Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.674
Cevap
45
Favori
333.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Moto G4 Plus'tan geçtim G4 Plus'ın kameraları daha başarılıydı bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armo_ -- 19 Ağustos 2017; 13:58:33 >
  • Armo_ kullanıcısına yanıt
    G4 plusla mükemmel fotolar çekmiştim. Sanmıyorum 1500 e kadar onun gibi kamerası olan telefon maalesef...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakanayvaz H kullanıcısına yanıt
    Ben de kağıt üstünde örnek fotolarda vs G4 plus I beğenmiştim. Tasarımı için bunu aldım, kamera olarak G4 plus daha önde duruyor.

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    Mükemmeldi bana göre her iki kamerası da. 900 liraya aldığım telefonu aratsın istemiyorum 1000 kusür liraya aldığım telefon

Bende pek sanmıyorum hocam. Xperia X , XA1 falan daha iyi olabilir belki.
  • Teşekkürker cevaplar için. Peki zenfone 3 laser veya max 5.5 le kıyaslarsak nasıl olur hafızaları 32 olduğu için cezbediyor beni. Kameraları lite 2017 ile kıyaslarsak nasıl olur deneyen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanayvaz

Teşekkürker cevaplar için. Peki zenfone 3 laser veya max 5.5 le kıyaslarsak nasıl olur hafızaları 32 olduğu için cezbediyor beni. Kameraları lite 2017 ile kıyaslarsak nasıl olur deneyen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Ben Zenfone ların kamerasını üçü arasında en beğenmediğime koyuyorum.

Şimdi bir incelemeyi okudum, renkler, kontrastı beğenilmemis. Soluk cekiyormus. Fazla keskinleştirme yapıyormuş yazılım olarak. Gece çekimleri kötüymüş ve renkler gece daha da kötü bir hal alıyormuş.

Kamerası için iyi denemişler. Zenfone modelleri performans ve pil olarak ağır basan modeller oluyor kanımca

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    Hmm onları da eliyoruz o zaman. Ya gr5 2017 ya da p9 lite 2017 hangisi uygun gelirse.

Desire 830un kamerası da iyidir hocam. Ois bile var. 32 hafızası var, boomsound hoparlör var. Ben de htc ile bunun arasında kaldım. Htc işlemcisi düşük, hafızası ve kamerası iyi. Bunun işlemcisi idare eder, güncelleme ve servisi iyi. Ha bir de tasarımı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam htc ne bileyim artık türkiyede çok alınası bir marka olarak görmüyorum. Bir de işlemci falan geride görünüyor hakikaten mediateke çok uzağım ben

GR5 2017 için şöyle bir video çekilmiş. Göz atmak isteyebilirsiniz :
    https://www.youtube.com/watch?v=iXhw0hLmqG0

P9 lite 2017 kullanıp telefonu bükülenlerde var . Bu modellerde kılıf kullanmak bir çeşit zorunluluk gibi.
  • Buraya yapıştırılan linkleri tıklayarak açamıyorum. Tıklama yapamıyorum. Sorun nedir ?Yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakkin -- 20 Ağustos 2017; 14:57:18 >
  • sakkin kullanıcısına yanıt
    Bende tıklayamıyorum donanım haber de sorun var benim tel de Xiaomi Mi5 Prime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asaf1 -- 20 Ağustos 2017; 15:7:14 >
  • Haklınısız sanırım, diğer telefonda da aynı. Bu telefonu yeni kullanmaya başladığımdan sorun var zannettim.

• Bugün cihazı alarak aranıza katıldım. Bilmem gereken bir olumsuz durum veya önerileriniz? Teşekkür ederim

• Jamiryov kullanıcısına yanıt
    Ben kullanmıyorum telefonu ama okuduklarıma göre

- Güzel bi hafıza kartı alın telefonun içinde size kalan az gelebilir.

- Kaliteli bir kılıf alın. Arka taraf cam olduğu için çizilme kırılma ihtimali var ve çok parmak izi bırakıyormuş.

- Forumda ve bazı sitelerde yamulma probleminden bahsedilmiş. Ne olur ne olmaz arka cebinizde veya sıkışacağı yerde telefonu taşımayın.

• Teşekkür ederim. Cihazın akıcılığı oldukça hoşuma gitti, saf android kullandım bugüne dek, ilk kez iphonevari bir arayüze geçiş yaptım, menülerin arasında kayboldum diyebilirim ama hallettim :) güzel cihaz, dediğiniz gibi kutudan çıkan arka kapak çok koruyucu gelmedi bana da. Önyüz de çok parmak izi bırakıyor. 16GB olması can sıkıcı 10 GB kadarını sistem sömürmüş zaten

• Jamiryov kullanıcısına yanıt
    Sürekli bu hatırlatma çıkıyor nası iptal edebilirim?

• Alegra kullanıcısına yanıt
    Etkinleştir diyin kapansın
  • sakultasaian kullanıcısına yanıt
    Alıcıyı koruma konusunda Hb den, n11 den vs hepsinden iyidir. Şu zamana kadar 30 dan fazla siparişim oldu. İadelerde filan hiç sorun çıkmadı. Sadece satıcıya dikkat edin yinede olumlu, olumsuz puanına bakın. Başkada bir şey yok.
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.