Şimdi Ara

Huawei P9 Lite (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
4
Favori
35.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nougattır o , nugat olsa duramazsın
  • Arkadaşlar ben telefondan memnunum. Ancak ekran koruyucu bulamadım. Genel bir memnuniyetsizlik var ekran koruyucularında.

Siz ne kullanıyorsunuz? Ne önerirsiniz?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madjer -- 8 Nisan 2017; 15:35:6 >
  • Arkadaşlar merhaba. P9 Lite 2017 kullanıyorum. Ayarlarda uyku modu pasif görünüyor 30 saniye diyor. Bunu nasıl aktif hale getirip değiştirebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 5s den buna geçeceğim kulaklık sesi nasıl sennheiser cx 300 kulaklığım var kulaklık çıkışı tatminkar mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • healthypatient H kullanıcısına yanıt
    merhaba g8 den memnun musunuz? kamera, hız nasıl?
  • wareternal W kullanıcısına yanıt
    Merhaba. G8'i uzun zaman önce kardeşime verdim, o kullanıyor. Kendim başka bir telefon aldım. Kullandığım süre boyunca pek sıkıntı yaşamamıştım. Ama bazen Snapdragon 615'den olsa gerek arayüzde gezinirken hafiften yavaşlama olabiliyordu ve klavyede yazı yazarken nadir de olsa kasabiliyordu. Kamerası da segmentine göre normaldi. Kamerasında OIS olması bir avantaj. Mesela şu an kullandığım Mi Max'ın kamerasından daha iyiydi. Ama bana soracak olursanız bu saatten sonra alıyorsanız, G8 ile P9 Lite arasında kaldıysanız ben tercihimi bu sene çıkıp G8'e göre daha güncel bir model olan P9 Lite 2017'den yana kullanırdım.

• healthypatient H kullanıcısına yanıt
    honor 7 ye karar verdim. sizce iyi midir?

• wareternal W kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen G8'den daha akıcı çalışır. Ön ve arka kamera olarak da daha ileride. Ama video konusunda G8'de OIS olduğu için G8 daha ileride olabilir. Pil bakımından G8 daha öndedir. Onun haricinde ekran boyutları farklı. Biraz daha ekran boyutu küçük bir model istiyorsanız Honor 7 daha doğru bir seçim olabilir. Dahili depolaması G8'in 32GB, Honor 7'nin 16 GB. Daha ayrıntılı bilgiler almak istiyorsanız Honor 7'nin ana konusuna yazarsanız oradaki arkadaşlar net bilgi verirler. Ben daha önce okuduğum kullanıcı yorumlarına göre karşılaştırma yaptım. Daha önce Honor 7 kullanmadım. Ama ben olsam yukarıda da dediğim gibi güncel modelleri tercih ederdim.

• Arkadaşlar wifi gücü çok az çekiyor bayt kilobayt 80 90 larda neden az bu kadar yardım edermisiniz sadece evde değil okulda da boyle

• P9 lite 2017 wifi direct harici bir sorunla karşılaşmadım. İster TV olsun ister telefon olsun wifi direct bağlanıyor ama dosya transferi yapmıyor . Göndermede başarısız almada başarısız . Çözümü olan varmı veya bir fikri

• p9 lite ile p9 lite 2017 arasında kararsız kaldım. ne fikir verirsiniz? bir de 16 gb olması kafamı karıştırıyor, uzun vadede çok sorun olur mu?
  • Bende max 1100TL fiyat için telefon araştırmasına başladım ve ilk ilgimi çeken P9 lite 2017 oldu. 8 çekirdek ve çalışma hızları oldukça iyi. Hafıza arttırılabilir olduğu için 16gb yeterli. Annem ve babam için alacağım zaten. Yılda 50 tane fotoğraf çekerler o kadar. 3gb ram olması artı.

1100-1200 TL bandında sizce en iyi tercih ne olur?

Marka takıntım yok. Vestel , casper, huawei vs.. özellikleri bakımından en iyisini seçmeye çalışıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.
  • turuncu6 T kullanıcısına yanıt
    kullanım tarzınıza göre değişir. Müzik,video ve resimleri hafıza kartında tutarsanız, oyun oynamazsınız bu kapasite yeterli gelecektir. Ama 32lik cihazlara bakmaknız yararınıza olur. BU fiyat segmentinde htc 10 desire lifestyle 32 hafızasıyla öne çıkan bir model. Ama işlemcisi düşük. Oyun oynatmaz, cihaza biraz yüklenirseniz kasma ve donma yaşayabilirsiniz.

