denebilecek modeller de 2000 euro civarındaydı. Bu yuzden kaliper kullaniyoruz. En iyi ve gerçekçi yağ olcme islemi icin

1_ hastane

2_tanita ( zararsiz elektrik ayaklardan verilir ve ellerden geri gelme süresine göre tüm vucut analiz edilir)

3_su tanki ( havuza yatiyorsunuz)

4_ kaliper ( kumpas gibi. Belli bölgelerden ölçü alınır ve formüle edilerek yağ orani bulunur)

Ben tanitayi kullandim epey süre. Yağ orani ölçümü zamanı kafein alirsaniz ölçüm sapitiyor. Eczaci bir arkadaşıma esantiyon gelmisti. Sonra aldilar cihazi ondan.

Kalipere döndük. Epey zahmetli ama en azindan doğru.

Dediğim gibi xiomi veya herhangibir tartidan eminseniz model verdiğiniz taktirde nette incelerim. Youtubede bir çok sporcu incelemiştir. Az çok anlaşılır ne olduğu.

• ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Xiaomi mi 2 düşünüyorum ama huawei health baglantı yapılamiyor

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Hocam benim tel huawei belki ondan rahat oluyordur. Saatlerle değilde telefonlarla alakali olduğunu düşünüyorum. Leke konusunda onun sensör olduğunu düşünüyorum. Her saatte var bence.

Ben sarj konusunda biraz korkmustum ama bi arkadasimizin dedigi gibi faceler bile sarja etki ediyor sanirim. Dün %11 eriyen sarj, saati bugun sporda deli gibi kullanmama ragmen günü sadece %8 harcayarak kapatti.

• erman_ya E kullanıcısına yanıt
    1. Sayfa da ki ilk yöntem ile gelmiyor mu hocam saat yüzü yükleme, 2. Yöntemi yaptım kısa diye çin storeu çıktı ordan 20-30 model var ama manuel yükleme yok.

• ottoman984 kullanıcısına yanıt
    O zaman huawei ler cekip digerleri cekmiyor olabilir.
    Samsung saatle samsung dan çekmek gibi.

Bu arada saat arayüzleri gerçekten de sarj konusunda çok etkililer.tüm akıllı saatler için geçerli bir durum.kimisi sarjı resmen sömürüyor.

Benzer şikayetler miban4,honorband5,samsung galaxy watch saatlerde daha once dile getirilmişti.

• hako7445 H kullanıcısına yanıt
    Turkçe yazan linktekini indirirseniz onda turkçe ztn.

• Beyler saate resim atma için arayüz modlarında galeri var. Onu seçin. Sonra isteğiniz resimleri seçin.

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.