Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FALCREB

Yüklemeyi başardım ama sadece 1 tane yükleyebiliyorum. 2.yi yükleyebilmek için yeniden disable huawei themes services e tıklamam gerekiyor. Böyle yapıncada telefona sadece 1 tane yükleyebilmiş oluyorum.. Bu şekilde mi olacak ? Birde konum ve mobil veri açtıktan sonra bir daha yükleme yapamayacak mıyım ?

Alıntıları Göster
    Bana gına geldi. Orj healt yükledim. Tema gelince yükleme yaparım artık. Diğer türlü sağlık bilgilerim düzenli takip edemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomacco

Arkadaşlar yazılan talimatları yaptım ama arayüz yükleyemedim. Daha önce kayıtlı olan mail adresimi yazdığım için mi oldu? Yoksa kayıt yaparken cep telefonuma kısa mesaj gelmediği için mesaj almak için kısa süreliğine uçak modunu kapattım bu yüzden mi kuramadım?
    evet daha önce yazdığın mail adresini kullandıgın için herseyi sıfırdan basla yeni mail adresi ile. ucak modunda cıkman sorun değil mesajı aldıktan sonra tekrar ucak moduna döenersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: osahin

iPhone'da işe yarıyor mu bu?

Alıntıları Göster
    ne yazıkki o konuda bilgi sahibi değilim iphone telefonum yok denemeyedim istersen bi denemeye çalış
  • quote:

Orijinalden alıntı: FALCREB

Yüklemeyi başardım ama sadece 1 tane yükleyebiliyorum. 2.yi yükleyebilmek için yeniden disable huawei themes services e tıklamam gerekiyor. Böyle yapıncada telefona sadece 1 tane yükleyebilmiş oluyorum.. Bu şekilde mi olacak ? Birde konum ve mobil veri açtıktan sonra bir daha yükleme yapamayacak mıyım ?

Alıntıları Göster
    Ne yazık ki custom faces de bir tane yükleniyor. ama benim diğer bir makalemde anlattığım gibi yaparsan çin hesabında onlarca saat arayüzü çıkıyor. onda nerdeyse 20 adat falan yüklüyorsun. evet mobil veriyi ve konumu açtınmı seni türkiyede olarak algıladığı için bir anda çin hesabın geçici olarak duruyor ondan dolayı

• quote:

Orijinalden alıntı: lamarque

aldığıma pişman oldum. 200 liralık bileklikle farkı saat görünümünde olması. saat kadranı yüklemek için resmen 40 takla atmak lazım. mevcut kadranların hiçbiri beni mutlu etmedi 52 maddelik görev listesini yerine getirirsem belki özelleştirilmiş kadran kullanabilirim. çin versiyonu healt uygulamasını kurup bir kaç seçenek daha ekleniyor ama ben çince uygulama istemiyorum. dün tüm gün evden çıkmayıp 5,2km yol yapmışım yahu hadi pedometre çalıştı adım attığını gösterdi hiç mi gpsden kontrol edilmiyor bu adam aynı evin içinde 5km nasıl gitti denmiyor. keşke iade edilebilse kurtulsam. ikinci eli para etmez bunun. zaten reklamlarla şişirilmesi kalitesizliğini ortaya koyuyor. 200 yerine 1500 ver ama saat kadranı bile yükleyeme. Neymiş efendim 15 gün şarjı gidiyormuş. yahu saatte hiç bir şey yok ki nasıl şarjı harcayabilir zaten. bu iyi bir şey değil ki. hiç boşuna satın aldığım için malımı övme salaklığı yapamam. düm düz boş bir saat. keşke bileklik alsaydım.

Mağazalarda bulunamıyor olması tamamen pazarlama stratejisi huawei bu çöpü tüm ülkeye kitlemeye kararlı. bunu okuyorsanız sakın almayın.
    @Lamarque

Seni ciddiye alan olmaz umarım birader. Bi ürün alırken 2 dakka araştırmazsan hayatın böyle sürer gider senin belli. Neyi yapıyor neyi yapmıyor neden bu tercih edilmeli veya neden diğerleri tercih edilmeli gibi.. Arayüz kullanan herkesin şikayet konusu ama onun bile bu durumda olduğu belli bişeydi sen alırken. Aldığımdan beri iletilerde bir problem yuşamadım ben. Çok yoğun whatsapp kullanırım mesela. Huawei hiçbirimizin babasının malı değil ama bundan sonra böyle direk sallamadan gözünün önüne bak.. Direk engelliyorum seni. Hiç sevmediğim insan modelisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kheldar -- 1 Aralık 2019; 19:8:46 >

• yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. mavibahçeden huawei nin kendi satış noktasından aldım. black friday ın son anına yetiştim. istediğim huawei telefonu alabildim. 150 tl hediye çeki kullandım. saat 1350 ye gelmiş oldu.

Şimdi güncellemeleri yapıyorum. Telefon da p30 lite. Yanına da huawei blutut kulaklık hediye ettiler. piyasası 500-600 tl. epey iyi oldu bana da.
  • Beyler şu ürünü aldım. Adam indirim yaptı. 4€ anlaştık.

