Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.674
Cevap
45
Favori
334.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birkaç haftaya bende göndereceğim hocam bakalım ne olacak? Sol taraf iyice gitti sapsarı kaldı. Direk ups kargoya elden teslim ile verseniz olmuyor mu hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu aldım da şimdi saçma bir soru olacak ama telefonun yüzde 50 şarjı vardı.Sizce telefonu kullanıp şarjı bitirip sonra mı ful şarja takayım yoksa şimdiden fulleyeyim mi.Küçükken alıştırdılar bu pil,ilk açılış vs olaylarına ve önceki telefonum LG g optimusta malesef pilden çok çektim de o yüzden sorayım dedim
  • Chalrie Keley kullanıcısına yanıt
    İçindeki şarjı bitirin, ondan sonra şarj edersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları
    Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları

B170 güncellemesinden sonra ise bu süre çok iyi

• huseyinkarabal kullanıcısına yanıt
    Son güncelleme B170 yüklü ve ilk şarjdan sonra alınan süre...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulusalonur kullanıcısına yanıt
    Gayet güzel bir süre, iyi günlerde kullanın cihazınızı
  • huseyinkarabal kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba şarj olma süresi içinden çıkan orjınal şarj ile ne kadar suruyor ve adım sayarı nası kapayabılırız ? Teşekkürler

• mydonose_2 kullanıcısına yanıt
    servis yakınındaysa kendin götür 1-2 saatte yapılıyor deniliyor
  • blacksnoww kullanıcısına yanıt
    Şarj süresi 3 saat sürüyor, hatta pil tam bitmişse biraz daha sürebiliyor

AYARLAR - EKRAN KİLİDİ VE ŞİFRELER seçeneği ile ilerlerseniz
    en altta adım sayarı kapayabileceğiniz bölüm bulunuyor
  • mydonose_2 kullanıcısına yanıt
    Adresimi iş yeri gösterdiğim ve firma olarak ups kargo ile çalıştığımız için bugün kurye arkadaş geldi sizde bozuk telefon varmış dedi :) servis ups ile 1 günde temasa geçmiş bile. Ama beni arayan olmadı. Akşam yedekleyip yarın kurye gelince vereceğim. Telefonunuzu size yakın ups şubesine götürürseniz sizinkinde alırlar sanırım.
  • Şarj süresi bende 3 saati geçmiyor hiç, iyice bittiğinde takıyorum şarja, birkaç gündür %2'de telefon otomatik olarak kapandığında taktım, 2 saat 45 dakikada falan şarj etti.

Önceden sanki biraz daha uzun sürüyordu, 9 aydır kullanıyorum belki pili iyice oturduğu için böyle.

• Aynen hocam elden teslim de 45 dakika da veriliyor ama Konyada yaşıyorum servisi yok burada

• Telefonu almayı düşünüyorum kafama takılan şey hafıza sorunu şimdi bu telefona hafıza kartına uygulama yüklenemiyor mi?

• James Deen kullanıcısına yanıt
    Maalesef yüklenmiyor,

• Normalde androidde uygulamalar hafıza kartına yüklenmiyordu ama android 6 dan sonra hafızayı birleştirme özelliği geldi. Bazı telefonlarda olduğu söyleniyor ama ben Samsungta, Sony de falan da olmuyor diye biliyorum.Huawei güvenlik için uygulamaların taşınamadığını belirtiyor.

• yasin3322 Y kullanıcısına yanıt
    Bazı telefonlar maalesef sadece

Nokia (2-3 için gereklidir) OnePlus (ki hiç gerek yok) gibi saf Android ı baz alan cihazlarda var

Huawei için tek çözüm lineage os vb Custom Romlar

• S4 (i9500) cyanogen (yazımdan emin değilim:)) mod 13 kuruluydu SD birleştirme olduğu halde hata veriyordu. Custom ROM çare mi acaba 🙄?

• Valla güzelim emui arayüzünü kaldırıp saf android yüklemem bu cihaza .Ayrıca genelde snapdragon işlemcisini baz aldıkları için kirinde kamera hatası veriyor ve kullanılmıyor.Oneplus 5 var abimde tamam kamerası falan çok iyi çok hızlı güzel ama o saf android çok kötü geliyor bana çok boş duruyor .Mesela o mate 9 la takas etti oneplus 5 i.

• Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları

Bluetooth kulaklığın pil durumunu gösteriyor, kullandığım diğer tellerde böyle özellik görmemiştim, ne zaman bitecek acaba diye strese girme derdi kalmadı

Arama yanıtlandığında titreşim, bildirim çubuğunda parmak gezdirerek parlaklık ayarlama ve ses tuşlarına uzun basınca müzik parçası değiştirmede olsa iyi olurdu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulusalonur -- 5 Ocak 2018; 22:12:56 >

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.