Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.091
Cevap
66
Favori
385.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler Hocam. Teknoseyir'in kamera incelemeleri çok sağlıklı ve objektif oluyor. Şahsen ben beğeniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

ote]Orijinalden alıntı: onti

Teşekkürler Hocam. Teknoseyir'in kamera incelemeleri çok sağlıklı ve objektif oluyor. Şahsen ben beğeniyorum.

hocam bu telefonu kredi kartsız taksıtle alma şanşım yokmu acaba her hangı bır magazadan

elımde 400 lıra nakıt var
  • Hocam sanırım senetle falan evkur tarzı şirketlerden alabilirsiniz. O zaman da fiyat uçuyor maalesef.

• quote:

Hocam sanırım senetle falan evkur tarzı şirketlerden alabilirsiniz. O zaman da fiyat uçuyor maalesef.

aynen hocam senetle ucuyor malesef zaten ordan almam zaten ama gidim bır konısıyırm eger 5 6 taksıktle alabılırsem 1700 lıralık telefon 1800 lıra felan olursa alırım bu arada telefon ne kadar hocam tam olarak magazalarda kaca satıyorlar
  • İthalatçı garantilileri 1700–1800, Türkiye Huawei garantisinde olanlar ise 2400 civarı.

• quote:

İthalatçı garantilileri 1700–1800, Türkiye Huawei garantisinde olanlar ise 2400 civarı.

2400 lıramı hocam cok pahalı degılmı ya
  • Hocam pahalı olmasına pahalı ama muadillerine göre uygun. S7 2800, htc 10 3000, g5 2600. Tabi bunlar disbiritör garantili cihazlar. İsterseniz paralel ithalat olanlarda hepsinde fiyat aşağı iner.

• hızlı şarj olarak belirtmiyor ama hızlı şarj oluyor kendi şarj aleti ile. ya da qualcomm onaylı hızlı şarj cihazı da kullanabilirsiniz

• İphone 6s kamerası neden daha iyi çekiyor?

• Huawei camerasi apk olarak varmi arkadaslar?

• Hocam şöyle bir göz gezdirdim xda'ya göremedim. Akşam şöyle detaylı bakarım. P9 un kamera apk sını mı istiyorsunuz?

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Evet kardesim uygulamasi oldukca iyi cok begendim.

• Tamam bulursam sizi haberdar ederim.

• Hocam baktım maalesef yok apk sı.
  • ferhatugur kullanıcısına yanıt
    Hocam benim şarj aletim mi bozuk. 1.5 saatte % 20 den %63 e getirdi. Evde olan samsung'un ya da g5 in hızlı şarj aletiyle deneyeceğim bir daha ki dolduruşumda.
  • Telefon çok şık. Benim için kamera öncelikli şu an. İncelemelere bakıyorum. Foto çekimi güzel. Ama video çekimi iyi değil. Üstelik düşük ışıkta s7 den çok geride. Fiyatını da düşünürsk . Çok cazib bir telefon değil bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rainbow22 kullanıcısına yanıt
    Düşük ışıkta s7 nin üstüne yoktur. Fakat s7 de de düşük ışıkta detay kaybı çok. Video konusunda ois ten dolayı çok eleştiri alıyor.
  • oislere falan çok takılmayın derim. gayet iyi video çekiyor. bu sitede de çekilen muhteşem fotoğraflara bakabilirsiniz. prof makina çekti desem inanırsınız.

https://www.flickr.com/groups/huawei-p9/pool/
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyalansoyliyim

oislere falan çok takılmayın derim. gayet iyi video çekiyor. bu sitede de çekilen muhteşem fotoğraflara bakabilirsiniz. prof makina çekti desem inanırsınız.

güzel resımler hocam kamera programı felan var telefonun ıcınde
  • quote:

Orijinalden alıntı: aatifchauche

quote:

Orijinalden alıntı: neyalansoyliyim

oislere falan çok takılmayın derim. gayet iyi video çekiyor. bu sitede de çekilen muhteşem fotoğraflara bakabilirsiniz. prof makina çekti desem inanırsınız.

güzel resımler hocam kamera programı felan var telefonun ıcınde

bildiğim kadarıyla ekstra bişi yok kamera uygulamasıyla çekilen resimler

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.