Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.496
Cevap
37
Favori
209.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bildirim çubuğundaki kısayollar kısmında pencereyi aşşağıya çektiğinizde düzenle yazıyor orada mevcut
  • 2 aylık beyaz renk,
    22 ay GENPA distribütör garantili,
    3 GB ram - 16 GB modeli satılıktır arkadaşlar.
    Üzerinde toz yok, kırılmaz cam taktım harici.
    950 liraya İstanbul'da elden teslim.
    İstanbul dışı havale sonrası kargo.
  • Kırılmaz cam tavsiyesi olan var mı acaba
  • ben normal p9 kullanıcısıyım ve büyük bir memnuniyetle kullandığımdan anneme de kırpılmış versiyonu p9 lite alıcam bu telefonun işlemcisini kırın 935 sanıyordum tereddütüm vardı 950'miş. bence fiyatına göre çok iyi bir telefon
  • Arkadaşlar merhaba, uzun araştırma ve takip sonrası bu ürüne geçmiş bulunmaktayım. Zamanla detaylı fikrimi belirticem, şimdilik tasarımını çok beğendiğimi ve beklediğimden şık olduğunu söyleyebilirim. Siyah rengini almadan önce Gold rengi ile arada kararsız kaldım ama Siyah rengini seçtim. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzhnakcy90

ben normal p9 kullanıcısıyım ve büyük bir memnuniyetle kullandığımdan anneme de kırpılmış versiyonu p9 lite alıcam bu telefonun işlemcisini kırın 935 sanıyordum tereddütüm vardı 950'miş. bence fiyatına göre çok iyi bir telefon

Cihazda kırın 650 var ve bu işlemci 14 nanometre olduğundan enerji konusunda daha iyi ve grafik birimi olarak da iyidir yani Kırın 930 ve 935 den daha iyi

Kırın 950= P9
    Kırın 650= P9 Lite ve Gt3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teşekkürler hocam iyice karıştırmışım ben
    p9'da kirin 955

• Olur böyle şeyler :)

• Beyler sanki daha önce bi arkadaşta Nougat teması görmüştüm. P9 Lite için Nougat temasını nerde bulabilirim, tema magazasina baktim ama bulamadim.?
  • Bugün ben de P9 Lite'ıma kavuşarak aranıza katıldım. Herkese selam.
  • Hayırlı olsun hocam, hoşgeldiniz..

• Kiz arkadaşım icin almayi dusundugum bir model, onun icin her sey yeterli olur ozellik bakimindan ama tek soru isareti batarya.

Sarj omru genel olarak (sosyal medya, internet, kamera) acisinda bir gunun cikartiyordur sanirim rahat ama bataryanin tam dolmasi gerçekten 2-3 saati mi buluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 19 Aralık 2016; 2:10:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Koz arkadaşım icin almayi dusundugum bir model, onun icin her sey yeterli olur ozellik bakiminda ama tek soru isareti batarya.

Sarj omru genel olarak (sosyal medya, internet, kamera) acisinda bir gunun cikartiyordur sanirim rahat ama bataryanin tam dolmasi gerçekten 2-3 saati mi buluyor?

Evet hocam 2-3 saatte yuzde yuz dolar ama yarim saat şarz edip aceleyle disari ciksaniz bile fazla telefonu kullanmadan rahat 1 gün idare edersiniz

• Bende Almanyadan aldırmayı düşünüyorum.Ocak ayında Almanyaya gideceğim.Aiele eşrafı orada, kampanya bulurlarsa alacaklar.
    Şu an 240 Euroya alınabiliyor, kampanya ile 200 Euroya almayı hedefliyorum.
    Kayıt ile 900 TLye mal etmeyi hedefliyorum.
  • Kullanıcı arkadaşlar ekranın camı sizce Nasıl gorilla glass yok
    Dokunma hissiyatı kalitesi olarak...
    Düşüncelerinizi rica ediyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben dokunmatikte sıkıntı yaşamadım. Xperia Z1 kullanıyordum onunla aynı gibi.
  • realgs kullanıcısına yanıt
    Ordan 900₺ tlye alacağına buradan delta garanti 3gb versiyonu al daha iyi

• Ekranın cam kalitesini merak ediyorum gorillaglas yok

• kardeş bende b130 yüklü firware internetten araştırdım b151 çıkmış size geldimi yada türkiyeye ne zaman gelir
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.