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07L9LSHKW/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A2U4R6SXI26IVB&psc=1

Şimdi de şu kordonları sipariş verdim. Bakalım nasıl olacak amazon primde 1 gün sonra elimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestercan -- 1 Aralık 2019; 20:35:13 >

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    hocam iphone uygulamasında birkaç eksik var. müzikleri değiştirme/yükleme, stres ölçümü, tema/arayüz yükleme gibi. ama bunlar ilerde güncellemeyle düzelecek deniyor. tema yüklemek için android telefondan burada anlatılanları yaparsanız yükleyebilirsiniz. daha sonra tekrar iphone a geçersiniz. müzik eklemek içinde aynı şekilde yapabilirsiniz. bu eksiklikler ios uygulamasının güncellenmesiyle düzeltilebilecek şeyler. ben iphone la kullanıyorum. şuan gayet memnunum. tema falan yükledim eski bi androidle. stres ölçümü olsa güzel olurdu ama gelecek inşallah. mesaj , bildirim gösterimi güzel.
  • alışmıştım wear os ta. huwei os ta 2 eksiklik hissettim hemen.

1_ whatsappta kısaca sözlü cevap verememem. Bunu zaten biliyordum alışacağız böyle.

2_ navigasyon. belki de ben bulamadım. araç kullanırken kolda efsane rahatlık oluyordu zira telefona 40 takla attırıyoruz tutacaklarla.

onun dışında saat beklediğim gibi. şarjı 1 hafta falan götürse beni yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman984 -- 1 Aralık 2019; 21:33:17 >
  • kobejames K kullanıcısına yanıt
    Ya bende çok beğeniyorum almak istiyorum ama işte o beklenen güncelleme hiç gelmezse gelsede tamamını kapsamazsadayım.

Yoksa çok beğendim saati tek kafamı kurcalayan konu bu şuan da. Telefondan memnun olmasam onuda huawei ye çeviririm ama memnunum 8 plus kullanıyorum.

• ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Navigasyon olayı varmı bende merak ettim ?

• Birde güncelleme gelmiş yükleyen yokmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghaneli -- 1 Aralık 2019; 22:16:34 >
  • Kheldar kullanıcısına yanıt
    1500 liralık kazık hepimize girmiş ama demek ki senin hoşuna gitmiş. evet araştırmadım o sıralar yeni çıkmıştı ve düşündüm ki saat kadranı değiştirmek ne kadar zor olabilir mutlaka değiştiriliyor olmalı. bunun zor bir şey olmaması gerek bu saati üretenlerde o kadar salak değildir dedim. ama tam tahmin etmediğim gibi çıktı. bir saat kadranı değiştirmek 50 küsür maddelik listeyi tamamlamakla oluyor ve bu mal 1500 lira.
  • Ghaneli G kullanıcısına yanıt
    valla ben bugün aldım ve güncelledim. daha evvel gelmiştir sandım ne gibi fark var acaba
  • Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    ben geleceğini düşünüyorum ama bir arkadaş önceki versyon içinde gelecekti ama gelmedi yazmış. ikisine birden gelebilir. bu kadar çok satan bir saati yarı yolda bırakmazlar diye düşünüyorum. ama belli de olmaz kesin bir şey söylemek zor.
  • lamarque kullanıcısına yanıt
    hocam keşke almadan evvel deneseydin veya izleseydin. eksikleri sonradan çıkmadıki. Face için 40 takla atmak lazım malesef. Ben şimdilik mevcut arayüzlerle gideceğim. Klasik versiyonu yeterli. Hatta ilk watchtaki romanian face olsaymış daha iyiymiş.

Sizin istediğin tarz saat sanırım garmin olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

hocam keşke almadan evvel deneseydin veya izleseydin. eksikleri sonradan çıkmadıki. Face için 40 takla atmak lazım malesef. Ben şimdilik mevcut arayüzlerle gideceğim. Klasik versiyonu yeterli. Hatta ilk watchtaki romanian face olsaymış daha iyiymiş.

Sizin istediğin tarz saat sanırım garmin olabilir.
    vallahi hiç bir beklentim yok saatten hepsinin farkındaydım. yok whatsapp a cevap verilemiyormuş yok spotify ofline çalmıyormuş bunlar benim için çok mühim değil. ben şuna kıl oldum bu sıçtığım şeyi çinlilere helalde bize niye haram ben niye uygulamamı çince yapmak zorundayım bir saat kadranı için.
  • lamarque kullanıcısına yanıt
    aynen onda bende ayar oldum. ileride açacaklardır diye düşünüyorum bu özellikleri. yoksa başetmeleri çokzor olacak. 1 mio + satılan saat. insanlar ülkelerindeki huaweiye çemkirecek. illaki çin baskıyı hissedecektir. bu yanlıştan döneceklerdir.
  • Ghaneli G kullanıcısına yanıt
    fan sayfası galiba orası. gelen güncelleme yok bende henüz.
  • ilk sayfadaki ikinci yöntem gayet basit yaptım oldu ama merak ettiğim bu yöntemle yapınca internetten bulduğumuz costum faceleri yükleyemiyormuyuz?

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.