Şimdi Ara

Huawei Vision EN STABİL JELLY BEAN 4.1.1 CUSTOM ROM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
414
Cevap
10
Favori
49.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • recovery bölümüne kadar geldim fakat browser tuşu reset i veya instal sd kartı okeylemiyor. böyle bu sorun yaşıyan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amonra33 -- 23 Ağustos 2013; 16:50:48 >
  • amonra33 A kullanıcısına yanıt
    yazıda anlattım recovery moduna girince ses acma tusuyla asagıdan yukarı gidecek sekilde menüyü tur attırman gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: tecnikadamoguz01

yazıda anlattım recovery moduna girince ses acma tusuyla asagıdan yukarı gidecek sekilde menüyü tur attırman gerek

dediğiniz gibi hocam ses tuşlarıda çalışıyor kapasitif tuşlarda fakat arama tuşu sayfa yenileme görevi yapıyor gibi çalışıyor.
    http://www.youtube.com/watch?v=DwsLxch3St8&feature=youtu.be

Bu videoda gösterdigim gibi olucak
  • cwm modda hata yaptığım yeri anladım 2 TUR ses açma tuşu ilem tüm menüyü dolaşınca kapasitif tuşlar açılıyor zaten uyarıda veriyor açıldığında.

sağlıklı bir şekilde yüklendi fakat telefonu açıp kapayınca telefon özelliği hata veriyor şepeke çalışmıyor. fabrika ayarlarına dönünce düzeliyor fakat tekrar açıp kapayınca aynı hatayı verip şepeke telefon modu gidiyor. mecburen eskiye dönmek zorunda kaldım.

bu şekilde sorun ile karşılaşan için ise eski roma dönmek için cwm moda geçip SUT L3 programını o şekilde çalıştırın diğer türlü( proğram telefonu görmüyor.
    Dedigin sorunla ben karşılasmadım yanlız birde telefonda hata ayıklama modunu acarsan görür sadece ıcs romda
  • indirme linklerini rom yapımcısı silmiş galiba.. :)
  • s_s64 kullanıcısına yanıt
    linkler saglam hocam
  • tıkladım silinmiş yada bozuk diye uyarı cıktı :)
    yandex ile alakalıymıs sıkıntı:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_s64 -- 24 Ağustos 2013; 16:59:51 >
  • bende sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • romda ufak tefek sorunlar var anca o sorunlara katlanılıp bence ics kullanmaya deger kesinlikle...

akbank direkt uygulaması diger kullandıgım cihazlarda ics.de jb falan calısıyordu ancak cihazınızla uyumlu degildir diyor bu sııntı oldu biraz:)

2.3.7de de kullanıyordum ama indiremiyorum marketten bakalım bi ayar vericem ona biara

kapasitif tusarın titreşimi çalışmıyor ancak regeditten açılabilir basit bişey...

ics. ve cihazın kapasitesine göre cihaz biraz kasılıyor

şebeke cekimi kamera cekimi müzik kalitesi falan baya iyileşmiş ancak wifi sorunlu çekim gücü çok zayof ve yakındayken bile kopma olabiliyor bunuda bi fix ile yada regeditten ugrasarak belki düzeltiriz kafamı toplayınca bakarm biara bunlara
  • Dostum Huawei Vision STABİL ICS 4.0.4 ROM
    da kameralar, wifi ve diğerleri çalışıyormu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihaz adi Htc ve Huawei kirmasi olarak yapilmis root exprorer yardimiyla sistemden build.prob a gir ordaki htc yazilarini sil model adi olarak Huawei vision ve c8850 olarak ayarla hepsi bu akbank uygulamasi calisacaktir

• Gayet başarılı bir rom ancak ön kamera sorunlu bende.
  • 4.0.4'te umduğumdan fazlasını buldum
  • demeter07 kullanıcısına yanıt
    Sevindim hocam
    Aslında CM10 & 9 da var 10da kamerada azda olsa sorun var 9da ise camera hiç çalışmıyor mıuı v4 v5 dede öyle kamera sorunlu
  • tecnikadamoguz01 T kullanıcısına yanıt
    Hocam bende modeli Desire HD olarak görüyor ve uygulamalarda Desire HD olarak görüyor dpi da ona göre tabi
  • demeter07 kullanıcısına yanıt
    cihaz adi Htc ve Huawei kirmasi olarak yapilmis root exprorer yardimiyla sistemden build.prob a gir ordaki htc yazilarini sil model adi olarak Huawei vision ve c8850 olarak ayarla hepsi bu
  • tecnikadamoguz01 T kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba çok güzel bir çalışma olmuş emegine saglık hoam benim sorunum galiba driver le alakalı telefonu SUT L3 görmüyor bir kaçtane usb kabloyla denedim ama nafile bir kaçtane de driver indirdim ama yinede görmedi önereeginiz başka bir şey varmı win7 pro. kulanıyorum usb hata ayıklama uyanık kalfilanda işaretli ama olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usta0037 -- 27 Ağustos 2013; 0:21:56 >
  • ilk bas tesekkur ederim soruna gelecek olursak byuk ihtimal windowsdandir ama bide telefonu kapayip ses kisma ve power tusuna ayni anda basip huawei yazisi gelince basmayi birak ve dowlond moduna girmesini bekle android amblemi gelick yani sonra sonra telefonu tekrardan takip dene olmazsa pc sistemini degistirbi istersen

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.