Şimdi Ara

Huawei P9 Lite (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
4
Favori
35.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaça aldınız 1250'ye göre biraz pahalı gibi. Birde kutusunda yada içindeki kağıtta sar değeri yazar. Sar değerini söyleyebilir misiniz ?
    edit: Tasarım olarak çok güzel gözüküyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patr1 -- 9 Eylül 2016; 21:12:08 >
  • LanManiaX kullanıcısına yanıt
    Hocam çok güzel görünüyor cidden. Hayırlı olsun. Nereden hangi fiyata aldınız paylaşırsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1299,00 TL'den satışa çıktı Vodafone shoplarda bulabilirsiniz.
  • pahalı çıktı
  • Beyazını aldım çok şık
    1300 tl 3gb ram..

• Siz sormadan ben anlatıyım şahsi fikrimi
    Cihaz çok şık herşeyden önce..ekran parlak ve çok net duruyor..pili süresi şuan zor yeni cihaz cunki.kamera mükemmel değil ama oldukça tatminkar. Kasma donma yaşamadım henüz stabil görünüyor.bu segmente iyi olmuş kısaca ..biraz daha ucuz olsaydı mükemmele çok yakın olurdu bu cihaz..yeni sürüm note 7 alicam alana kadar idare etmek için aldım ..ama alınır bir cihaz

• media markt ın reklamlarında da gördüm 3gb modeli 1299 eder de 2 gb ramli kurtarmaz o parayı ama aralarında p8 lite ile dağlar kadar performans farkı pil farkı var amabir yandan da p8 1200e filan düştü hepsi buradada büyük kararsızlık
    ocak ayına doğru telefon almayı düşünüyorum
  • Bugün mediamarkta inceledim gerçekten çok şık ekran çok iyi p8'e göre daha seri gibi kamera p8 den geride. P8 beyaz renginde çok göze batan siyah iç çerçeveler p9 lite da cidden incelmiş. Ayrıca siyah rengide ayrı güzel. Hb da p8 1199 lira p9 lite 1299tl mi5 ith.gar. 1399 tl düşünmeye devam

• LanManiaX kullanıcısına yanıt
    Hocam şarjı 1.5 gün gidiyo mu birde arkada parmak izi tarayıcısı var galiba nasıl çalışıyo teşekkürler

• Buralara da bi geldik kullanıcısına yanıt
    Şarj bir günü anca çıkarıyor parmak izi inanılmaz hızlı ..

• altunkeser kullanıcısına yanıt
    Hocam ben p9 kullanıyorum ilk aldığımda 1 günü normal kullanımda çıkarıyordu sonradan açıldı ve yoğun kullanımda bile 1 günü çıkarıyor ama oyun oynamadan sizinki de zamanla oturacaktır ve korunan uygulamaları düzenlerseniz daha iyi bir pil süresi alırsınız p9 da ben ortalama 17 saat bekleme ve 6 saate yakın ekran süresi alıyorum bu süreler bazen değişken olabilir

• asil1425 A kullanıcısına yanıt
    Teşekürler bekliycem o zaman

• altunkeser kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler full hd ekran ve 3000 amper batarya olunca rahat gider diye düşünmüştüm iyi günler

• vatanda ve mediamarkt ta 1299tl ye satılıyor kredi kartına taksit seçeneği için ümitlenirken böyle bir şeyi olmayacağı dün açıklandı:/ yıl sonuna doğru fiyatlar ne kadarlık bir indirim olur size göre?
    yıl sonuna doğru almayı düşünüyorum.
    kaç saat ekran süresi alıyorsunuz
    lg l7 ii den geçiyorum(2 saat ekran süresi alıyorum, kaplumbağadan inip ata binmek gibi bir şey olur inş)
  • annieste A kullanıcısına yanıt
    Hocam ben p9 kullanıyorum ortalama 17 saat bekleme ile 5 saat üstüne çıkıyorum p9 lite ile biraz daha fazla alabilirsiniz

• Volkan manav kutu açılımı videosu yayınlamış yakıda inceleme de gelir :)

https://www.youtube.com/watch?v=vwDjaYeF3pk
  • selam arkadaşlar, bende p9 lite kullanıyorum. rootsuz çalışan fm radyo uygulaması varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiilimAdamı

selam arkadaşlar, bende p9 lite kullanıyorum. rootsuz çalışan fm radyo uygulaması varmı acaba ?

cep telefonlarına trt bandrolu için para eklediler hala mı radyo yok
  • ben aldığımda yoktu vala kardeş hala sonradan apk şeklinde çıkartırlar öyleyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swordmaster33

Bugün mediamarkta inceledim gerçekten çok şık ekran çok iyi p8'e göre daha seri gibi kamera p8 den geride. P8 beyaz renginde çok göze batan siyah iç çerçeveler p9 lite da cidden incelmiş. Ayrıca siyah rengide ayrı güzel. Hb da p8 1199 lira p9 lite 1299tl mi5 ith.gar. 1399 tl düşünmeye devam

Bende

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.