Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.674
Cevap
45
Favori
333.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nasıl böyle oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master Mirror

nasıl böyle oldu ?

Bir anda ama düzeldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu ana ekranda ki Google ın geçmişini nasıl temizlerim? Chrome u temizliyebiliyorum ama Google ı yapamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, cihazım yaklaşık 1 aylık, kurulu gelen oyunları kaldırdım, kendim birkaç uygulama yükledim, sürekli kontrol ediyorum, 3.55 gb boş yer vardı, dün şarja taktım, aldığımda telefonda yeterli depolama alanı yok uyarısı aldım, 300 mb yer kalmıştı, bir kaç saat içerisinde 3 gb uçtu gitti. Sizce bu neden olabilir?

• Format at düzelir

• Benim cihazın şarj soketi bozuldu servise gönderdim yaptılar geldi cihaz ama tekrar bozuldu soket ve şarj baya yiyor acaba değişim yaparlarmi ikinci kez aynı hatadan

• az kullanımda telefonun şarjı zorlasan 3 gün bile gider ama yoğun kullanımda çok gidiyor 6-7 saat boyunca %42 de durdurabildim şarjı pil tasarrufuyla
  • Telefona hiç bir konuda toz kondurmadım fakat şu son hafta kasmaya başladı. Telefonumda basit uygulamalar yüklü snapchat Instagram tarzı. Biraz fotoğraf çekiyim dedi kamera aşırı geç açıldı ve galeriye bakacaktım 5 dakika açamadım kasıp kasıp durdu. Telefon yöneticisinden optimize edince düzeldi ama ben her seferinde optimize edeceksem ne anlamı kaldı bunun. Sd kart ile normal hafızayı birleştirmenin bir yolu yok mu? Veya şu an ne yapabilirim

• Şimdilik memnunum telefondan. Yalnız şarj ederken şarj aletinin prize giren tarafı çok ısınıyor. Eşimde Samsung var onda böyle bir durum yok.

Sizde de bu ısınma var mı?

• Ben iki günü rahat deviriyorum. Öyle telefona düşkünlüğüm yok. Oyun oynamam. Nete girer donanım haberi çok takip ederim. Zorlasam 3 gün gidecek. Kimileri elinden düşürmüyor bağımlı olmuşlar. Allaha şükür öyle değilim

• Arkadaşlar parmak izi okuyucu telefonun ekranını açmamaya başladı ama ekran açıkken çalışıyor. Nedeni ne olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weneorn -- 24 Ekim 2017; 15:18:6 >
  • Bu cihazın ön kamera cekimi nasıl iyi midir

• quote:

Orijinalden alıntı: ceydonmez

Bu cihazın ön kamera cekimi nasıl iyi midir

İyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HDMI girişi olan
    USB girişi olmayan bir
    LCD TV'im var

Amma çok teknolojik terim kullandım değil mi

Eskiden beri TV'den film izlemek için denediğim yöntemler şunlar;

1- TV Media Player: Ucuz bir ürün alıp kullanmıştım, dahili kapasitesi olmadığı için harici harddisk takıp o şekil izliyordum. Her taraf kablo oluyordu, bir müddet sonrada kendiliğinden bozuldu çalışmaz oldu attım gitti.

2- Notebook: Yine HDMI ile bağlayıp görüntüyü aktarıp izliyordum, tek kabloyla halloluyordu fakat notebook şarjı ne kadar dayanabilir ki 2-3 saat anca.

3- Chromecast: Bildiğiniz üzere USB stick gibi bişey kendisi, HDMI üzerinden TV'ye bağlıyosun, telefondan veya laptop chrome üzerinden yayınlıyosun.

En pratik ve zahmetsiz yöntem Chromecast oldu benim için, fakat oturduğum muhitin internet altyapısı en fazla 8mbit hızı kaldırdığı için film izlemek çoğu zaman çile haline geliyor.

Şu telefonu aldım alalı bi işe yarasın TV'ye bağlayayım diyorum
    İşyerinde film, dizi indirip telefona atıp evde izlemek istiyorum

Aranızda "Huawei P9 Lite 2017" ile TV'de film izleyen oldu mu?
    Oldu ise hangi kablo, adaptör ile işini halletti?
    Olmadı ise bana ne yapmamı önerirsiniz?
    Teşekkürler, iyi günler

• zimerit Z kullanıcısına yanıt
    Mirror Share (wifi direct + miracast) ile bağlantı sağlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asaf1 -- 24 Ekim 2017; 16:18:28 >
  • Benim ev interneti sıkıntı, internetsiz en iyi yöntemi arıyorum
  • Arkadaşlar telefon kutudan çıktığında ekranda olan ekran koruyucu jelatin mi, nano cam mı?

Nano camsa yeni koruyucu almayayım diyorum.

• Bu telefon kesinlikle daha fazla ilgiyi hak ediyor. Kronik sorunu yok. Tasarımı 10 numara. Donanımı çok iyi. Tam bir fiyat /performans canavarı.

Bugün uygulamalara kilit koyabileceğimi öğrendim. Bir de kasa uygulaması ile dosyaları şifreli ortamda saklayabiliyormuşuz.

Başka keşfedilecek hangi özellikleri vardır?

HDR modunda çok daha kaliteli fotoğraf çekiyor.

Root atmayı önerir misiniz?

• kırmızı çekiç kullanıcısına yanıt
    Root konusunda pek bilgili değilim ama root atılıp sd karta uygulama kurulabiliyorsa 64 veya 32gb sd kart alıp root atılabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırmızı çekiç kullanıcısına yanıt
    Uygulamalara nasıl koydunuz kilit hocam?

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.