Sonuç olarak fiyatı ve sunduklarıyla huawei p9 lite, tercih edilebilecek bir cihaz olacaktır.

Yaz sonu gibi p10 lite gelecek. Onda 32lik hafıza olacak ve type c konnektoru bulunacak.

Bunun dışında bütçede biraz yukarı çıkabilirseniz motorola z play var. 32lik hafızası, type c konnektörü ve modları ve pili ile öne çıkan bir model.

sony xa1 olabilir. onunda 32lik hafızası var ve type c girişe sahip. BU model kullanıcıları, cihazda kronik soruna henüz rastlamadıklarından bahsediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

kullanım tarzınıza göre değişir. Müzik,video ve resimleri hafıza kartında tutarsanız, oyun oynamazsınız bu kapasite yeterli gelecektir. Ama 32lik cihazlara bakmaknız yararınıza olur. BU fiyat segmentinde htc 10 desire lifestyle 32 hafızasıyla öne çıkan bir model. Ama işlemcisi düşük. Oyun oynatmaz, cihaza biraz yüklenirseniz kasma ve donma yaşayabilirsiniz.

Sonuç olarak fiyatı ve sunduklarıyla huawei p9 lite, tercih edilebilecek bir cihaz olacaktır.

Yaz sonu gibi p10 lite gelecek. Onda 32lik hafıza olacak ve type c konnektoru bulunacak.

Bunun dışında bütçede biraz yukarı çıkabilirseniz motorola z play var. 32lik hafızası, type c konnektörü ve modları ve pili ile öne çıkan bir model.

sony xa1 olabilir. onunda 32lik hafızası var ve type c girişe sahip. BU model kullanıcıları, cihazda kronik soruna henüz rastlamadıklarından bahsediyor.

hocam LG g2 kullanıcısıydım. Telelfon rahmetli oldu açılmıyor artık, Yeni telefon arayışındayım.
    5,5 lara bakmıyorum elime büyük geliyor. Şu an ya Lenovo k6 Power(2 Gb ram snap 430 1080p ekran 4000 Mah) veya p9 lite alacağım. lenovo 5 inç. Ve tap to wake up var. arkada parmak izi var kapasitif tuşu var.

Bu telefonda(p9 lite) alttaki sanal tuşların yerini değiştirebiliyor muyuz? Geri tuşunu mutlaka sağ altta olması lazım benim için sol altta iken kullanamıyorum. Arkadaki parmak izi mi sadece fiziksel tuş olarak da kullanılıyor mu? Kutudan kaç A lik sarj aleti çıkıyor bir de hocam? Cevaplarsanbız sevinirim.

• fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    Bir yanlışınız var sanırım. Ben henüz p9 lite almadım. p10 lite'in hepsiburada dısşında diğer teknomarketlere dağıtılmasını ve fiyatının 1400 tllere ucuzlamasını bekliyorum.

Ben de bin lira bütçe ile yedek tel arayışındayım uzun süredir. Kriterim, pili iyi gidecek, kulaklık ses kalitesi güzel olacak ve 5.5 inch olacak. Ha tabi resmi yurtiçi garantili olacak.
    BU fiyat aralığında ara tara yine huaweiye gelip dayanıyorsun.

Modeli kullanan arkadaşlar sprunuza daha net cevaplar verecektir. Ancak bu fiyat aralığında huaweiden başkası tercih edilmez hoca. Eğer nokia sp 625 ile gelseydi, onu almıştım. Ama 430 çok düşük bir işlemci.
  • Arkadaslar alttaki sanal tuslarin yeri degisiyor mu? Benim icin cok onemli bir ozellik bu sag tarafa geri tusunu almam lazim yardimci olabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar p9 lite kullanıyorum 2016 şarj soketi içe mi geçik yoksa benimkini bozuk geldi?

Dostum Ayarlardan değiştirebilirsin

Ayarlar / Akıllı yardım / Gezinti çubuğu. g3'ten geçiş yapmış biri olarak ilk aradığım şeydi :)

bugün 3gb ram modelini aldım arkadaşlar 2.34 gb büyüklüğünde emui 5.0 güncellemesi olduğunu gösteriyor. Güncellesem mi? Eğer günceller de bir sorunla karşılaşırsam android 6'ya kolaylıkla geri dönüş yapabilir miyim?

Birde metre işleri bana çok lazım olduğu için zenfone'da olduğu gibi bir mesafe ölçüm uygulaması var mıdır acaba? yardımcı olabilir misiniz?
  • Cihaza FM radyo nasıl yukleyebilirim ?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.