Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.675
Cevap
45
Favori
333.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Google play den uygulama indirken bir yavaşlık var mı sizde? 30 mb uygulama 10 dk da Felan iniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    bağlantıda sorun vardır,30 mb 10 dk iniyorsa,bende sorun yok..
  • sakkin kullanıcısına yanıt
    Bir sıkıntı yok. Uygulama açılışları filan hızlanmış. Sadece bende mi var bilmiyorum ama telefonu yeniden başlattığımda nfc kendi kendine açılıyor kapatıyorum. Tek sıkıntı bu sanırım.
  • egowest kullanıcısına yanıt
    Bende de oyle o, yeniden baslatinca nfc aciliyor.

• Arkadaşlar merhaba, forumu uzun zamandır takip ediyorum ve her mesajı okumaya özen gösteriyorum.

Şu anda 2013 Kasım da aldığım LG g2 kullanmaktayim. Bi sefer düşürme kırılma olmadan kronik dokunmatik arızası yüzünden ekran değiştirmek zorunda kaldım. Geçenlerde yine düştü ve ekran kırılmadigi halde dokunmatik gitti. Tekrar yaptırmak da istemiyorum, kasmalar ve ısınma başladığı için.

Aklımda 2 tane telefon vardı biri xiaomi mi 6 diğeri huawei p9. Fakat günlük kullanımda genelde mobil bankacılık, twitter, instagram WhatsApp kullanıyorum. Clash of clans oynuyordum seviye 11 de onu da bıraktım. Bu kullanım çerçevesinde p9 lite 2017 de yeterli olur diye düşünmeye başladım. Fakat telefon değiştirmeyi sevmeyen biri olarak 3 4 sene sonra p9 lite g2'de olduğu gibi kasma, ısınma ve depolama problemleri ortaya çıkarır mı düşünmüyor değilim. Bu sebepten dolayı tekrar xiaomi mi 6 veya p9 düşünüyorum. Fakat yaklaşık 1000 TL plan farkı vermeye değer mi? P9 lite 2017 3 4 sene sonraki performansı ne olur fikir sahibi arkadaşlardan yorumları bekliyorum.

İyi günler

• quasi-kayıtsız kullanıcısına yanıt
    Cihazı öneririm fakat 4 yıl boyunca kullanabilir misiniz onunla ilgili birşey diyemem sonuçta orta seviye bir telefon onun yerine söylediğiniz telefonları alsanız daha iyi olur geleceğe yatırım.

4-5 sene gider oyun oynamazsan. çünkü emui çok kararlı ve stabil bi arayüz çok rahat gider ama oyun oynarsan o kadar götürmez bence oyun yüzünden ısınan grafik ve normal işlemci aşınıyor, batarya aşınıyor o yüzden sağlıklı kullanılmıyor ileriki zamanlarda. bende p10 almayı düşünüyordum ama çok para vermek istemedim p9 lite 2017 aldım. çok akıcı bi arayüze sahip senin gibi bende facebook instagram whatsapp internette takılma müzik ve banka işlerimi vs hallediyorum ve fazlasıyla yetiyor. kamerasıda çok iyi. çok para vermek istemiyorsan gelecekte de yapacaklarını kararlaştırıp öyle al bence cihazı oyun için alıyorsan kesinlikle alma. 16 gb hafıza sorun yaratır en başta. bence telefonun tek olumsuz yanı 16 gb olması benim için bi sorun teşkil etmiyor açıkçası.
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Mobilden oyun oynamayı sevmiyorum. Bahsettiğiniz özellikler benim için yeterli. 1000 liralık farki da almayı düşündüğüm d7000 için kullanırım artık. Çok teşekkür ederim.

• Bende p9 lite 2017 alacagm bu aralar. 1199 tl en uygun buldum. Daha uygun varmidir acaba

alırsan pişman olmazsın hocam hatta çok memnun kalacağına eminim. ben bu kadar kaliteli ve kararlı bi sistem kullanmadım daha. hatta ilk 2 3 gün android olduğuna inanmadım
  • Bana da garantiden lg g4 gelecek sifir kutulu. Onu satip p9 llite almayi dusunuyorm bakalim. Sarj suresi cok uzun diyorlar hocam dogrumu acaba

• mem23 M kullanıcısına yanıt
    P9 lite demişsiniz ama 2017 modelini ikinci önce aldım.Dün sabah batarya tam dolu kullanmaya başladım. Oyun hariç gün içi net, video,konuşma yaptım. Şu anda tam yarıda batarya %50.

• Batatyasi kac saatte doluyor acaba

• mem23 M kullanıcısına yanıt
    Cihaz 1.0A ile şarj oluyor. Doğal olarak 3000 mAh bataryanın dolumu 3 saate yakın oluyor. 2A şarj aletide kullansanız cihaz 1A çektiği için yine aynı sürede dolacak. Benim için bir eksi değil bu çünkü hep gece yatarken takıyorum yoğun kullanmama rağmen (Oyun filan yok) günü rahatlıkla çıkarıyor.
  • anladım hocam teşekkürler
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Dün gece, gittigidiyor üzerinde açılan teknosa mağazasından siyah renk sipariş verdim. Normalde 1199 TL ye düşmüştü, sayfaya girince size özel %5 indirim fırsatı dedi. 60 liralık kadar daha indirim verdi site. Ayrıca maximum kredi kartına 100 TL maxi puan vererek telefon bana 1050 TL ye gelmiş oldu.

hayırlı olsun hocam güzel fiyata almışsın valla. ben 8 ağustosta 1200 tl ye aldım 76 tl de taksitlendirme için verdim 1276 tl ye 6 taksitle almıştım.
  • banada ½6 indirm ve 100 tl maxipuan ile 1027 tl ye geliyor. birazdan alacağım kısmetse
  • Arkadaşlar merhaba. Yeni telefon alacağım öğrenciyim de fazla çıkamam fiyat olarak. Lite 2017 yi araştırıyorum bayağıdır ama bir türlü emin olamıyorum. Kafamı kurcalayan şeyler arka tarafın cam olması ve yamulma sorunuyla karşılaşanların olması. Ne önerirsiniz? Başka telefon önerecekseniz ithalat garanti istemiyorum ve maksimum 1500 çıkabilirim biriktirerek. Moto g4 plustan sonra beni kamera açısından memnun edebilecek bir telefon olsun lütfen. Değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim şimdiden. Bu arada almak isteyen olursa arkadaşların da dediği gibi gg teknosa mağasında 1139 lira ve 100 tl maxipuan veriyor şu an.

• hakanayvaz H kullanıcısına yanıt
    Camera olarak G4 polis ile arasında pek fark olduğunu düşünmüyorum. Hatta onda resimler daha detaylı çıkacaktır 16mp olduğu için.

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.